واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image Allen-Bradley

Allen-Bradley

درایوها

آلن برادلی مجموعه گسترده ای از درایوهای فرکانس متغیر PowerFlex® AC و DC و درایوهای سروو Kinetix را ارائه می دهد که همگی برای انعطاف پذیری، بهره وری و سهولت استفاده طراحی شده اند. VFDهایAllen Bradley هم کاربردهای ولتاژ پایین و هم ولتاژ متوسط را با طیف وسیعی از رتبه بندی های توان انجام می دهند. درایوهای سروو Kinetix اندازه و مجموعه ویژگی های مناسبی را ارائه می دهند تا طیف وسیعی از برنامه ها را از درایوهای تک محوره تا درایوهای مدولار چند محوره انجام دهند. آلن برادلی راه ‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد که برای کمک به شما در ساده ‌سازی طراحی ماشین و در عین حال بهبود عملکرد سیستم طراحی شده‌اند.

درایوهای Armor PowerFlex

آیا به دنبال درایوی هستید که سخت‌ترین برنامه‌های کاربردی شما را برآورده کند؟ درایوهای On-Machine سری Armor PowerFlex ما نسل جدیدی از راه حل های کنترل موتور On-Machine هستند که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند. آنها یکپارچه EtherNet/IP دو پورت گیگابیتی، انواع گزینه های کنترل موتور، گزینه های نصب انعطاف پذیر و سخت افزار و ویژگی های ایمنی شبکه را ارائه می دهند. برای کارایی و سهولت فوق العاده با نرم افزار طراحی Logix و Studio 5000 یکپارچه شده است.
این درایوها یک راه حل یکپارچه، نزدیک به موتور و از پیش مهندسی شده ارائه می کنند که برای محیط های سخت طراحی شده است که در آن کاهش زمان و هزینه نصب بسیار حیاتی است. درایوهای Armor PowerFlex طراحی نوآورانه‌ای را ترکیب می‌کنند که هزینه نصب، زمان نصب و خرابی برنامه‌ریزی نشده را کاهش می‌دهد. چندین جزء را با یک راه حل کنترل موتور یکپارچه جایگزین می کند.

image Armor PowerFlex

نسل جدیدی از درایوهای On-Machine Allen Bradley

Allen Bradley کنترل موتور On-Machine را با راه حل های کنترل موتور Armor PowerFlex به سطح بالاتری رسانده. هوشمند، ایمن، ایمن و ساده – درایوهای Armor PowerFlex راه حلی مقیاس پذیر هستند که برای رفع نیازهای برنامه شما طراحی شده اند.

image On-Machine

درایوهای Armor PowerFlex کارهای سنگین را برای شما انجام می دهند

اگر راه‌اندازی سریع عملیات برای شما مهم است، راه‌حل کنترل موتور Armor PowerFlex آلن برادلی می‌تواند کمک کند. چه یک OEM یا یک کاربر نهایی باشید، وقت شما ارزشمند است.
درایوهای Armor PowerFlex و پلت فرم کنترل Logix Allen Bradley یک محیط نرم افزاری کاربرپسند را به اشتراک می گذارند. داشتن پلت فرم مشترک می تواند طراحی، یکپارچه سازی و حفظ یک سیستم یکپارچه را ساده تر و سریع تر کند. راه اندازی کارآمدتر چگونه به نظر می رسد؟ جادوگر راه‌اندازی داخلی، گزینه‌های نصب انعطاف‌پذیر و کابل‌های اتصال سریع می‌توانند به شما در سرعت بخشیدن به زمان نصب کمک کنند.

با داده های بیشتر چه کاری می توانید انجام دهید؟

شرکت شما به شما وابسته است تا سیستم ها را به طور قابل اعتماد حفظ کنید. با تعمیر و نگهداری پیش بینی شده، می توانید از خرابی دستگاه جلوتر بمانید. تعمیر و نگهداری پیش‌بینی‌کننده عمر مؤلفه را در درایو Armor PowerFlex شما نظارت می‌کند. این به شما امکان می دهد تعمیر و نگهداری را پیش بینی و برنامه ریزی کنید که به شما کمک می کند از خرابی برنامه ریزی نشده پرهزینه جلوگیری کنید. اگر خرابی رخ داد، می‌توانید با پیکربندی خودکار دستگاه به راه‌اندازی مجدد سریع‌تر پس از رویدادهای خرابی وابسته باشید.

دوام و ایمنی در طراحی Armor PowerFlex Allen Bradley

تمیز نگه داشتن تجهیزات در مناطق کثیف ضروری است. درایوهای Armor PowerFlex Allen Bradley به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر شستشو با آب مقاومت کنند، بنابراین برای سخت‌ترین کاربردهای شما مناسب است. ویژگی های هوشمند، ایمن، ایمن و ساده Allen Bradley به همین جا ختم نمی شود. ایمنی شبکه یکپارچه در درایوهای Armor PowerFlex به ساده سازی طراحی دستگاه شما و به حداقل رساندن افزونگی قطعات کمک می کند.

درایوهای AC ولتاژ پایین Allen Bradley

خانواده VFDهای PowerFlex ما طیف گسترده ای از حالت های کنترل، ویژگی ها، گزینه ها، بسته بندی، ولتاژهای جهانی و رتبه بندی قدرت را ارائه می دهند. این نمونه کارها انعطاف پذیر طراحی شده است تا شما را به عملیات خود متصل نگه دارد و در نهایت بهره وری را بهبود بخشد. درایوهای AC کلاس Compact PowerFlex راه حلی مقرون به صرفه و همه منظوره را برای برنامه هایی که به کنترل سرعت و یکپارچه سازی ساده سیستم نیاز دارند، ارائه می دهند. درایوهای AC کلاس معماری PowerFlex مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و پارامترهای خاص برنامه را ارائه می دهند. این درایوها برای برنامه هایی که نیاز به کنترل سرعت، گشتاور و/یا موقعیت دارند ایده آل هستند.

درایوهای کامپکت AC ولتاژ پایین

درایوهای AC کلاس کامپکت PowerFlex یک راه حل ساده و مقرون به صرفه برای برنامه های کنترل مستقل در سطح ماشین یا یکپارچه سازی ساده سیستم ارائه می دهند. این دسته از درایوهای همه منظوره که برای سهولت در استفاده طراحی شده اند، بسته کامپکت ای را برای بهینه سازی فضای پانل و تطبیق پذیری برنامه ارائه می دهند.

image PowerFlex 523 A

PowerFlex 523 A

درایوهای AC PowerFlex 523 ما مقرون به صرفه هستند و برای ماشین های مستقل ایده آل هستند. این درایوها یک طراحی نوآورانه و مدولار ارائه می دهند که از نصب و پیکربندی سریع و آسان پشتیبانی می کند. علاوه بر این، آنها برنامه نویسی USB، پیکربندی خاص برنامه و گزینه های نصب انعطاف پذیر را ارائه می دهند. درایوهای AC PowerFlex 523 دارای توان (0.2-22 KW) (0.25...30Hp) با کلاس های ولتاژ جهانی 100...600V هستند. آنها طیف گسترده ای از کنترل موتور را پشتیبانی می کنند، ردپای فشرده ای را ارائه می دهند و در دمای بالای 70 درجه سانتیگراد (158 درجه فارنهایت) کار می کنند.

بررسی اجمالی
- توان 0.2…22 kW / 0.25…30Hp در ولتاژهای جهانی از 100...600V
- دارای طراحی مدولار با هسته کنترلی نوآورانه و قابل جابجایی است که امکان نصب همزمان و پیکربندی نرم افزار را فراهم می کند.
- طیف گسترده ای از کنترل موتور شامل ولت بر هرتز، کنترل برداری بدون سنسور و کنترل برداری بدون سنسور با حالت Economizer را ارائه می دهد.
- عملکرد در محدوده دمای محیط تا 70 درجه سانتیگراد (158 درجه فارنهایت) با کاهش جریان و کیت فن ماژول کنترل
- دارای قابلیت نصب جانبی با شکاف جریان هوا 50 میلی متری (1.96 اینچی) در بالا و پایین درایو
- پشتیبانی از شبکه های کم هزینه از طریق پورت یکپارچه RS485/DSI

image Allen-Bradley c750

PowerFlex 525

درایوهای AC PowerFlex® 525 ما دارای طراحی نوآورانه و مدولار برای پشتیبانی از نصب و پیکربندی سریع و آسان هستند. این نسل بعدی از درایوهای فشرده، ارتباطات EtherNet/IP، برنامه‌نویسی USB و ویژگی‌های ایمنی استاندارد را ارائه می‌دهد. درایوهای PowerFlex 525 که توان 0.4...22 kW (0.5...30Hp) را با کلاس های ولتاژ جهانی 100...600V ارائه می دهند، انواع مختلفی از کنترل موتور و گزینه های نصب انعطاف پذیر را ارائه می دهند. درایوهای PowerFlex 525 AC در دمای بالای 70 درجه سانتیگراد (158 درجه فارنهایت) کار می کنند و برای کاربردهایی مانند نوار نقاله، فن، پمپ و میکسر ایده آل هستند.

بررسی اجمالی
- توان 0.4…22 kW / 0.5…30Hp در ولتاژهای جهانی از 100...600V
- دارای طراحی مدولار با هسته کنترلی نوآورانه و قابل جابجایی است که امکان نصب همزمان و پیکربندی نرم افزار را فراهم می کند.
- طیف گسترده ای از کنترل موتور، از جمله ولت بر هرتز، کنترل برداری بدون حسگر، و کنترل بردار سرعت حلقه بسته را ارائه می دهد.
- پشتیبانی از ادغام یکپارچه در محیط Logix و شبکه های EtherNet/IP با EtherNet/IP™ داخلی
- عملکرد در دمای بالای محیط تا 70 درجه سانتیگراد (158 درجه فارنهایت) با کاهش جریان و کیت فن ماژول کنترل
- دارای ردپای فشرده نسبت به محدوده توان و نصب Zero Stacking™ با شکاف جریان هوا 50 میلی متری
- کنترل موتور آهنربای دائمی را برای کمک به بهبود بهره وری انرژی و کاهش هزینه های مربوطه فراهم می کند
- دارای قابلیت Safe Torque-off که دارای گواهینامه PLd/SIL2 Cat 3 است. نیروی چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو برای راه اندازی سریعتر پس از نیاز به سیستم ایمنی حذف می کند.

image PowerFlex 527 AC Drives

PowerFlex 527 AC Drives

درایوهای AC PowerFlex® 527 ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که منحصراً با کنترل‌کننده‌های اتوماسیون قابل برنامه‌ریزی Logix (PAC) کار کنند. این به درایو اجازه می دهد تا از قابلیت های کنترلر استفاده کند و از Studio 5000 Logix Designer™ برای کمک به توسعه و استفاده از دستگاه استفاده کند. این رویکرد ساده از دستورالعمل‌های حرکتی استفاده می‌کند که توسط درایوهای AC PowerFlex 527 و درایوهای سروو Kinetix® به اشتراک گذاشته شده‌اند و تجربه کاربری یکسانی را برای پیکربندی، برنامه‌نویسی و کنترل هر دو نوع درایو ارائه می‌کنند.

بررسی اجمالی
- توان 0.4…22 kW / 0.5…30Hp در ولتاژهای جهانی از 100...600V
- EtherNet/IP با پورت داخلی داخلی را برای پشتیبانی از توپولوژی های مختلف و همچنین قابلیت Device Level Ring ارائه می دهد.
- دارای قابلیت Safe Torque off به عنوان یک ویژگی استاندارد است که می تواند از طریق ایمنی سیمی سخت یا ایمنی یکپارچه اعمال شود. هر دو دارای گواهینامه SIL 3 / PLe Cat 3 هستند
- ارائه راه حل کم هزینه برای قطعات ماشین آلات، کاربردهایی مانند پمپ ها، فن ها، نوار نقاله های ورودی و خروجی، که نیاز به کنترل سرعت ساده برای موتورهای القایی دارند.
- امکان انتقال فایل های پیکربندی درایو را به یک دستگاه جدید فراهم می کند
- با استفاده از Logix PAC برای شناسایی درایو جایگزین شده و دانلود تمام تنظیمات پیکربندی از طریق EtherNet/IP، زمان خرابی را کاهش می دهد و پیکربندی مجدد دستی را به حداقل می رساند.
- سطح جدیدی از یکپارچه سازی درایو AC را برای کمک به ارائه یک ماشین هماهنگ و همگام ارائه می دهد

image PowerFlex 4M AC Drives

PowerFlex 4M AC Drives

درایوهای AC PowerFlex 4M ما کوچکترین و مقرون به صرفه ترین اعضای خانواده درایوهای PowerFlex هستند. سیم کشی از طریق تغذیه و برنامه نویسی آسان انعطاف پذیری را برای رسیدگی به طیف گسترده ای از برنامه ها فراهم می کند.

