واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image F700

اینورتر F700

اینورترهای میتسوبیشی سری FR-F740 برای نیازهای ویژه برنامه های پمپ و فن در بخش HVAC بهینه شده اند.
اینورتر سری F700 برای صرفه جویی در انرژی ضروری است!
صنعت حدود 33 درصد از کل انرژی بریتانیا را مصرف می کند. تخمین زده می شود که حدود 67 درصد از آن توسط موتورهای الکتریکی مصرف می شود. این بدان معناست که موتورهای الکتریکی حدود 20 درصد از مصرف انرژی بریتانیا را تشکیل می دهند
برخی از بزرگترین فرصتهای صرفه جویی در انرژی را می توان با نصب اینورتر بر روی برنامه هایی مانند فن و پمپ ها که در آنها یک شیر متغیر وجود دارد یا در آنجا از کنترل نوع دمپر استفاده می شود ، به دست آورد. با استفاده از اینورتر میتسوبیشی سری F700 ، کاربر می تواند از همان لحظه نصب ، صرفه جویی در مصرف انرژی را شروع کند!
محدوده سری F700 از 0.75kW تا 630kW است.رعایت نکات مهم در نصب

1 ) در اینورتر از قطعات پلاستیکی استفاده شده است. به آرامی با آن برخورد کنید تا از آسیب محافظت کنید.
2 ) اینورتر را در مکانی نصب کنید که در برابر لرزش مصون باشد.
3) به دمای محیط توجه داشته باشید.عمر اینورتر تحت تاثیر زیاد دمای محیط است. در محل نصب، دما باید در محدوده مجاز باشد.
4) اینورتر را روی یک سطح غیر قابل احتراق نصب کنید. اینورتر حین کار بسیار داغ خواهد بود (حداکثر حدود 150 درجه سانتیگراد). آن را روی یک سطح غیر قابل احتراق (به عنوان مثال فلز) نصب کنید. همچنین فاصله کافی در اطراف اینورتر بگذارید.
(5 از دمای بالا و رطوبت زیاد خودداری کنید. از تابش مستقیم نور خورشید و مکان های با دمای بالا و رطوبت زیاد خودداری کنید.
6) مقدار حرارت تولید شده در یک محفظه را می توان با قرار دادن (heat sink)هیت سینک به میزان قابل توجهی کاهش داد.
7) از مکان هایی که اینورتر در معرض غبار روغن، گازهای قابل اشتعال، کرک، گرد و غبار، کثیفی و غیره است خودداری کنید. اینورتر را در مکانی تمیز یا در داخل یک پانل "کاملاً محصور" نصب کنید که همه موارد گفته شده را فیلتر کند.
8) هنگامی که اینورتر در یک محفظه نصب می شود، به نصب فن تهویه مناسب برای خنک کنندگی توجه کنید. هنگامی که دو یا چند اینورتر نصب می شود یا یک فن تهویه در یک محفظه نصب می شود، اینورترها و فن تهویه باید در موقعیت های مناسب نصب شود و در حفظ محیط بسیار دقت شود. دمای اینورترها کمتر از مقدار مجاز اگر آنها در موقعیت های نامناسب نصب شوند، دمای محیط اینورترها افزایش می یابد و اثر تهویه کاهش می یابد.
9) اینورتر را در جهت عمودی با پیچ یا پیچ و مهره محکم نصب کنید.