واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image Motion Control

Motion Control

موشن کنترل B&R

فناوری موشن کنترل B&R بصورت یکپارچه با سیستم اتوماسیون ، کنترلر ماشین ، HMI ادغام میشود تا راه حلی بدون نقص برای ماشین آلات بوجود آورد. اجزای موشن کنترل B&R بصورت کاملاً یکپارچه میباشند ، بنابراین تجهیزات را می توان در هر زمان جایگزین کرد تا با تغییرات در پیکربندی ، با نیازهای دستگاه سازگار شوند.
ایمنی و انعطاف پذیری اصول طراحی تجهیزات B&R هستند . سروو درایوها و ماژول های اینورتر به فناوری ایمنی سخت افزاری یا یکپارچه مجهز هستند ، که امکان پاسخگویی هوشمندانه و سریع به موقعیتها را فراهم می کند. علاوه بر به حداقل رساندن زمان خرابی ، معماری های متمرکز و توزیع شده B&R اجزای خود را برای تأمین نیازهای خاص ماشین آلات استاندارد و ویژه در طیف گسترده ای از صنایع - از فلزکاری گرفته تا مواد غذایی و آشامیدنی - توسعه می دهد
فناوری کنترل حرکت B&R بصورت یکپارچه با سیستم اتوماسیون کلی خود - همراه با کنترل ماشین ، HMI و فناوری ایمنی - ترکیب می شود تا یک راه حل کامل سیستم برای ماشین آلات و تجهیزات ایجاد کند. اجزای کنترل حرکت ما کاملاً قابل همکاری هستند ، بنابراین دستگاه های جداگانه را می توان در هر زمان عوض کرد تا با تغییرات در پیکربندی یا نیازهای دستگاه سازگار شوند.

image ACOPOSmicro drive system

ACOPOSmicro drive system

سیستم درایو ACOPOSmicro

ACOPOSmicro ماژول های درایو برای حداکثر 2 محور با حجم برنامه کم و کاربردهای معمولی طراحی شده است . ACOPOSmicro برای کنترل موتور پله ای و سرو موتور طراحی شده است.
بسیار متنوع
ورودی و خروجی مجتمع
طراحی فشرده
اتلاف توان کم
طراحی یکنواخت برای ماژول های اینورتر و موتور پله ای

image Acopos

Acopos

سروو درایوهای هوشمند ACOPOS

افزایش تولید ، چرخه تولید سریعتر ، کیفیت بهتر و دقت بیشتر با سروو درایوهای سری ACOPOS
طراحی سروو درایو با کارایی بالا خانواده سروو درایو ACOPOS مولفه های مهمی از راه حل های کامل اتوماسیون ارائه شده توسط B&R است. توابع خاص صنعت و ابزارهای بصری پایه و اساس زمان کوتاه توسعه است.
یک معیار مهم برای عملکرد یک راه حل اتوماسیون ، واکنش سریع و دقیق به اتفاقاتی است که در برنامه اعمال می شود یا تغییرات فوری در فرآیند تولید است. بنابراین ، سروو درایوهای ACOPOS با زمان اسکن بسیار کوتاه و چرخه های ارتباطی 400 میکرو ثانیه کار می کنند ، که فقط در حلقه کنترل به 50 میکرو ثانیه می رسد.

image ACOPOS 6D

ACOPOS 6D

B&R آغاز تولید چند بعدی با ACOPOS 6D را نوید می دهد

B&R با ACOPOS 6D دوره جدیدی از تولید را نوید می دهد. شاتل های مغناطیسی محصولات تک تک را آزادانه از طریق دستگاه حرکت می دهند. روزهایی که سیستم های حمل و نقل متعارف زمان مشخصی را برای فرآیند تولید اعمال می کردند ، گذشته است. ACOPOS 6D برای تولید دسته ای کوچک با تغییر مکرر بین محصولات با طرح ها و ابعاد مختلف ایده آل است. ACOPOS 6D بر اساس اصل جذب مغناطیسی ساخته شده است: شاتل هایی با آهن ربا دائمی یکپارچه بر روی سطح قطعات موتور الکترومغناطیسی شناور هستند. قطعات موتور مدولار اندازه 240 240 240 میلی متر هستند و می توانند به صورت آزاد و به هر شکلی مرتب شوند. انواع مختلف شاتل ها محموله هایی از 0.6 تا 14 کیلوگرم را حمل می کنند و سرعت آنها تا 2 متر در ثانیه می رسد. آنها می توانند در فضای دو بعدی آزادانه حرکت کنند ، در امتداد سه محور بچرخند و کج شوند و کنترل دقیق بر روی ارتفاع بالابر را ارائه دهند. همه با هم ، به آنها شش درجه آزادی کنترل حرکت می دهد.