بررسی اجمالی
- توان های کاری
100…120V: 0.2…1.1 کیلووات / 0.25…1.5 اسب بخار / 1.6…6 A
200…240V: 0.2…7.5 کیلو وات / 0.25…10 اسب بخار / 1.6…33 A
380…480V: 0.4…11 kW / 0.5…15 اسب بخار / 1.5…24 A
- IP20، محفظه های نوع باز NEMA/UL کنترل V/Hz، جبران لغزش
- ارتباطات یکپارچه RS-485
- سیم کشی از طریق تغذیه
- ویژگی نصب ریل DIN در درایوهای قاب A و B
- دمای محیط تا 50 درجه سانتیگراد (122 درجه فارنهایت) مجاز با حداقل فاصله بین درایوها
- درایوهای Zero Stacking™ برای دمای محیط تا 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت)
- حفاظت درایو اضافه بار و تنظیم سطح شیب دار
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار
- ادغام Premier با درایوهای AC PowerFlex از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه نویسی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.

تخصص ما در صنعت به ارائه راه حل های کامل سیستم Drive کمک می کند که تولید را به حداکثر می رساند و خطر را به حداقل می رساند.
بیاموزید که چگونه اطلاعات مجموعه کنترل هوشمند موتور ما می تواند شما را در تصمیم گیری های عملیاتی بهتر، بهبود عملکرد سیستم و به دست آوردن کارایی عملیاتی قرار دهد.
راه‌حل‌های معماری یکپارچه ما، پایه‌ای را برای بهینه‌سازی کارآمد و مؤثر در سراسر کارخانه فراهم می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به اقتصاد و تغییرات در تقاضای مصرف‌کننده به‌صورت رقابتی پاسخ دهید.

image درایوهای AC PowerFlex 4

درایوهای AC PowerFlex 4

درایوهای AC PowerFlex 4 ما برای برآوردن نیازهای جهانی OEM و کاربر نهایی برای سادگی، صرفه جویی در فضا و کارایی هزینه طراحی شده اند. این درایوهای جمع و جور ویژگی های بصری مانند صفحه کلید یکپارچه با پتانسیومتر محلی و کلیدهای کنترلی را ارائه می دهند که در خارج از جعبه فعال هستند.

بررسی اجمالی
- توان های کاری
100…120V: 0.2…1.1 kW / 0.25…1.5 اسب بخار / 1.5…6 A
200…240V: 0.2…3.7 kW / 0.25…5 اسب بخار / 1.4…17.5 A
380…480V: 0.4…3.7 kW / 0.5…5 اسب بخار / 1.4…8.7 A
- IP20 نوع NEMA/UL باز، درایو صفحه، پایه فلنج و ریل DINجبران لغزش
- کیت تبدیل IP30 NEMA/UL نوع 1 محفظه اختیاری
- دمای محیط تا 50 درجه سانتیگراد (122 درجه فارنهایت) مجاز با حداقل فاصله بین درایوها
- درایوهای Zero Stacking™ برای دمای محیط تا 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت)
- کنترل V/Hz، جبران لغزش
- ارتباط یکپارچه RS-485
- ماژول مبدل سریال اختیاری برای استفاده با هر کنترل کننده با پیام DF1
- ماژول های ارتباطی اختیاری ControlNet™، DeviceNet™، EtherNet/IP™، Profibus DP، BACnet™، و LonWorks®
- حفاظت درایو اضافه بار، تنظیم سطح شیب دار، و شروع پرواز
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید یا نرم افزار LCD یکپارچه
- ادغام Premier با درایوهای AC PowerFlex® از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه‌نویسی پارامترها و برچسب‌ها و کاهش زمان توسعه استفاده می‌کند.

image PowerFlex 40 AC Drives

PowerFlex 40 AC Drives

درایوهای AC PowerFlex 40 ما به OEM ها، سازندگان ماشین و کاربران نهایی، کنترل موتور افزایش دهنده عملکرد را در یک بسته جمع و جور با کاربری آسان ارائه می دهند. این درایوها دارای کنترل برداری بدون سنسور برای برآوردن نیازهای گشتاور در سرعت پایین هستند. با گزینه های محفظه انعطاف پذیر و برنامه نویسی ساده، می توان آنها را به سرعت نصب و پیکربندی کرد. ما همچنین درایوهای بسته بندی شده ای داریم که گزینه های کنترل، قدرت و محفظه اضافی را در طرح های استاندارد ارائه می دهند.

بررسی اجمالی
- توان های کاری
100 ... 120 ولت: 0.4 ... 1.1 کیلو وات / 0.5 ... 1.5 اسب بخار / 2.3 ... 6 A
200 ... 240 ولت: 0.4 ... 7.5 کیلو وات / 0.5 ... 10 اسب بخار / 2.3 ... 33 A
380 ... 480 ولت: 0.4 ... 11 کیلو وات / 0.5 ... 15 اسب بخار / 1.4 ... 24 A
500 ... 600 ولت: 0.75 ... 11 کیلو وات / 1 ... 15 اسب بخار / 1.7 ... 19 A
- IP20 نوع NEMA/UL باز، درایو صفحه، پایه فلنج، IP66 NEMA/UL نوع 4X/12 و ریل DIN
- کیت تبدیل اختیاری IP30 NEMA/UL نوع 1
- دمای محیط تا 50 درجه سانتیگراد (122 درجه فارنهایت) مجاز با حداقل فاصله بین درایوها
- درایوهای Zero Stacking™ برای دمای محیط تا 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت)
- V/Hz و کنترل برداری بدون حسگر، و همچنین PID پردازش
- ارتباط یکپارچه RS-485
- ماژول مبدل سریال اختیاری برای استفاده با هر کنترل کننده با پیام DF1
- ماژول های ارتباطی اختیاری DeviceNet، ControlNet، و EtherNet/IP، Profibus DP، BACnet و LonWorks
- حفاظت درایو اضافه بار، تنظیم سطح شیب دار، و شروع پرواز
- StepLogic اجازه می دهد تا به عنوان یک کنترل کننده موقعیت مستقل عمل کند
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار
- ادغام Premier با درایوهای AC PowerFlex از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه‌نویسی پارامترها و برچسب‌ها و کاهش زمان توسعه استفاده می‌کند.
- گزینه های درایو بسته بندی شده
- گزینه های برق شامل قطع کننده مدار، قطع فیوز، بای پس و فیوزهای ورودی است
- گزینه های کنترل رله خروجی و ترانسفورماتور
- ماژول رابط انسانی (HIM)، سوئیچ انتخابگر دست/خاموش/خودکار، چراغ‌های خلبان وضعیت و پتانسیومتر سرعت

image PowerFlex 40P AC Drives

PowerFlex 40P AC Drives

درایوهای AC PowerFlex 40P ما کنترل حلقه بسته را با گزینه ای برای خاموش کردن گشتاور ایمن دسته 3 در طراحی فشرده و مقرون به صرفه ارائه می دهند. این درایو برای پاسخگویی به نیازهای جهانی OEM و کاربر نهایی برای انعطاف پذیری، صرفه جویی در فضا و سهولت استفاده طراحی شده است. این یک راه حل مقرون به صرفه برای کنترل سرعت یا موقعیت اصلی برنامه هایی مانند دیورترها، نقاله های هوشمند، ماشین های بسته بندی و ماشین های فیبر ریسندگی است.

image PowerFlex 400 AC Drives

PowerFlex 400 AC Drives

درایوهای AC PowerFlex 400 ما برای کنترل فن ها و پمپ های تجاری و صنعتی بهینه شده اند. ویژگی های داخلی مانند ورودی پاکسازی و دمپر راه حلی مقرون به صرفه برای کنترل سرعت در طیف وسیعی از کاربردهای فن و پمپ گشتاور متغیر ارائه می دهد. درایو پمپ و فن بسته بندی شده PowerFlex 400 موجود، گزینه های کنترل، قدرت و محفظه اضافی را در طرح های استاندارد شده برای راه حلی مقرون به صرفه برای کنترل سرعت در کاربردهای فن و پمپ گشتاور متغیر فراهم می کند.

بررسی اجمالی
- توان های کاری
200…240V: 2.2…37 kW / 3…50 اسب بخار / 12…145 A
380…480V: 2.2…250 kW / 3…350 اسب بخار / 6…460 A
-محفظه های NEMA/UL نوع 1، 12، 3R و 4
- گزینه های نصب فلنج و نصب پانل
- کنترل V/Hz، جبران لغزش و کنترل PID
- پروتکل‌های داخلی RS-485، پروتکل صنعتی مشترک (CIP)، پروتکل‌های تعبیه‌شده Modbus® RTU، Metasys® N2 و Apogee® FLN P1 شبکه کف
- از ماژول های ارتباطی رابط سریال Drive (DSI) پشتیبانی می کند
- حفاظت درایو اضافه بار، استارت پرواز، ورودی پاکسازی و دمپر، دست/خاموش/خودکار و ویژگی های خواب/بیداری
- گزینه های درایو بسته بندی شده شامل بسته های قطع اتصال و بای پس کنتاکتور است
- گزینه راکتور خط موجود
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید یکپارچه، صفحه کلید از راه دور، یا نرم افزار DriveTools™ SP
- ادغام برتر با درایوهای AC PowerFlex® از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه نویسی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.
- بسته بندی فن HVAC و گزینه های درایو پمپ
- قطع اتصال ورودی اصلی
- بای پس کامل 3 کنتاکتور با قطع اتصال
- بای پس پایه 3 کنتاکتور با قطع اتصال

معماری درایوهای AC ولتاژ پایین

درایوهای AC کلاس معماری PowerFlex راه حل های مقرون به صرفه را برای طیف گسترده ای از برنامه های جهانی ارائه می دهند. این دسته از درایوهای همه منظوره که برای سهولت استفاده طراحی شده‌اند، مزایای صرفه‌جویی در زمان و همچنین بسته‌ای فشرده برای بهینه‌سازی فضای پانل و تطبیق‌پذیری برنامه‌ها ارائه می‌کنند.

درایوهای PowerFlex 755TS

آیا به قابلیت اطمینان شبانه روزی نیاز دارید؟ اجازه دهید درایوهای PowerFlex® 755TS کارهای سنگین را انجام دهند. بهره وری و زمان کار را افزایش می دهید و هزینه های انرژی و نگهداری را کاهش می دهید.
این درایوهای فرکانس متغیر شش پالس با فناوری ثبت اختراع TotalFORCE®، کنترل موتور انعطاف‌پذیر و با کارایی بالا، هوش عملیاتی بلادرنگ و راه‌اندازی و بهینه‌سازی آسان برنامه را ارائه می‌کنند. این درایوها که برای کاربردها و صنایع بی‌شماری کنترل موتور - از استاندارد تا سخت‌ترین چالش‌های کنترل صنعتی طراحی شده‌اند - به ارائه بهره‌وری و توان عملیاتی مورد نیاز شما کمک می‌کنند.

image درایوهای PowerFlex 755TS

نسل بعدی درایوهای AC Allen-Bradley PowerFlex

Allen Bradley کنترل موتور قدرتمند را با درایو AC PowerFlex 755TS به سطح بعدی رسانده. هوشمند...انعطاف پذیر...قدرتمند - درایوهای PowerFlex 755TS برای ارائه خروجی تولید بیشتر، زمان به روز، صرفه جویی در انرژی و بهره وری طراحی شده اند.

قابلیت های درایو هوشمند تر برای برنامه های کاربردی صنعتی

این نسل بعدی از درایوهای PowerFlex برای تمام کاربردهای صنعتی شما مناسب است. به درایوهای PowerFlex 755TS برای کاربردهای رایج درایو فرکانس متغیر سنتی و برنامه های تخصصی که به کنترل موتور با کارایی بالا نیاز دارند نگاه کنید.
پشتیبانی از انواع موتورهای مختلف و حالت های کنترل موتور چندگانه به شما این مزیت را می دهد که از یک درایو مشترک برای کاربردهای متعدد استفاده کنید - ساده کردن قطعات، آموزش و پشتیبانی.

بهره وری را افزایش دهید و انگیزه خود را به یک مزیت استراتژیک تبدیل کنید

برای کمک به استفاده بیشتر از تجهیزات خود، درایوهای PowerFlex 755TS اولین درایوهای فرکانس متغیر شش پالسی هستند که از فناوری TotalFORCE استفاده می کنند.
فن آوری TotalFORCE ترکیبی از کنترل موتور انعطاف پذیر و با کارایی بالا، قابلیت های پیشرفته خود نظارتی و یک پلت فرم دیجیتال بلادرنگ است که داده هایی را ارائه می دهد که می تواند بین سود و زیان تفاوت ایجاد کند. مشتریان از بینش‌های تحلیلی تشخیصی و پیش‌بینی‌کننده غنی بهره می‌برند تا تصمیم‌های مربوط به عملیات هوشمند، انرژی و تعمیر و نگهداری پیش‌بینی کنند.

image درایوهای AC PowerFlex 753

درایوهای AC PowerFlex 753

درایوهای AC PowerFlex 753 آلن برادلی مقرون به صرفه هستند و در کاربردهای عمومی که به ویژگی‌های ایمنی نیاز دارند، استفاده از آنها آسان است. آنها استاندارد با ورودی/خروجی داخلی ارائه می‌شوند که برای سازندگان ماشین و یکپارچه‌کننده‌های سیستم که می‌خواهند هزینه‌های مهندسی را کاهش دهند، ماشین‌ها را سریع‌تر به بازار تحویل دهند و تقاضای کاربر نهایی برای ماشین‌های پربازده‌تر را برآورده کنند، ایده‌آل است. درایوهای بهینه شده با اندازه را برای برنامه های کم مصرف که فضای محدودی در دسترس دارید انتخاب کنید. ماژول گزینه دو پورت EtherNet/IP روش های انعطاف پذیر و مقرون به صرفه را برای استفاده از شبکه های EtherNet/IP ارائه می دهد.

بررسی اجمالی
- توان های کاری
200 ... 240 ولت: 0.37 ... 132 کیلو وات / 0.5 ... 200 اسب بخار / 2.2 ... 477 A
380…480V: 0.75…250 kW / 1.0…350 اسب بخار / 2.1…456 A
600 ولت: 1.0…300 اسب بخار / 1.7…289 A
690 ولت: 7.5 … 250 کیلو وات / 12… 263 A
- IP00/IP20 نوع NEMA/UL باز، پایه فلنجی، IP54 NEMA/UL نوع 12
- ماژول دو پورت EtherNet/IP™ Option به شما کمک می کند تا از شبکه های EtherNet/IP استفاده کنید، تعداد سوئیچ های مدیریت شده را به حداقل برسانید و نیاز به کابل کشی را هنگام استفاده از شبکه های Device Level Ring (DLR) کاهش دهید.
- کنترل V/Hz، کنترل برداری با فناوری FORCE™ و کنترل برداری بدون سنسور
- تشخیص پیش بینی برای افزایش عمر فن های خنک کننده و خروجی های رله
- معماری مبتنی بر اسلات سه اسلات گزینه برای بازخورد، ایمنی، ارتباطات، ورودی/خروجی اضافی یا منبع تغذیه کمکی را فراهم می‌کند.
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق ماژول رابط انسانی یکپارچه LCD (HIM)، نرم افزار DriveTools SP، نرم افزار Connected Components Workbench یا نرم افزار Studio 5000 Logix Designer®
- گزینه های ایمنی جاسازی شده موجود
- گزینه Safe Torque-Off دارای گواهینامه Ple/SIL3 CAT 3 است
- Safe Speed Monitor قابلیت Safe Torque-Off و یک رله ایمنی جاسازی شده را با فناوری هسته ای Rockwell Automation® Safe-Speed Control در یک گزینه سخت افزاری تعبیه شده در درایو ترکیب می کند. دارای گواهینامه PL/SIL3 CAT 4

image درایوهای AC PowerFlex 755

درایوهای AC PowerFlex 755

درایوهای AC PowerFlex 755 آلن برادلی سهولت استفاده، انعطاف پذیری برنامه و عملکرد بالا را ارائه می دهند. آنها شامل چندین گزینه کنترل و سخت افزار و همچنین ویژگی های ایمنی تعبیه شده اختیاری هستند. این درایوها برای طیف گسترده ای از کاربردهای کنترل موتور از جمله پمپ ها، فن ها و نوار نقاله ها مناسب هستند. با Integrated Motion در EtherNet/IP، می‌توانید این درایوها را در همان شبکه درایوهای Kinetix قرار دهید. یک ماژول آپشن EtherNet/IP دو پورت از توپولوژی های حلقه، خطی و ستاره و همچنین عملکرد حلقه سطح دستگاه (DLR) برای اتصال مقاوم به خطا و در دسترس بودن درایو بالا پشتیبانی می کند.

PowerFlex 755 On-Machine Drive

اگر به دنبال یک درایو با فرکانس متغیر هستید که عملکرد درایو معتبر PowerFlex 755 AC را با مزایای یک راه حل روی ماشین ترکیب کند، اکنون پاسخ کامل را پیدا کرده اید.
PowerFlex® 755 On-Machine™ Drive ما یک محصول از پیش مهندسی شده ساده و مقرون به صرفه است که می تواند درست روی یا نزدیک دستگاه شما نصب شود. این درایو دارای رتبه‌بندی محیطی IP66 است و ورودی/خروجی، ارتباطات شبکه و گزینه‌های ایمنی را در یک بسته واحد قرار می‌دهد که به راحتی به برنامه شما متصل می‌شود.

مزایا -قرار دادن درایو AC خود روی یا نزدیک دستگاهتان مزایایی را به همراه دارد که می تواند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. همچنین می تواند فضای کف را کاهش دهد و به کاهش زمان خرابی کمک کند. در اینجا چگونه است:
- درجه بندی محفظه IP66 اجازه می دهد تا درایو در نزدیکی دستگاه یا موتور نصب شود تا طول کابل ها و هزینه های نصب کاهش یابد.
- پانل‌ها می‌توانند کوچک‌تر باشند و در نتیجه فضای کف بیشتری برای تولید فراهم شود
- اتصالات Plug 'n play زمان نصب و راه اندازی را کاهش می دهد
- استفاده از یک راه حل از پیش مهندسی شده باعث صرفه جویی در زمان طراحی شده و به نصب سریعتر با اشتباهات کمتر کمک می کند

بررسی اجمالی
- توان های کاری
200 ... 240 ولت: 0.37 ... 132 کیلو وات / 0.5 ... 200 اسب بخار / 2.2 ... 477 A
380…480V: 0.75…1400 kW / 1.0…2000 اسب بخار / 2.1…2330 A
600 ولت: 1.0…1500 اسب بخار / 1.7…1530 A
690 ولت: 7.5 … 1500 کیلو وات / 12… 1485 A
- IP00/IP20 نوع NEMA/UL باز، پایه فلنجی، IP54 NEMA/UL نوع 12
- Power Option Bay از پیش مهندسی شده راه حل مقرون به صرفه ای را برای گزینه های برق محبوب ارائه می دهد
- ماژول دو پورت EtherNet/IP Option به شما کمک می کند تا از شبکه های EtherNet/IP استفاده کنید، تعداد سوئیچ های مدیریت شده را به حداقل برسانید و نیاز به کابل کشی را هنگام استفاده از شبکه های Device Level Ring (DLR) کاهش دهید.
- پیکربندی خودکار دستگاه (ADC) به کنترل کننده های Logix اجازه می دهد تا یک درایو جایگزین شده را شناسایی کرده و تمام پارامترهای پیکربندی را به طور خودکار دانلود کنند.
- کنترل V/Hz، کنترل برداری با فناوری FORCE، کنترل بردار بدون سنسور و کنترل موتور آهنربای دائمی
- حرکت یکپارچه در اترنت/IP پیکربندی و کنترل درایو را با استفاده از نمایه‌ها و مجموعه دستورالعمل‌های تعبیه‌شده در برنامه Studio 5000 Logix Designer آسان می‌کند.
- تشخیص پیش بینی برای افزایش عمر فن خنک کننده و خروجی رله
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق ماژول رابط انسانی یکپارچه LCD (HIM)، نرم افزار DriveTools SP یا نرم افزار Connected Components Workbench
- پشتیبانی از یکپارچه سازی آسان از طریق پورت EtherNet/IP تعبیه شده و اسلات های پنج گزینه ای که از ماژول های بازخورد، ورودی/خروجی، ایمنی و ارتباطات و منبع تغذیه 24 ولت DC کمکی پشتیبانی می کنند.
- گزینه های ایمنی موجود
- گزینه Safe Torque Off به عنوان راه حل شبکه ای یا با سیم سخت در دسترس است، هر دو دارای گواهینامه SIL 3, PLe, Cat 3 هستند. این گزینه برای راه اندازی سریعتر پس از نیاز به سیستم ایمنی، توان چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو حذف می کند. .
- گزینه Safe Speed Monitor دارای گواهینامه SIL 3، PLe، Cat 4 است که به شما امکان می دهد با خیال راحت سرعت برنامه خود را نظارت و کنترل کنید. این به اپراتورها اجازه می دهد تا برخی از فرآیندها یا کارهای تعمیر و نگهداری را بدون توقف دستگاه انجام دهند.
- ماژول گزینه توابع ایمنی یکپارچه ایمنی پیشرفته ای را در شبکه اترنت/IP فراهم می کند. دستورالعمل های ایمنی بر اساس IEC 61800-5-2 است و شامل توانایی نظارت بر سرعت، جهت و موقعیت است. هنگامی که به عنوان بخشی از یک سیستم ایمنی یکپارچه که شامل یک کنترلر GuardLogix 5580ES یا کنترلر Compact GuardLogix 5380ES استفاده می شود، ماژول گزینه توابع ایمنی یکپارچه رتبه بندی های ایمنی تا SIL CL3 و PLe Cat 4 را ارائه می دهد. برنامه Studio 5000 Logix Designer. نسخه 31 یا بالاتر نیز مورد نیاز است.

image درایوهای PowerFlex 755TL، TR و TM

درایوهای PowerFlex 755TL، TR و TM

درایوهای PowerFlex 755T ما برای کاهش هارمونیک، بازسازی، و راه‌حل‌های معمول اتوبوس طراحی شده‌اند که به کاهش هزینه‌های انرژی، افزایش انعطاف‌پذیری و افزایش بهره‌وری کمک می‌کنند. اینها اولین درایوهایی هستند که فناوری TotalFORCE را ارائه می کنند که از چندین ویژگی ثبت شده برای کمک به بهینه سازی سیستم شما استفاده می کند.

PowerFlex 755TM

منبع غیر احیا کننده یک راه حل مقرون به صرفه برای یک باس معمولی است، زمانی که به هارمونیک های احیا کننده و کم نیاز نیست.
ولتاژ خط AC سه فاز را به DC تبدیل می کند
سازگار با منابع باس PowerFlex 755TM و اینورترهای باس معمولی
باس DC توزیع شده در کابینت های مدولار Rittal
XT به صورت استاندارد
ولتاژ خط AC سه فاز را به DC تبدیل می کند
سازگار با منابع باس PowerFlex 755TM و اینورترهای باس معمولی
باس DC توزیع شده در کابینت های مدولار Rittal
XT به صورت استاندارد

بررسی اجمالی
- فناوری TotalFORCE کنترل میدان گرا ثبت شده ما است که کنترل دقیق و تطبیقی سرعت، گشتاور و موقعیت را برای موتورهای الکتریکی فراهم می کند. فناوری TotalForce به درایوها اجازه می دهد تا به سرعت به شرایط عملیاتی پاسخ دهند و به طور خودکار تنظیم شوند تا به بهبود عملکرد سیستم کمک کنند.
- تنظیمات عیب یابی و تعمیر و نگهداری پیش بینی را برای نظارت بر شرایط عملکرد درایو و موتور برای کمک به تجزیه و تحلیل سلامت سیستم ارائه می دهد
- بسته بندی بهینه اجزای قدرت و گزینه هایی را ارائه می دهد که اثر و سخت افزار را کاهش می دهد
- کاهش هارمونیک را ارائه می دهد و مطابق با استاندارد IEEE 519 است
- شامل طراحی roll in/out است که نصب و سرویس ماژول های برق و فیلتر را آسان می کند
- گزینه های ایمنی Safe Torque Off و Safe Speed Monitor را ارائه می دهد
- شامل دو پورت اترنت/IP داخلی است
- ساخته شده با محافظ گاز خورنده XT و ترکیبی از پوشش منسجم با چندین پیشرفت طراحی اضافی برای ارائه عملکرد بهبود یافته در محیط های دارای گازهای خورنده
- درایوهای PowerFlex 755TL برای کاهش هارمونیک
- ارائه رتبه‌بندی توان: 7.5…1400 کیلووات / 10…1800 اسب بخار در ولتاژهای جهانی از 400…690 ولت
- اصلاح ضریب توان و کاهش هارمونیک را برای مطابقت با استاندارد IEEE 519 ارائه دهید
- PowerFlex 755TM Drive Systems for Common Bus Solutions
- رتبه‌بندی‌های توان: 160…4500 kW / 250…6000Hp (AC) و 70...4800kW (DC) در ولتاژهای جهانی از 400...690V
- اصلاح ضریب توان و کاهش هارمونیک را برای مطابقت با استاندارد IEEE 519 ارائه دهید
- قابلیت احیای انرژی کارآمد را ارائه دهید
- برای دستیابی به انعطاف‌پذیری در طراحی، کاهش فضای کف و کاهش هزینه‌های نصب، از یک سیستم درایو اتوبوس معمولی استفاده کنید
- هماهنگی چند موتور را فعال کنید
- درایوهای PowerFlex 755TR برای راه حل های احیا کننده
- ارائه رتبه‌بندی توان: 7.5…4500 کیلووات / 10…6000 اسب بخار در ولتاژهای جهانی از 400...690 ولت
- اصلاح ضریب توان و کاهش هارمونیک را برای مطابقت با استاندارد IEEE 519 ارائه دهید
- قابلیت احیای انرژی کارآمد را ارائه دهید
- گزینه های ایمنی موجود
- Hardwired Safe Torque Off برای کاربردهای مرتبط با ایمنی که از حذف توان چرخشی از درایو بهره می برند، طراحی شده است. این عملکرد مزایای راه اندازی سریع را پس از تقاضای سیستم ایمنی ارائه می دهد. SIL3، PL، CAT 3
- گزینه Safe Torque Off به‌عنوان راه‌حل شبکه‌ای یا سیم‌کشی موجود است که هر دو گواهینامه SIL 3, PLe, Cat 3 را دریافت کرده‌اند. این گزینه برای راه‌اندازی سریع‌تر پس از نیاز به سیستم ایمنی، توان چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو حذف می‌کند.
- گزینه Safe Speed Monitor دارای گواهینامه SIL 3, PLe, Cat 4 است. این گزینه به شما امکان می دهد با خیال راحت سرعت برنامه خود را نظارت و کنترل کنید. این به اپراتورها اجازه می دهد تا برخی از فرآیندها یا کارهای تعمیر و نگهداری را بدون توقف دستگاه انجام دهند.
- ماژول گزینه توابع ایمنی یکپارچه ایمنی پیشرفته ای را در شبکه اترنت/IP فراهم می کند. دستورالعمل های ایمنی بر اساس IEC 61800-5-2 است و شامل توانایی نظارت بر سرعت، جهت و موقعیت است. هنگامی که به عنوان بخشی از یک سیستم ایمنی یکپارچه که شامل یک کنترلر GuardLogix 5580ES یا کنترلر Compact GuardLogix 5380ES استفاده می شود، ماژول گزینه توابع ایمنی یکپارچه رتبه بندی های ایمنی تا SIL CL3 و PLe Cat 4 را ارائه می دهد. Studio 5000 Logix Designer نسخه 31 برنامه کاربردی یا بعد از آن نیز مورد نیاز است.

image درایوهای AC PowerFlex 70

درایوهای AC PowerFlex 70

درایوهای AC PowerFlex 70 ما بسته‌های فشرده‌ای از توان، کنترل و رابط اپراتور هستند که برای برآورده کردن نیازهای فضا، سادگی و قابلیت اطمینان طراحی شده‌اند. این درایوها طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا به راحتی آنها را در معماری خود ادغام کنید و آنها را برای اکثر نیازهای برنامه پیکربندی کنید.