دستگاه خود را کوچک کنید
سیستم های حمل و نقل متعارف ، صرفاً انتقال محصولات از A به B - بدون هیچ گونه کمک واقعی به فرایندهای تولید ارزش افزوده ، مقدار زیادی از فضا را اشغال میکنند.
با معرفی فن آوری جذب مغناطیسی ، اکنون مدل سنتی حمل و نقل محصولات خطی در حال کنار رفتن است تا فضای پردازش چند بعدی آشکار شود. فضایی که مرزهای بین حمل و نقل و پردازش را از بین میبرد. سیستم حمل و نقل علاوه بر حمل محصولات ، وظایف پردازش چند محوری را نیز انجام می دهد - همچنین در بخشی از فضا انعطاف پذیری اساسی ایجاد می کند.
ACOPOS 6D اجازه کنترل همزمان حداکثر چهار شاتل در هر قطعه موتور 240 240 240 میلی متر را می دهد - برای حداکثر تراکم پردازش نزدیک به 70 محصول در هر متر مربع. برنامه ریزی مسیر برای هر شاتل بصورت جداگانه محاسبه می شود و امکان کنترل کاملاً مستقل را می دهد. این ترکیب از تراکم شاتل بالا و انعطاف پذیری مسیر نامحدود باعث می شود ماشین ها و خطوط قابل ملاحظه ای باشند.


صرفه جویی در فضا
ACOPOS 6D از طریق توانایی بی نظیر کنترل همزمان چهار شاتل در همان بخش موتور ، تا چهار برابر تراکم شاتل سایر سیستم های موجود در بازار را ارائه می دهد. شاتل ها همچنین می توانند به عنوان محور در ایستگاه های پردازش مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال یک شاتل ACOPOS 6D که یک قطعه کار را حمل می کند ، می تواند یک مسیر CNC را دنبال کند ، اجازه می دهد تا ابزار پردازش به طور محکم نصب شود. ایستگاه های توزین کاملاً از بین می روند ، زیرا هر شاتل همچنین می تواند به عنوان مقیاس با دقت بالا عمل کند. این امر امکان طراحی ماشین جمع و جورتر را فراهم می کند.


سایش صفر
شاتل های ACOPOS 6D بدون هیچ گونه تماس و اصطکاک آزادانه حرکت می کنند. بدون سایش ساینده ، هیچ بخشی برای نگهداری وجود ندارد. اگر روکش فولادی ضد زنگ بر روی قسمت های موتور قرار گرفته باشد ، ACOPOS 6D از حفاظت IP69K استفاده می کند - و آن را برای اتاق های تمیز یا تولید مواد غذایی و آشامیدنی مناسب می کند. بصورت کاملا یکپارچه ACOPOS 6D در اکوسیستم B&R ادغام شده است. این اجازه میدهد تا شاتل ها با محورهای سروو ، روبات ها ، سیستم های ردیابی و دوربین های دید دستگاه با دقت میکرو ثانیه هماهنگ شوند. برنامه ریزی مسیر برای شاتل ها در یک کنترل کننده اختصاصی اتفاق می افتد ، از طریق POWERLINK به شبکه ماشین متصل است - این بدان معنی است که هیچ تاثیری بر عملکرد شبکه یا سیستم کنترل ماشین ندارد. برای سیستم هایی با بیش از 200 بخش یا 50 شاتل ، چندین کنترل کننده می توانند با یکدیگر هماهنگ شوند. برخلاف سیستم های قابل مقایسه ، به هر شاتل ACOPOS 6D یک شناسه جهانی منحصر به فرد اختصاص داده شده است. هنگام راه اندازی ، کنترل کننده بلافاصله از محل قرارگیری هر شاتل بر روی بخش های موتور مطلع می شود و تولید می تواند بدون توالی های خانگی وقت گیر یا ورودی دستی توسط یک اپراتور آغاز شود. شاتل ها قابلیت تکرار موقعیت 5 ± میکرومتر را دارند و باعث می شود ACOPOS 6D کاملاً مناسب برای برنامه هایی با موقعیت دقیق باشد ، مانند مواردی که در صنعت الکترونیک و در مونتاژ قطعات مکانیکی و الکترونیکی وجود دارد.


راه اندازی آسان
ACOPOS 6D امکانات تقریباً نامحدودی را در طراحی ماشین ارائه می دهد ، با این وجود تنظیم آن بسیار آسان است. الگوریتم های پیچیده ضمن جلوگیری از برخورد و به حداقل رساندن مصرف انرژی ، شاتل ها مسیر بهینه را دنبال می کنند. توسعه دهندگان آزادند که روی وظیفه اصلی خود تمرکز کنند: توسعه فرایندهای بهینه ماشین که حداکثر بهره وری را ارائه دهند.MotionSystem-E.pdf

8LS...-3 three-phase synchronous motors.pdf

8LSN5.pdf

8LVA_Anwenderhandbuch_V1_en.pdf

8MS Three-phase Synchronous Motors.pdf

ACOPOS 2002.pdf

ACOPOS 2020.pdf