بررسی اجمالی
200…240V: 0.37…18.5 کیلو وات / 0.5…25 اسب بخار / 2.2…70 A
380…480V: 0.37…37 kW / 0.5…50 اسب بخار / 1.1…72 A
500…600V: 0.5…50 اسب بخار / 0.9…52 A
-IP20 NEMA/UL نوع 1، پایه فلنج، IP54 NEMA/UL نوع 12، IP66 NEMA/UL نوع 4X/12 برای مصارف داخلی
- درایوهای Zero Stacking™ بدون کاهش درجه حرارت محیط مجاز هستند (50 درجه سانتی گراد برای IP20، NEMA/UL نوع 1 و پایه فلنج؛ 40 درجه سانتی گراد برای IP66، NEMA/UL نوع 4X/12)
- پایه دیواری یا ماشینی
- کنترل V/Hz، کنترل برداری بدون حسگر، کنترل برداری با فناوری FORCE™
- پروتکل صنعتی رایج (CIP™) شامل DeviceNet™، ControlNet™، و EtherNet/IP™
- کنترل سرعت و گشتاور با و بدون بازخورد رمزگذار
- تنظیم پیشرفته اتوبوس و حفاظت درایو اضافه بار
- پشتیبانی از چندین زبان
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار
- ادغام برتر با درایوهای AC PowerFlex® از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه نویسی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.
- گزینه های ایمنی موجود
- گزینه Safe Torque-Off دارای گواهینامه PLd/SIL2 Cat 3 است. قدرت چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو برای راه اندازی سریعتر پس از نیاز به سیستم ایمنی حذف می کند. همه گزینه های ایمنی به عنوان یک کیت برای نصب کاربر در دسترس هستند.

اطلاعات تکمیلی بیاموزید که چگونه اطلاعات مجموعه کنترل هوشمند موتور ما می تواند شما را در تصمیم گیری های عملیاتی بهتر، بهبود عملکرد سیستم و به دست آوردن کارایی عملیاتی قرار دهد.
راه‌حل‌های معماری یکپارچه ما، پایه‌ای را برای بهینه‌سازی کارآمد و مؤثر در سراسر کارخانه فراهم می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به اقتصاد و تغییرات در تقاضای مصرف‌کننده به‌صورت رقابتی پاسخ دهید.
با محصولات ایمنی و راه حل های ایمنی یکپارچه ما از افراد، بهره وری و محیط زیست خود محافظت کنید. ما چالش های کف کارخانه شما را درک می کنیم و می توانیم به شما در رسیدن به اهداف خود با یکی از گسترده ترین مجموعه های ایمنی در صنعت کمک کنیم.

image درایوهای AC PowerFlex 700

درایوهای AC PowerFlex 700

درایوهای AC PowerFlex 700 ما در طیف گسترده‌ای از رتبه‌بندی‌های اسب بخار در دسترس هستند. این درایوها موتورهای القایی سه فاز را در کاربردهایی با الزامات مختلف از ساده ترین کنترل سرعت تا سخت ترین کنترل گشتاور کنترل می کنند. درایوهای PowerFlex 700 ویژگی ها و پارامترهای خاص برنامه را برای بلند کردن، چاه های نفت و برنامه های سرعت و موقعیت یابی ارائه می دهد.

بررسی اجمالی
200…240V: 0.37…66 کیلووات / 0.5…100 اسب بخار / 2.2…260 A
380…480V: 0.37…132 kW / 0.5…200 اسب بخار / 1.1…260 A
500…600V: 1…150 اسب بخار / 1.7…144 A
690 ولت: 45…132 کیلو وات / 52…142 A
-شامل IP20 NEMA/UL نوع 1، باز/فلنج، IP54 NEMA 12
- کنترل V/Hz، کنترل برداری بدون حسگر و کنترل برداری را با فناوری FORCE™ ارائه می دهد
- ارتباطات CIP™ (پروتکل صنعتی رایج) از جمله DeviceNet™، ControlNet™، و EtherNet/IP™
- نیازهای فضا، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان را برآورده می کند
- تولید گشتاور عالی، تنظیم دقیق گشتاور و زمان به‌روزرسانی سریع ورودی‌های گشتاور را فراهم می‌کند
- یک کاست کنترل ارائه می‌کند که همه گزینه‌های کنترل، ورودی/خروجی و رمزگذار را در خود جای داده و با تمام رتبه‌بندی‌های درایو PowerFlex® 700 قابل تعویض است.
- پیکربندی و برنامه نویسی را از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه اختیاری، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار ارائه می دهد.
- یکپارچه سازی برتر با درایوهای PowerFlex® AC را ارائه می دهد که از پلت فرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه ریزی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.
- تخصص صنعت ما در Drives Systems Solutions می تواند به شما کمک کند در دسترس بودن دستگاه را به حداکثر برسانید و ریسک پروژه را به حداقل برسانید.

اطلاعات تکمیلی Rockwell Automation اعلام کرد که از 30 آوریل 2017، درایوهای PowerFlex® 700 AC (250…700Hp, 160…500 kW) متوقف شده و دیگر برای فروش در دسترس نیستند. درایوهای PowerFlex 700 AC زیر در مرحله چرخه عمر محصول Active Mature باقی خواهند ماند.
200…240V: 0.37…66 kW / 0.5…100Hp / 2.2…260A
380…480V: 0.37…132 kW / 0.5…200Hp / 1.1…260A
500…600V: 1…150Hp / 1.7…144A
690 ولت: 45…132 کیلووات / 52…142A

image درایوهای AC PowerFlex 700L

درایوهای AC PowerFlex 700L

درایوهای AC PowerFlex 700L ما یا PowerFlex 700 Vector Control یا PowerFlex 700S Control را در یک ساختار قدرت کاملا احیاکننده و خنک کننده با مایع ارائه می دهند. این ترکیب قدرتمند عملکرد عالی و قابلیت های پرقدرت را در یک بسته کوچک همراه با صرفه جویی در انرژی و هارمونیک کم ارائه می دهد. درایوهای برق متناوب PowerFlex 700L درایوهای انعطاف‌پذیر و با کارایی بالا هستند که در نسخه‌های نصب پنل و پایه کابینت موجود هستند.

بررسی اجمالی
380…480V: 200…860 kW / 268…1150 اسب بخار / 360…1250 A
500…600V: 345…650 kW / 465…870 اسب بخار / 425…800 A
690 ولت: 355…657 کیلووات / 475…881 اسب بخار / 380…705 A
-IP00 NEMA/UL نوع باز (قاب 2)، یا IP20، NEMA نوع 1 (قاب‌های 3A، 3B) با محفظه Rittal که شامل قطع کننده مدار ورودی است.
- با کنترل PowerFlex® 700 یا PowerFlex 700S موجود است
- ارتباطات پروتکل صنعتی رایج (CIP™) از جمله DeviceNet™، ControlNet™، و EtherNet/IP™
- ترمز احیا کننده برای کنترل دقیق، سرعت و موقعیت با واکنش بالا، عقب نشینی مداوم، کاهش سرعت و توقف بارهای اینرسی بالا
- ترمز احیا کننده انرژی را به سیستم برمی گرداند تا توسط سایر تجهیزات استفاده شود
- طراحی هیت سینک خنک کننده مایع به ثبت رسیده است
- هارمونیک های خط AC کم با مبدل فعال برای مطابقت با مقررات IEEE-519 و CE
- مبدل اکتیو یکپارچه و فیلتر سمت خط به افزایش ولتاژ ورودی اجازه می دهد در حالی که عملکرد سیستم را ثابت نگه می دارد
- کنترل تعبیه شده DriveLogix™ اختیاری برای برنامه ریزی برنامه و کنترل عملکردهای کمکی
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه اختیاری، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار
- ادغام Premier با درایوهای AC PowerFlex از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه نویسی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.
- گزینه های ایمنی موجود
- گزینه Safe Torque-Off (با کنترل 700S) دارای گواهینامه PLd/SIL2 Cat 3 است. قدرت چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو برای راه اندازی سریعتر پس از نیاز به سیستم ایمنی حذف می کند. همه گزینه های ایمنی به عنوان یک کیت برای نصب کاربر در دسترس هستند

اطلاعات تکمیلی
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و پیشرفت های موجود در این درایوها، بروشور مجازی PowerFlex 750-Series AC Drives را مشاهده کنید.
برای درک ویژگی‌ها و مزایای درایوهای AC PowerFlex 755، ویدیویی را تماشا کنید که به چندین زبان موجود است. CZ، DE، EN، ES، FR، IT، JA، KO، PL، PT، RU، TR، ZH

image درایوهای AC PowerFlex 700S

درایوهای AC PowerFlex 700S

درایوهای AC PowerFlex 700S ما یکپارچه‌سازی بهینه‌سازی شده را برای برنامه‌های کاربردی سیستم درایو و کنترل مستقل، هماهنگ شده ارائه می‌دهند. درایو AC PowerFlex 700S با گزینه DriveLogix عملکرد قدرتمند و کنترل منعطف درایوهای PowerFlex AC را با موتور Logix با کارایی بالا ترکیب می کند تا یک راه حل کنترل و درایو بسیار کاربردی و مقرون به صرفه تولید کند.

بررسی اجمالی
200…240V: 0.37…66 کیلووات / 0.5…100 اسب بخار / 2.2…260 A
380…480V: 0.37…132 kW / 0.5…200 اسب بخار / 1.1…260 A
500…600V: 1…150 اسب بخار / 1.7…144 A
690 ولت: 45…132 کیلو وات / 52…142 A
-IP20 NEMA/UL نوع 1
- کنترل V/Hz، کنترل برداری با فناوری FORCE™، و کنترل موتور مغناطیسی دائمی
- درایوهای Zero Stacking™ یا نصب کنار هم باعث صرفه جویی در فضای پانل و کاهش هزینه های نصب می شود
- بلوک‌های ترمینال کنترلی جدا شونده امکان سیم‌کشی آسان و قطع سریع را فراهم می‌کنند
- تنظیمات ولتاژ جهانی بهینه شده امکان راه اندازی سریع در هر نقطه از جهان را فراهم می کند
- قابلیت اتوبوس مشترک
- پیوند فیبر نوری SynchLink™ برای سطح بالایی از هماهنگی درایو و انتقال داده
- پیکربندی های گذرگاه مشترک AC یا DC برای راه حل های درایو مستقل یا چندگانه
- کتابخانه تابع کاربر توابع منطقی را بدون PLC فراهم می کند
- کنترل تعبیه شده DriveLogix™ اختیاری برای برنامه ریزی برنامه و کنترل عملکردهای کمکی
- پیکربندی و برنامه نویسی از طریق صفحه کلید LCD یکپارچه اختیاری، صفحه کلید از راه دور یا نرم افزار
- ادغام برتر با درایوهای AC PowerFlex® از پلتفرم کنترل Logix برای ساده کردن برنامه نویسی پارامترها و برچسب ها و کاهش زمان توسعه استفاده می کند.
- گزینه های ایمنی جاسازی شده موجود
- گزینه Safe Torque-Off دارای گواهینامه PLd/SIL2 Cat 3 است. قدرت چرخشی موتور را بدون قطع برق از درایو برای راه اندازی سریعتر پس از نیاز به سیستم ایمنی حذف می کند. همه گزینه های ایمنی به عنوان یک کیت برای نصب کاربر در دسترس هستند

اطلاعات تکمیلی
بیاموزید که چگونه اطلاعات مجموعه کنترل هوشمند موتور ما می تواند شما را در تصمیم گیری های عملیاتی بهتر، بهبود عملکرد سیستم و به دست آوردن کارایی عملیاتی قرار دهد.
راه‌حل‌های معماری یکپارچه ما، پایه‌ای را برای بهینه‌سازی کارآمد و مؤثر در سراسر کارخانه فراهم می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به اقتصاد و تغییرات در تقاضای مصرف‌کننده به‌صورت رقابتی پاسخ دهید.
با محصولات ایمنی و راه حل های ایمنی یکپارچه ما از افراد، بهره وری و محیط زیست خود محافظت کنید. ما چالش های کف کارخانه شما را درک می کنیم و می توانیم به شما در رسیدن به اهداف خود با یکی از گسترده ترین مجموعه های ایمنی در صنعت کمک کنیم.
Rockwell Automation اعلام می‌کند که از 30 ژوئن 2020، درایوهای PowerFlex 700S ما متوقف شده و دیگر برای فروش در دسترس نیستند. این اطلاعیه فقط مربوط به درایوهای 200 اسب بخار/132 کیلووات و بیشتر @ 400/480 ولت AC یا 150 اسب بخار/160 کیلووات و بیشتر @600/690 ولت AC (اندازه فریم 9…14). خانواده درایوهای PowerFlex 755 شامل طیف گسترده‌ای از رتبه‌بندی‌های قدرت است که سهولت استفاده، انعطاف‌پذیری برنامه و عملکرد بالا را فراهم می‌کند.
برای پشتیبانی از انتقال خود، توصیه می کنیم به درایوهای AC PowerFlex 755 مهاجرت کنید. برای اطلاعات بیشتر، به نمایه مهاجرت درایوهای PowerFlex 700S به PowerFlex 755 درایوها مراجعه کنید.

image سرو درایوهای چند محوره Kinetix 5500 EtherNet/IP

سرو درایوهای چند محوره Kinetix 5500 EtherNet/IP

درایوهای سرو بولتن 2198 Kinetix 5500 ما به کنترل‌کننده‌های CompactLogix 5370 متصل می‌شوند و با آن‌ها کار می‌کنند و از حرکت یکپارچه در اترنت/IP پشتیبانی می‌کنند. درایو Kinetix 5500 با طراحی نوآورانه و جمع و جور خود به به حداقل رساندن رد پای دستگاه کمک می کند و سیم کشی سیستم را ساده می کند. علاوه بر این، اترنت دو پورت امکان توپولوژی خط و حلقه سطح دستگاه (DLR) را فراهم می کند.

بررسی اجمالی
-اتصال گذرگاه AC/DC مشترک نوآورانه ای را برای پیکربندی برنامه های چند محوری ارائه می دهد
- شامل اترنت دو پورت
- بازخورد دیجیتال را از طریق یک کابل فراهم می کند
- ناظر اختلال را فراهم می کند که امکان عدم تطابق اینرسی 80-1 را فراهم می کند
- به شما امکان می دهد موتورهای سروو و القایی را روی یک پلت فرم درایو راه اندازی کنید
- Safe Torque Off دارای گواهی ISO 13849-1 PLd/SIL 2 است
- از فناوری تنظیم بلادرنگ Load Observer استفاده می کند
- با کاهش نیاز به تنظیم هر محور به صرفه جویی در زمان کمک می کند
- به طور خودکار مکانیک ها و انطباق ناشناخته را جبران می کند، مانند تسمه ها، کوپلینگ های انعطاف پذیر و شفت ها
- به طور خودکار برای برنامه هایی که اینرسی در حین کار تغییر می کند تنظیم می شود
- عملکرد دستگاه را افزایش می دهد
- درایوهای سروو ایمنی یکپارچه Kinetix 5500
- با یک درایو ایمنی یکپارچه، سیگنال ایمنی به جای اینکه از درایو به کنترلر متصل شود، از طریق کابل شبکه EtherNet/IP منتقل می شود. می توانید پیکربندی هر یک از درایوهای موجود در شبکه را بدون نیاز به تغییر سیم کشی تغییر دهید. همه اینها را می توان با Studio 5000™ Logix Designer و کنترلر خود از طریق استفاده از شبکه اترنت/IP انجام داد. با درایوهای سروو ایمنی یکپارچه Kinetix 5500 می توانید:
- عملکردهای ایمنی SIL3 Ple Safe Torque Off را از طریق اتصال EtherNet/IP انجام دهید
- یکپارچه سازی کامل پروژه در Studio 5000™ Logix Designer برای کنترل، ایمنی و حرکت
- سیم کشی مدار ایمنی را کاهش دهید
- تعداد اجزای مورد نیاز کمتر
- سیستم ایمنی خود را از طریق استفاده مجدد از کد اعتبار سنجی کنید
- کاهش فضای مورد نیاز کابینت
- کاربردهای معمولی برای درایوهای سروو Kinetix 5500 عبارتند از:
- مونتاژ خودکار
- بازرسی خودکار
- خوردنیها و آشامیدنیها
- جابجایی مواد
- بسته بندی
- دارویی
- چاپ

image درایوهای سروو چند محوره توان پایین Kinetix 2000

درایوهای سروو چند محوره توان پایین Kinetix 2000

Rockwell Automation اعلام می‌کند که از دسامبر 2022، درایوهای Servo Kinetix® 2000 Bulletin 2093 ما متوقف خواهد شد و دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. برای پشتیبانی از انتقال خود، توصیه می کنیم به درایوهای سروو بولتن 2198 Kinetix 5300 ما مهاجرت کنید. این درایوها انعطاف‌پذیری طراحی را به خوبی برای ماشین‌های کوچک تا متوسط فراهم می‌کنند.
شرایط تقاضای بازار چالش های مهمی را به همراه دارد. در سرتاسر سازمان و در طول چرخه عمر، باید به طور مداوم برای راه‌هایی تلاش کنید تا سرمایه‌گذاری اتوماسیون موجود خود را افزایش دهید.
اجازه دهید Rockwell Automation به شما کمک کند تا گزینه های مهاجرت خود را تعیین کنید و مزایای آن را به شما نشان دهد، از جمله عملکرد بهتر، تصمیمات تجاری آگاهانه تر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، و پاسخ سریعتر به تقاضاهای در حال تغییر بازار.

image درایوهای سروو چند محوره Kinetix 6000

درایوهای سروو چند محوره Kinetix 6000

Rockwell Automation اعلام می‌کند که از دسامبر 2023، درایوهای سروو چند محوری Kinetix® 6000 Bulletin 2094 ما متوقف شده و دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. برای حمایت از انتقال خود، توصیه می کنیم به درایوهای سروو بولتن 2198 Kinetix 5700 خود مهاجرت کنید.
در نمایه مهاجرت سروو درایوهای Kinetix 6000 به درایوهای سروو Kinetix 5700 بیشتر بدانید
شرایط تقاضای بازار چالش های مهمی را به همراه دارد. در سرتاسر سازمان و در طول چرخه عمر، باید به طور مداوم برای راه‌هایی تلاش کنید تا سرمایه‌گذاری اتوماسیون موجود خود را افزایش دهید.
اجازه دهید Rockwell Automation به شما کمک کند تا گزینه های مهاجرت خود را تعیین کنید و مزایای آن را به شما نشان دهد، از جمله عملکرد بهتر، تصمیمات تجاری آگاهانه تر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، و پاسخ سریعتر به تقاضاهای در حال تغیر بازار.

image درایوهای سروو با سرعت ایمن چند محوره Kinetix 6200

درایوهای سروو با سرعت ایمن چند محوره Kinetix 6200

Rockwell Automation اعلام می‌کند که از دسامبر 2023، درایوهای سروو Kinetix® 6200 Bulletin 2094 ما متوقف شده و دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. برای حمایت از انتقال خود، توصیه می کنیم به درایوهای سروو بولتن 2198 Kinetix 5700 رجوع کنید.
شرایط تقاضای بازار چالش های مهمی را به همراه دارد. در سرتاسر سازمان و در طول چرخه عمر، باید به طور مداوم برای راه‌هایی تلاش کنید تا سرمایه‌گذاری اتوماسیون موجود خود را افزایش دهید.
اجازه دهید Rockwell Automation به شما کمک کند تا گزینه های مهاجرت خود را تعیین کنید و مزایای آن را به شما نشان دهد، از جمله عملکرد بهتر، تصمیمات تجاری آگاهانه تر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، و پاسخ سریعتر به تقاضاهای در حال تغییر بازار.

image سرو درایوهای تک محوره Kinetix 350 Single-axis EtherNet/IP

سرو درایوهای تک محوره Kinetix 350 Single-axis EtherNet/IP

Rockwell Automation اعلام می کند که از دسامبر 2022، درایوهای سروو EtherNet/IP تک محوره Kinetix 2097 بولتن 2097 ما متوقف خواهد شد و دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. برای پشتیبانی ، توصیه می کنیم به درایوهای سروو بولتن 2198 Kinetix 5300 تغییر سیستم دهید. این درایوها انعطاف‌پذیری طراحی را به خوبی برای ماشین‌های کوچک تا متوسط فراهم می‌کنند.
شرایط تقاضای بازار چالش های مهمی را به همراه دارد. در سرتاسر سازمان و در طول چرخه عمر، باید به طور مداوم برای راه‌هایی تلاش کنید تا سرمایه‌گذاری اتوماسیون موجود خود را افزایش دهید.
اجازه دهید Rockwell Automation به شما کمک کند تا گزینه های مهاجرت خود را تعیین کنید و مزایای آن را به شما نشان دهد، از جمله عملکرد بهتر، تصمیمات تجاری آگاهانه تر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، و پاسخ سریعتر به تقاضاهای در حال تغییر بازار.

image Kinetix 7000 درایوهای سروو تک محوره

Kinetix 7000 درایوهای سروو تک محوره

Rockwell Automation اعلام می کند که از دسامبر 2023، درایوهای سروو Kinetix® 7000 Bulletin 2099 ما متوقف خواهد شد و دیگر برای فروش در دسترس نخواهد بود. برای پشتیبانی از انتقال خود، توصیه می‌کنیم به درایوهای سروو بولتن 2198 Kinetix 5700 یا درایوهای AC PowerFlex 755 مهاجرت کنید.
شرایط تقاضای بازار چالش های مهمی را به همراه دارد. در سرتاسر سازمان و در طول چرخه عمر، باید به طور مداوم برای راه‌هایی تلاش کنید تا سرمایه‌گذاری اتوماسیون موجود خود را افزایش دهید.
اجازه دهید Rockwell Automation به شما کمک کند تا گزینه های مهاجرت خود را تعیین کنید و مزایای آن را به شما نشان دهد، از جمله عملکرد بهتر، تصمیمات تجاری آگاهانه تر، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، و پاسخ سریعتر به تقاضاهای در حال تغییر بازار.

image سرو درایوهای Kinetix 5300 Single-axis EtherNet/IP

سرو درایوهای Kinetix 5300 Single-axis EtherNet/IP

درایوهای سروو EtherNet/IP تک محوره Bulletin 2198 Kinetix 5300 که برای ماشین‌های کوچک و متوسط مناسب هستند، انعطاف‌پذیری طراحی را ارائه می‌دهند که از حرکت یکپارچه آلن برادلی در درایوهای سرو EtherNet/IP انتظار می‌رفتید، به صورت کارآمد. ارائه شده برای پوشش نیازهای ضروری ماشین سازی شما.

بررسی اجمالی
- سروو درایو Kinetix 5300 با ادغام بومی با کنترل Rockwell Automation Logix، انعطاف‌پذیری در طراحی را برای ماشین‌های کوچک تا متوسط برای انواع برنامه‌های کنترل حرکت ارائه می‌دهد. کینتیکس 5300 که با تمام ملزومات پوشش داده شده طراحی شده است - مانند محدوده توان جامع، پورت های اترنت دوگانه، و Safe Torque Off سیم کشی شده، یک انتخاب عالی در اندازه مناسب برای آن دسته از ماشین هایی است که در حال ساخت یا مدرن سازی هستند که تعداد محورهای کمتری دارند.
- درایو Kinetix 5300 را با موتور Kinetix TLP و کابل‌های سروو 2090-CT منطبق برای راه‌حلی ساده و رقابتی که می‌تواند تلاش‌های اندازه‌گیری را به حداقل برساند و زمان اجرا را کاهش دهد، جفت کنید.

امکانات
- محدوده توان جامع تری را نسبت به راه حل های قابل مقایسه 0.05 ... 2 کیلو وات در 120 ... 230 ولت، 3 ... 7.5 کیلو وات در 230 ولت و 0.4 ... 7.5 کیلو وات در 460 ولت ارائه می دهد.
- ویژگی های ایمنی را بدون قطعات اضافی یا سیم کشی با سیم کشی استاندارد Safe Torque Off (STO) ارائه می دهد.
- دارای سایز بندی ساده توان نامی به توان خروجی موتور اشاره دارد. وقتی Kinetix 5300 با موتور Kinetix TLP جفت می شود، تلاش برای اندازه گیری کاهش می یابد.
- شامل چهار ورودی دیجیتال. دو مورد از آنها را می توان به عنوان توابع ورودی دیجیتال سریع استفاده کرد
- دارای پشتیبانی استاندارد Device Level Ring (DLR) است که نیاز به لوازم جانبی شبکه مانند e-Taps را کاهش می دهد.
- شامل فناوری بدون تنظیم با Load Observer و Tracking Notch فیلتر می‌شود تا بتوانید سریع‌تر شروع به کار کنید
- از دستورالعمل های حرکت استاندارد در محیط طراحی Studio 5000 استفاده می کند.

image سرو دایوهای محوره Kinetix 5500 EtherNet/IP

سرو دایوهای تک محوره Kinetix 5500 EtherNet/IP

درایوهای سرو بولتن 2198 Kinetix 5500 ما به کنترل‌کننده‌های CompactLogix 5370 متصل می‌شوند و با آن‌ها کار می‌کنند و از حرکت یکپارچه در اترنتIP پشتیبانی می‌کنند. درایو Kinetix 5500 با طراحی نوآورانه و جمع و جور خود به به حداقل رساندن رد پای دستگاه کمک می کند و سیم کشی سیستم را ساده می کند. علاوه بر این، اترنت دو پورت امکان توپولوژی خط و حلقه سطح دستگاه (DLR) را فراهم می کند.

امکانات
-اتصال گذرگاه AC/DC مشترک نوآورانه ای را برای پیکربندی برنامه های چند محوری ارائه می دهد
- شامل اترنت دو پورت
- بازخورد دیجیتال را از طریق یک کابل فراهم می کند
- ناظر اختلال را فراهم می کند که امکان عدم تطابق اینرسی 80-1 را فراهم می کند
- به شما امکان می دهد موتورهای سروو و القایی را روی یک پلت فرم درایو راه اندازی کنید
- Safe Torque Off دارای گواهی ISO 13849-1 PLd/SIL 2 است
- از فناوری تنظیم بلادرنگ Load Observer استفاده می کند
- با کاهش نیاز به تنظیم هر محور به صرفه جویی در زمان کمک می کند
- به طور خودکار مکانیک ها و انطباق ناشناخته را جبران می کند، مانند تسمه ها، کوپلینگ های انعطاف پذیر و شفت ها
- به طور خودکار برای برنامه هایی که اینرسی در حین کار تغییر می کند تنظیم می شود
- عملکرد دستگاه را افزایش می دهد
- درایوهای سروو ایمنی یکپارچه Kinetix 5500

با یک درایو ایمنی یکپارچه، سیگنال ایمنی به جای اینکه از درایو به کنترلر متصل شود، از طریق کابل شبکه EtherNet/IP منتقل می شود. می توانید پیکربندی هر یک از درایوهای موجود در شبکه را بدون نیاز به تغییر سیم کشی تغییر دهید. همه اینها را می توان با Studio 5000™ Logix Designer و کنترلر خود از طریق استفاده از شبکه اترنت/IP انجام داد. با درایوهای سروو ایمنی یکپارچه Kinetix 5500 می توانید:
- عملکردهای ایمنی SIL3 Ple Safe Torque Off را از طریق اتصال EtherNet/IP انجام دهید
- یکپارچه سازی کامل پروژه در Studio 5000™ Logix Designer برای کنترل، ایمنی و حرکت
- سیم کشی مدار ایمنی را کاهش دهید
- تعداد اجزای مورد نیاز کمتر
- سیستم ایمنی خود را از طریق استفاده مجدد از کد اعتبار سنجی کنید
- کاهش فضای مورد نیاز کابینت
- کاربردهای معمولی برای درایوهای سروو Kinetix 5500 عبارتند از:
- مونتاژ خودکار
- بازرسی خودکار
- خوردنیها و آشامیدنیها
- جابجایی مواد
- بسته بندی
- دارویی
- چاپ

کنترلرهای قابل برنامه ریزی PLC

کنترلرهای قابل برنامه ریزی PLC
کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Allen-Bradley (PLC) و کنترل کننده اتوماسیون قابل برنامه ریزی (PAC) از برنامه های بزرگ تا کوچک و حتی میکرو را شامل می شود. ما انواع و اندازه های مختلف کنترلر را متناسب با نیازهای خاص شما ارائه می دهیم.
از کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی اصلی (PLC) که در دهه 1970 اختراع شد تا کنترل‌کننده خودکار قابل برنامه‌ریزی مقیاس‌پذیر، چند رشته‌ای و با قابلیت اطلاعات (PAC)، سیستم‌های کنترل Allen-Bradley به شما کمک می‌کنند تا نیازهای کاربردی پیچیده تا ساده را برآورده کنید.
با راه‌حل‌های کنترلی چند رشته‌ای که بر روی کنترل‌کننده‌ها و I/O ساخته شده‌اند و با مجموعه‌های پیوست ترکیب شده‌اند، می‌توانید یک سیستم معماری مجتمع هوشمند، سازنده و ایمن را در برنامه‌های گسسته، فرآیند، حرکت و ایمنی ارائه دهید. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.
همه کنترلرهای قابل برنامه ریزی PLC
از برنامه های پیچیده تا ساده، ما شما را با کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و کنترل کننده اتوماسیون قابل برنامه ریزی (PAC) تحت پوشش قرار داده ایم.
برای سخت‌ترین کاربردها، ماشین‌ها و تجهیزات هوشمند برای تولید، فرصت‌های فرآیند، و نیازهای کنترلی اولیه و هوشمند: با سیستم‌های کنترل بزرگ، کوچک، فرآیندی و میکرو ما، تمام این الزامات را برآورده کنید. بدون فراموش کردن نگرانی های ایمنی شما، کنترل کننده های دارای گواهی ایمنی ما از سیستم های کنترل بزرگ و کوچک، نیازهای برنامه SIL 2 و SIL 3 شما را پشتیبانی می کنند.

image کنترلرهای CompactLogix 5480

کنترلرهای CompactLogix 5480

کنترل‌کننده‌های بولتن 5069 CompactLogix 5480 ما، کنترل‌کننده‌های بلادرنگ با Windows 10 IoT Enterprise هستند که موازی با موتور کنترل Logix کار می‌کنند. CompactLogix 5480 ما از همان موتور کنترلی با معماری مجدد استفاده می کند که در کنترلرهای ControlLogix 5580 و CompactLogix 5380 مستقر شده است. این خط از کنترلرهای Logix از برنامه های کاربردی ویندوز جاسازی شده مانند تجزیه و تحلیل، جمع آوری داده ها و محاسبات پیش بینی پشتیبانی می کند. توانایی جمع‌آوری داده‌ها و تصمیم‌گیری در سطح ماشین به پشتیبانی از Enterprise متصل کمک می‌کند و هم برای کاربران نهایی و هم OEMها سودمند است.

بررسی اجمالی
-یک کنترلر بلادرنگ مبتنی بر Logix ارائه می دهد که نمونه ای از Windows 10 IoT Enterprise را اجرا می کند.
- پشتیبانی شده در Studio 5000 Logix Designer® نسخه 32
- برای برنامه های با اندازه متوسط تا بزرگ که به کنترل عملکرد بالا و توان عملیاتی داده نیاز دارند ایده آل است
- I/O با سرعت بالا، کنترل حرکت، و توپولوژی های حلقه و خطی سطح دستگاه را فعال می کند.
- شامل سه پورت اترنت/IP GbE است که ارتباطات پرسرعت، ورودی/خروجی و کنترل حرکت را فعال می‌کند (دو پورت قابل تنظیم هستند و از آدرس IP دوگانه یا حلقه سطح دستگاه پشتیبانی می‌کنند)
- شامل یک پورت اترنت GbE به عنوان یک رابط شبکه تجاری OS تجاری است
- حداکثر 31 ماژول محلی Bulletin 5069 Compact I/O™ را پشتیبانی می کند
- ویژگی های امنیتی پیشرفته ای را ارائه می دهد که شامل سیستم عامل کنترلر با امضای دیجیتال، تشخیص تغییرات مبتنی بر کنترلر، و گزارش کنترل دسترسی مبتنی بر نقش به روال ها و دستورالعمل های افزودنی می شود.
- به کاربران این امکان را می دهد که ویندوز 10 را بر اساس قفسه و/یا برنامه های سفارشی اجرا کنند در حالی که کاملاً با کنترل Logix بلادرنگ یکپارچه شده است.
- شامل DisplayPort یکپارچه برای اتصال مانیتور صنعتی با کیفیت بالا
- شامل دو پورت USB 3.0 برای سیستم عامل جانبی و قابلیت ذخیره سازی داده گسترش یافته است

image سیستم های کنترل کننده منطق قابل برنامه ریزی MicroLogix 1400

سیستم های کنترل کننده منطق قابل برنامه ریزی MicroLogix 1400

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی بولتن 1766 MicroLogix 1400 ما بر اساس ویژگی های حیاتی MicroLogix 1100 ساخته شده اند: EtherNet/IP، ویرایش آنلاین و یک پنل LCD داخلی. این کنترلرها دارای تعداد ورودی/خروجی بالاتر، شمارشگر سریعتر سریعتر، خروجی قطار پالس، قابلیت های شبکه پیشرفته و نور پس زمینه در پنل LCD هستند. کنترل‌کننده‌های بدون نقاط ورودی/خروجی آنالوگ تعبیه‌شده 32 نقطه ورودی/خروجی دیجیتال را ارائه می‌کنند، در حالی که نسخه‌های آنالوگ 32 نقطه ورودی/خروجی دیجیتال و 6 نقطه ورودی/خروجی آنالوگ را ارائه می‌دهند. می توانید تمام نسخه ها را با حداکثر هفت ماژول I/O توسعه 1762 گسترش دهید.

بررسی اجمالی
- پورت اترنت قابلیت سرور وب، قابلیت ایمیل و پشتیبانی از پروتکل را برای پشتیبانی از پروتکل DNP3 فراهم می کند
- LCD داخلی با نور پس زمینه به شما امکان می دهد وضعیت کنترلر و I/O را مشاهده کنید
- ال سی دی داخلی رابط ساده ای را برای پیام ها، نظارت بیت/عدد صحیح و دستکاری فراهم می کند
- قابلیت های برنامه را از طریق پشتیبانی از 7 ماژول I/O توسعه MicroLogix 1762 با 256 I/O گسسته گسترش می دهد.
- شش شمارنده سرعت بالای 100 کیلوهرتز تعبیه شده (فقط در کنترلرهای دارای ورودی DC)
- دو پورت سریال با پشتیبانی از پروتکل DF1، DH-485، Modbus RTU، DNP3 و ASCII
- 10 کیلوبایت کلمه در حافظه برنامه کاربر با 10 کیلوبایت کلمه در حافظه داده کاربر)
- تا 128 کیلوبایت برای ثبت داده ها و 64 کیلوبایت برای دستور پخت

image سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro870

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro870

کنترل‌کننده‌های منطقی قابل برنامه‌ریزی Bulletin 2080 Micro870 ما برای کاربردهای بزرگ کنترل ماشین‌های مستقل طراحی شده‌اند که به ارتباطات انعطاف‌پذیر و قابلیت‌های I/O بیشتر نیاز دارند. این کنترل‌کننده‌ها تا 304 نقطه ورودی/خروجی را با عملکرد بالا، وقفه‌ها و حرکت خروجی قطار پالس (PTO) به اضافه پورت اترنت تعبیه‌شده و ماژول‌های توسعه بولتن 2085 I/O پشتیبانی می‌کنند.

image سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro850

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro850

کنترل‌کننده‌های منطقی قابل برنامه‌ریزی Micro850 PLC برای برنامه‌های کنترل ماشین مستقل بزرگ‌تر که به ارتباطات انعطاف‌پذیر و قابلیت‌های ورودی/خروجی بیشتری نیاز دارند، طراحی شده‌اند. این کنترل‌کننده‌ها تا ۱۹۲ نقطه ورودی/خروجی را با عملکرد بالا، وقفه‌ها و حرکت خروجی قطار پالس (PTO) به همراه پورت اترنت تعبیه‌شده و ماژول‌های Micro800 Expansion I/O پشتیبانی می‌کنند.

image سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro830

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro830

سیستم‌های کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی Micro830 ما برای برنامه‌های مستقل کنترل ماشین طراحی شده‌اند که به ارتباطات انعطاف‌پذیر و قابلیت‌های I/O نیاز دارند. این کنترلرها تا 88 نقطه ورودی/خروجی را با عملکرد بالا، وقفه ها و حرکت PTO پشتیبانی می کنند.

بررسی اجمالی
- پورت اترنت قابلیت سرور وب، قابلیت ایمیل و پشتیبانی از پروتکل را برای پشتیبانی از پروتکلدارای کنترلرهای 10، 16، 24 و 48 نقطه ای
- شامل شمارنده پرسرعت 100 کیلوهرتز (HSC) در مدل های 24 ولت DC
- از پنج ماژول پلاگین Micro800 پشتیبانی می کند
- با پشتیبانی از سه محور با خروجی های قطار پالس (PTO) قابلیت های حرکتی تعبیه شده را ارائه می دهد.
- ارتباطات جاسازی شده را از طریق پورت برنامه نویسی USB و پورت سریال غیر ایزوله (برای ارتباطات RS-232 و RS-485) فراهم می کند.
- در دمای -20…65 درجه سانتیگراد (-4…149 درجه فارنهایت) کار می کند
- از کارت microSD برای انتقال برنامه، دیتالوگ و مدیریت دستور غذا از طریق ماژول پلاگین پشتیبانی می کند.
- تا 128 کیلوبایت برای ثبت داده ها و 64 کیلوبایت برای دستور پخت

image سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro820

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro820

سیستم‌های کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی Micro820 ما دارای ردپایی در ابعاد نانو هستند و برای کنترل ماشین‌های مستقل کوچک و برنامه‌های اتوماسیون از راه دور طراحی شده‌اند که به ارتباطات انعطاف‌پذیر و قابلیت‌های I/O نیاز دارند. این کنترلرها تا 36 نقطه ورودی/خروجی را با بسیاری از ویژگی‌های تعبیه‌شده مانند اترنت، اسلات microSD برای دستور پخت و گزارش داده و I/O آنالوگ پشتیبانی می‌کنند.

بررسی اجمالی
- کنترل کننده های 20 نقطه ای را ارائه می دهد
- ورودی 4 کانال آنالوگ غیر ایزوله 0 ... 10 ولت و خروجی آنالوگ 1 کانال تعبیه شده را برای کنترل سرعت درایو AC ارائه می کند.
- ارتباطات جاسازی شده را از طریق پورت سریال غیر ایزوله (برای ارتباطات RS-232 و RS-485) و پورت اترنت فراهم می کند.
- از طریق EtherNet/IP ارتباط برقرار می کند
- پشتیبانی تعبیه شده برای حداکثر چهار ورودی دمای ترمیستور 10K را ارائه می دهد
- از دانلود برنامه از طریق USB با 3.5 اینچ اختیاری پشتیبانی می کند. LCD از راه دور
- حداکثر دو ماژول پلاگین Micro800 را پشتیبانی می کند
- از کارت microSD برای انتقال برنامه، دیتالوگ و مدیریت دستور غذا پشتیبانی می کند.

image سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro810

سیستم های کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی Micro810

سیستم‌های کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی Bulletin 2080 Micro810 با اندازه‌ای نانو، به عنوان رله‌های هوشمند با خروجی‌های رله با جریان بالا، اما با قابلیت‌های برنامه‌ریزی میکرو-PLC عمل می‌کنند. این کنترلرها از 12 نقطه ورودی/خروجی با 4 خروجی رله جریان بالا (8A) برای کاربردهای رله هوشمند پشتیبانی می کنند.

بررسی اجمالی
- کنترلرهای 12 نقطه ای را ارائه می دهد
- شامل 8 خروجی A است که جایگزین نیاز به رله های خارجی می شود
- پشتیبانی از دانلود برنامه از طریق پورت برنامه نویسی USB (آداپتور مورد نیاز است)
- به شما امکان می دهد داده های برنامه را با استفاده از LCD انتخابی 1.5 اینچی مانیتور و تغییر دهید
- به شما امکان می دهد تا بلوک های تابع رله هوشمند را بدون برنامه ریزی پیکربندی و کار کنید (ال سی دی مورد نیاز است)
- کاربردهای معمولی عبارتند از:
- کنترل روشنایی
- گرمایش و سرمایش
- کنترل کمپرسور
- کنترل آسانسور

image کنترلرهای SLC 500

کنترلرهای SLC 500

پلت فرم کنترل Bulletin 1747 SLC 500 ما برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده می شود. Rockwell Automation اعلام کرده است که برخی از شماره های SLC 500 Bulletin متوقف شده و دیگر برای فروش در دسترس نیستند. مشتریان تشویق می شوند که به پلتفرم های کنترلی جدیدتر CompactLogix 5370 یا 5380 ما مهاجرت کنند.

بررسی اجمالی
-برنامه نویسی نردبانی منطقی
- مجموعه دستورالعمل‌های پیشرفته شامل مدیریت فایل، ترتیب‌دهنده، تشخیص، ثبت تغییر، I/O فوری و دستورالعمل‌های کنترل برنامه
- پورت ارتباطی داخلی RS-232/422/423
- DeviceNet و ControlNet I/O روی پردازنده های انتخاب شده
- یک یا چند پورت داخلی که می‌توانند برای Data Highway Plus™ (DH+) یا Universal Remote I/O پیکربندی شوند.
- پورت های ورودی/خروجی از راه دور جهانی را می توان به عنوان یک پورت اسکنر I/O یا یک پورت آداپتور I/O پیکربندی کرد.
- کنترلرهای Ethernet PLC-5® و ماژول رابط اترنت (1785-ENET) خدمات وب داخلی را ارائه می دهند
- گزینه های پشتیبان برای افزایش تحمل خطا از طریق ماژول ControlNet™ Hot Backup یا ماژول PLC-5 Backup Communication

ماژول های ورودی/خروجی (I/O)

ورودی/خروجی Allen-Bradley در اندازه ‌ها و چگالی‌های نقطه‌ای مختلف موجود است که انعطاف‌پذیری لازم را برای مطابقت با نیازهای دقیق شما فراهم می‌کند.
از میان ورودی/خروجی مبتنی بر شاسی که با کنترلر آلن برادلی شما یکپارچه شده است، یا ورودی/خروجی که در اطراف برنامه شما توزیع شده یا روی دستگاه نصب شده است، انتخاب کنید. برای کاربردهای توزیع شده، ما گزینه‌های داخل کابینت (IP20) و سخت‌شده روی ماشین (IP67/69K) را در طرح‌های مدولار و بلوک ارائه می‌کنیم. چندین خانواده ورودی/خروجی دارای فناوری کامپوننت هوشمند DeviceLogix هستند که قابلیت حل منطقی کم هزینه را در I/O شما یکپارچه می کند. برای راه حل های ایمنی، محصولات Guard I/O™ ما دارای گواهی TÜV تا SIL 3، Cat هستند. 4، PL. پشتیبانی ارتباطی شامل DeviceNet، ControlNet، و EtherNet/IP، به علاوه سایر شبکه های صنعتی است.

image ماژول های ورودی/خروجی (I/O)

ماژول های ControlLogix

ماژول‌های مبتنی بر شاسی ControlLogix Bulletin 1756 ما طیف کاملی از ماژول‌های دیجیتال، تشخیصی دیجیتال، آنالوگ، کنترل حرکت، ورودی/خروجی تخصصی و ماژول‌های محاسباتی را برای رفع نیازهای برنامه شما ارائه می‌کنند. می‌توانید از هر یک از ماژول‌های مبتنی بر شاسی در شاسی محلی کنترل‌کننده ControlLogix یا در شاسی متصل به کنترل ‌کننده ControlLogix در شبکه‌های ControlNet یا EtherNet/IP استفاده کنید.

بررسی اجمالی
-در یک شاسی ControlLogix نصب می شود
- به یک بلوک ترمینال قابل جابجایی (RTB) یا یک ماژول رابط سیم‌کشی Bulletin 1492 IFM برای اتصال تمام سیم‌کشی‌های میدانی نیاز دارد.
-شامل قابلیت‌های ذاتی زمان‌بندی برای برنامه‌های کاربردی توالی رویدادها (SOE).
- ارتباطات EtherNet/IP، از جمله CIP Security و قابلیت افزونگی را ارائه می دهد
- عیب یابی جامع ورودی/خروجی را برای تشخیص خرابی های سیستم و در سمت میدان ارائه می دهد
- برای سهولت در تعمیر و نگهداری، حذف و قرار دادن تحت برق (RIUP) را فراهم می کند
- کلیدهای الکترونیکی را برای کمک به جلوگیری از خطاهای تعویض ارائه می دهد
- شامل جادوگرهای I/O در برنامه Studio 5000 Logix Designer برای فعال کردن پیکربندی سریع و آسان ماژول
- 1756 ControlLogix CIP Safety I/0 Modules
- پشتیبانی از کنترلرهای Compact GuardLogix 5380 یا GuardLogix 5580
- ایمنی عملکردی با رتبه بندی SIL3 و PL را ارائه می دهد
- از عملکرد پل های ایمنی و مسیریابی CIP پشتیبانی می کند
- به عنوان I/O محلی یا I/O توزیع شده با کنترلر 5580 GuardLogix استفاده کنید
- زمان واکنش افزایش یافته را فراهم می کند
- از برنامه Logix Designer نسخه 32 استفاده می کند
- ماژول های ورودی دیجیتال را ارائه می دهد: IB16S - 16 کانال (هر SIL دارای رتبه 3)
- ماژول های خروجی دیجیتال را ارائه می دهد: OBV8S - 8 کانال (هر SIL دارای رتبه 3)
- شامل علائم انطباق: TÜV، UL، IECEx، ATEX، CE، Marine، FM
- ماژول های ورودی/خروجی دیجیتال ControlLogix
- انواع ولتاژها را ارائه می دهد
- 8 تا 32 امتیاز در هر ماژول ارائه می دهد
- انواع ماژول ایزوله و غیر ایزوله را ارائه می دهد
- شامل حالات خطای خروجی در سطح نقطه است
- ارتباط مستقیم یا رک بهینه شده را ارائه می دهد
- در ماژول‌های منتخب، تشخیص‌های میدانی را ارائه می‌دهد
- 1756 ماژول های ورودی/خروجی آنالوگ ControlLogix
- شامل ماژول های ورودی، خروجی و ترکیبی است
- ماژول های ترموکوپل و RTD را ارائه می دهد
- شامل هشدار دهنده اطلاعات داخل هواپیما است
- مقیاس بندی را به واحدهای مهندسی ارائه می دهد
- نمونه گیری کانال بلادرنگ را ارائه می دهد
- کلیدگذاری ماژول الکترونیکی را ارائه می دهد و نرم افزار قابل تنظیم است
- شامل کلیدهای مکانیکی RTB، تعریف شده توسط کاربر
- پیشنهادات برای پیکربندی هر کانال برای منبع جریان فرستنده ولتاژ، جریان یا 2 سیم
- تنظیمات پیشنهادی در هر کانال برای RTD یا ترموکوپل
- از 31 مارس 2017، ماژول های 6 کانالی آنالوگ I/O Isolated ControlLogix 1756 متوقف می شوند و دیگر برای فروش در دسترس نیستند. مشتریان تشویق می‌شوند تا با استفاده از راهنمای مهاجرت ماژول‌های آنالوگ 1756 6 کانال به 8 کانال به ماژول‌های 8 کانال I/O Isolated 1756 مهاجرت کنند.
- 1756 ControlLogix Specialty I/O Modules
- شامل ماژول های فلومتر قابل تنظیم است
- ماژول های شمارنده با سرعت بالا را ارائه می دهد
- ماژول های سوئیچ محدود قابل برنامه ریزی را ارائه می دهد
- بلوک های ترمینال قابل جابجایی 1756 ControlLogix (RTB)
- یک اتصال انعطاف پذیر بین سیم کشی کارخانه و ماژول های ورودی/خروجی فراهم می کند
- شامل پایانه های گیره پیچ یا فنری است
- با ماژول های ورودی/خروجی ارسال نمی شود. شما باید جداگانه سفارش دهید
- 1756 HART Analog Isolated I/O Modules
- شامل جداسازی کانال به کانال است
- مودم HART را در هر کانال برای به‌روزرسانی سریع‌تر داده‌های HART ارائه می‌کند
- تنظیمات اولیه دستگاه فیلد را از طریق نمایه افزودنی ارائه می دهد
- در هنگام استفاده از ماژول های ایزوله، به رفع نیاز به موانع جداسازی میدان کمک می کند
- ماژول های چگالی 8 یا 16 کانالی را ارائه می دهد
- 1756 ماژول های ورودی/خروجی آنالوگ پیشرفته
- افزایش دقت، تکرارپذیری، ثبات و دقت را ارائه می دهد
- شامل ماژول های 8 کاناله و غیر ایزوله 12 و 16 کانالی با پایداری در کل محدوده عملیاتی دما
- نیازی به کالیبراسیون میدانی ندارد
- با استفاده از طراحی 24 بیتی، دقت پیشرفته ای را ارائه می دهد
- شامل وضعیت هر کانال و اعلان LED خطا
- ارائه SIL 1، قابلیت سیستماتیک 2، دارای گواهینامه نوع برای استفاده در معماری ControlLogix SIL 2
- یک حالت شبیه سازی ارائه می دهد که به مشتریان کمک می کند تا از برنامه های 6 کانالی مهاجرت کنند
- 1756 ماژول های ارتباطات
- کنترل دسترسی مبتنی بر شبکه را برای کاربران، دستگاه‌ها و شبکه‌ها در شاسی 1756 پیاده‌سازی می‌کند
- قابلیت های افزونگی را ارائه می دهد
- ماژول های امنیتی را برای رمزگذاری اطلاعات مهم به اشتراک گذاشته شده بین کنترلرها و سرورها برای جلوگیری از دستکاری ارائه می دهد
- 1756 ماژول محاسباتی
- دسترسی پر سرعت به کنترلر ControlLogix را از طریق صفحه پشتی فراهم می کند
- DisplayPort یکپارچه برای اتصال مستقیم به مانیتور صنعتی 5100 با کیفیت بالا
- قابلیت محاسباتی را در یک شاسی ControlLogix فراهم می کند

اطلاعات تکمیلی
ControlLogix Starter Kit – ControlLogix Starter Kit یک بسته نرم افزاری و سخت افزاری با تخفیف است که همه چیز مورد نیاز شما را فراهم می کند. با انتخاب اجزای سازنده کیت مناسب برای محیط خود شروع کنید.
راه‌حل‌های معماری یکپارچه ما، پایه‌ای را برای بهینه‌سازی کارآمد و مؤثر در سراسر کارخانه فراهم می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به اقتصاد و تغییرات در تقاضای مصرف‌کننده به‌صورت رقابتی پاسخ دهید.
PartnerNetwork ما راه‌حل‌های محصول تکمیلی را برای 1756 ماژول ورودی/خروجی ControlLogix و نمایه‌های Add On ControlLogix 1756 از طریق برنامه Technology Partner ارائه می‌دهد. برای اتصال به معماری Rockwell Automation یا استفاده از محصولات ما، می توانید محصولات را از بهترین تامین کنندگان صنعت در منطقه خود مرتب و فیلتر کنید.

image ماژول های MicroLogix Expansion I/O

ماژول های MicroLogix Expansion I/O

ماژول‌های بولتن 1762 MicroLogix Expansion I/O ما، قابلیت‌های کنترل‌کننده‌های MicroLogix 1100، 1200 و 1400 را با به حداکثر رساندن انعطاف‌پذیری تعداد و نوع I/O گسترش می‌دهند. طراحی ماژولار و بدون قفسه باعث افزایش صرفه جویی در هزینه و کاهش موجودی قطعات جایگزین می شود. ماژول ها می توانند DIN Rail یا روی پانل نصب شوند.

بررسی اجمالی
- عملکرد غنی از ویژگی، طیف گسترده ای از برنامه ها را مورد توجه قرار می دهد
- پشتیبانی شبکه شامل EtherNet/IP، DeviceNet، و DH-485 (فقط محلی) است.
- کلیدگذاری نرم افزار از موقعیت یابی نادرست در سیستم جلوگیری می کند
- بلوک های ترمینال ایمن برای سیم کشی I/O
- ردپای کوچک فضای پانل را کاهش می دهد
- گذرگاه ورودی/خروجی با کارایی بالا یکپارچه
- برچسبی برای ثبت نام های ترمینال ورودی/خروجی
- ماژول های ورودی/خروجی دیجیتال، آنالوگ و تخصصی موجود است
- 1762 ماژول های ورودی/خروجی توسعه دیجیتال MicroLogix
- 8، 16 یا 32 ورودی یا خروجی
- ولتاژ AC و DC
- ماژول ترکیبی با 8 ورودی و 6 خروجی تماس
- ماژول های خروجی رله AC/DC
- 1762 ماژول های ورودی/خروجی آنالوگ MicroLogix
- ماژول ورودی با 4 ورودی دیفرانسیل
- ماژول خروجی با 4 خروجی تک سر
- ماژول ترکیبی با 2 ورودی دیفرانسیل و 2 خروجی تک سر
- 1762 ماژول های I/O توسعه تخصصی MicroLogix
- ماژول RTD با 4 کانال ورودی
- ماژول ترموکوپل با 4 کانال ورودی به اضافه سنسور CJC
- حداکثر تعداد ماژول های توسعه ورودی/خروجی در هر کنترلر

image ماژول های ورودی/خروجی فشرده

ماژول های ورودی/خروجی فشرده

ماژول های مبتنی بر شاسی بولتن 1769 Compact I/O ما می توانند به عنوان I/O محلی و توزیع شده برای کنترلرهای 1769 CompactLogix L3x، CompactLogix 5370 یا Compact GuardLogix 5370 استفاده شوند. ویژگی های رک در طراحی بدون قفسه هزینه ها را کاهش می دهد و موجودی قطعات جایگزین را کاهش می دهد. یک بلوک ترمینال قابل جابجایی داخلی، اتصالات را به حسگرهای ورودی/خروجی و محرک ها فراهم می کند.

بررسی اجمالی
- انعطاف پذیری را با گزینه های نصب ریل DIN یا پانل فراهم می کند
- شامل نشانگرهای وضعیت تشخیصی نقطه ای جداگانه برای سهولت عیب یابی
- با کلید زدن نرم افزار از موقعیت نادرست ماژول جلوگیری می کند
- حداکثر سه بانک Compact I/O™ را به یک کنترلر متصل می کند. نیاز به استفاده از ماژول آداپتور ارتباطی و منبع تغذیه دارد
- 1769 ماژول های ورودی/خروجی دیجیتال فشرده
- ارائه انواع ولتاژهای AC و DC
- شامل 8…32 امتیاز در هر ماژول
- شامل ماژول های خروجی تماس
- شامل ماژول های ورودی با سرعت بالا
- ارائه فیلتر ورودی
- ایزولاسیون نوری را فراهم کنید
- 1769 ماژول های ورودی/خروجی آنالوگ فشرده
- ماژول های آنالوگ، ترموکوپل و RTD را ارائه دهید
- رتبه بندی دقت بالا را ارائه دهید
- شامل تشخیص و نشانه های بیش از برد و زیر برد
- شامل مقیاس بندی روی برد
- پاسخ قابل انتخاب را به سنسور ورودی خراب ارائه دهید
- شامل قابلیت هدایت عملکرد دستگاه خروجی در شرایط غیرعادی
- کانال های قابل تنظیم جداگانه را ارائه دهید
- شامل کالیبراسیون خودکار ورودی ها
- ماژول های 1769-AENTR I/O
- پشتیبانی از استراتژی شبکه واحد برای اتصال EtherNet/IP TCP/CIP 96
- ارائه پورت های اترنت دوگانه برای توپولوژی های DLR و خطی
- معماری سیستم خود را با I/O توزیع شده از طریق EtherNet/IP ساده کنید
- امکان انتقال کنترل با استفاده مجدد از 1769 ورودی/خروجی موجود
- شامل نرخ بسته ورودی/خروجی 10000 pps
- ارائه اتصال مستقیم
- 1769 ماژول های ورودی/خروجی تخصصی فشرده
- ذخیره آدرس، ASCII، کنترل بولی، و ماژول های شمارنده سرعت بالا در دسترس است
- اتصال مستقیم پلت فرم 1769 به درایوهای PowerFlex® و سایر دستگاه ها از طریق ماژول های Compact I/O™ به DPI/SCANport™ و Compact I/O به DSI/Modbus
- راه‌حل‌های معماری یکپارچه ما، پایه‌ای را برای بهینه‌سازی کارآمد و مؤثر در سراسر کارخانه فراهم می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به اقتصاد و تغییرات در تقاضای مصرف‌کننده به‌صورت رقابتی پاسخ دهید.

image ماژول های ورودی/خروجی فشرده

ماژول های فشرده 5000 ورودی/خروجی

ماژول‌های بولتن 5069 Compact 5000™ I/O ما کنترل با کارایی بالا را در طراحی فشرده ارائه می‌کنند و قابلیت‌های عملکرد پلتفرم Logix را گسترش می‌دهند. آنها ماژول های محلی ورودی/خروجی در یک سیستم CompactLogix 5380، Compact GuardLogix 5380 یا CompactLogix 5480 هستند و گزینه های ایمنی در دسترس هستند. این ماژول ها راه حل I/O توزیع شده ایده آل در شبکه EtherNet/IP برای کنترلرهای CompactLogix 5380، Compact GuardLogix 5380، CompactLogix 5480، ControlLogix 5580 و GuardLogix 5580 با محدودیت های ماژول ایمنی هستند. آنها برای برنامه هایی با نیازهای پردازش بالا عالی هستند.

بررسی اجمالی
- ماژول های استاندارد 5000 ورودی/خروجی
- در شمارنده های پرسرعت، ورودی دیجیتال، خروجی دیجیتال، ورودی آنالوگ، خروجی آنالوگ، ورودی AC، خروجی AC، خروجی رله ایزوله و غیر ایزوله، ماژول های ذخیره آدرس و توزیع کننده پتانسیل میدان موجود هستند.
- عملکرد به عنوان ورودی/خروجی محلی در سیستم کنترل CompactLogix 5380، Compact GuardLogix 5380، یا CompactLogix 5480 یا به عنوان ورودی/خروجی توزیع شده قابل دسترسی از طریق 5069-AEN2TR یا 5069-AENTR از طریق شبکه EtherNet/IP برای CompactLogix3380Logix، CompactLogix5. کنترلرهای CompactLogix 5480، ControlLogix 5580 و GuardLogix 5580
- برق سمت میدانی را به دستگاه های میدانی که به برخی از ماژول های ورودی/خروجی Compact 5000 متصل هستند، ارائه دهید.
- ماژول های ارتباطی 5000 ورودی/خروجی اترنت/IP
- پشتیبانی از 31 ماژول ورودی/خروجی
- برای جداسازی بهتر و ورودی توان داخلی با توان میدانی به ماژول‌های ورودی/خروجی، برق سیستم جداگانه را فراهم کنید
- پشتیبانی از ماژول های I/O توزیع شده از طریق شبکه EtherNet/IP برای کنترلرهای CompactLogix 5380، Compact GuardLogix 5380، CompactLogix 5480، ControlLogix 5580 و GuardLogix 5580
- پشتیبانی از فناوری سوئیچ جاسازی شده 1 گیگابایتی برای توپولوژی های حلقه خطی و سطح دستگاه
- برای سرعت انتقال سریع تر، ارتباطات هواپیمای پشتی با سرعت بالا را فراهم کنید
- ارائه نشانگرهای وضعیت بهبود یافته برای نظارت و عیب یابی سیستم ها
- از باریک 5069-AENTR برای فضای کوچک مورد نیاز استفاده کنید
- ماژول های ایمنی فشرده 5000 I/O

یک اتصال ایمنی محلی برای Compact GuardLogix 5380 فراهم کنید
ارائه I/O توزیع شده به Compact GuardLogix 5380 و GuardLogix 5580 که از طریق 5069-AEN2TR یا 5069-AENTR از طریق اترنت/IP قابل دسترسی است.
پشتیبانی از حداکثر 31 ماژول I/O در هر کنترلر یا آداپتور
زمان واکنش ایمنی سریعتر را فراهم کنید
اطلاعات تشخیصی پیشرفته را ارائه دهید
دارای رتبه تا SIL3/PLe

image ماژول های ورودی/خروجی توسعه Micro800

ماژول های ورودی/خروجی توسعه Micro800

ماژول‌های بولتن 2085 Micro800 Expansion I/O ما، قابلیت‌های کنترل‌کننده‌های Micro850 و Micro870 را با به حداکثر رساندن انعطاف‌پذیری تعداد و نوع I/O گسترش می‌دهند. ماژول ورودی/خروجی محکم به سمت راست کنترل‌کننده‌های Micro850 و Micro870 می‌چسبد و از هر دو ریل DIN و پایه پانل پشتیبانی می‌کند.

بررسی اجمالی
- I/O آنالوگ اضافی، I/O دیجیتال و قابلیت های تخصصی را ارائه می دهد
- بلوک های ترمینال قابل جابجایی را برای سهولت نصب، نگهداری و سیم کشی ارائه می دهد
- 2085 ماژول های ورودی/خروجی توسعه آنالوگ
- ماژول های ورودی و خروجی آنالوگ موجود: 4 کانال، 8 کانال، ایزوله
- کیفیت بالا
- دقت بالا
- ماژول های ورودی/خروجی توسعه دیجیتال 2085
- انواع ماژول های گسسته DC و AC متناسب با کاربردهای مختلف موجود است
- ماژول های خروجی حالت جامد برای برنامه هایی که به بیش از رله نیاز دارند در دسترس هستند
- ماژول ورودی/خروجی گسسته با چگالی بالا برای کاهش مصرف فضا در دسترس است
- 2085 ماژول های I/O توسعه تخصصی
- آشکارساز دمای مقاومتی (RTD) موجود (4 کانال، ایزوله)
- ماژول های ترموکوپل (TC) موجود: 4 کانال، ایزوله
- دقت بالا
- 2085 Bus Terminator Expansion I/O Modules
- پایانه کلاهک پایانی

image ماژول های ورودی/خروجی SLC

ماژول های ورودی/خروجی SLC

ماژول های I/O بولتن 1746 SLC بخشی از پلت فرم کنترل SLC 500 ما هستند. Rockwell Automation اعلام کرد که تعدادی از ماژول های I/O Bulletin 1746 متوقف شده اند و دیگر برای فروش در دسترس نیستند. مشتریان تشویق می‌شوند به ماژول‌های ورودی/خروجی Compact 5000 ما که با پلتفرم کنترل Logix استفاده می‌شوند مهاجرت کنند.

بررسی اجمالی
- در شاسی SLC™ 500 نصب می شود
- حداکثر سه شاسی با 30 ماژول I/O را به یک کنترلر یا آداپتور ارتباطی متصل می کند
- شامل کوپلینگ نوری و مدار فیلتر است که باعث کاهش نویز سیگنال می شود
- برخی از ماژول ها شامل بلوک های ترمینال قابل جابجایی با کد رنگی هستند

کنترل‌کننده‌های منطقی کوچک زیر و ماژول‌های ورودی/خروجی متوقف شده‌اند و دیگر برای فروش در دسترس نیستند:
- 1747-L531
- 1746-IA8
- 1746-IB8
- 1746-IN16
- 1746-IO12DC
- 1746-OB8
- 1746-C7
- 1747-DU501
- 1747-C11
- برای پشتیبانی از انتقال خود، توصیه می‌کنیم به ماژول‌های ورودی/خروجی Compact 5000 که با پلتفرم کنترل Logix استفاده می‌شوند، مهاجرت کنید. این ماژول ها، ماژول های محلی ورودی/خروجی در یک سیستم کنترلر CompactLogix 5380 هستند. این ماژول ها راه حل I/O توزیع شده ایده آل در شبکه EtherNet/IP برای کنترلرهای CompactLogix 5380 و ControlLogix 5580 هستند. آنها برای برنامه هایی با نیازهای پردازش بالا عالی هستند.