واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image MR-J5

سرو درایو MR-J5

محصولات سرو MR-J5 استانداردی را برای عملکرد سروو در دنیای اتوماسیون کارخانه تعیین می کند. فناوری پیشرفته، عملکرد پیشرو در صنعت، و ویژگی های سروو پیشرفته به کاربران اجازه می دهد تا پتانسیل استفاده نشده را در ماشین ها و کارخانه های خود باز کنند. MR-J5 که در 200 ولت تا 7.0 کیلووات و 400 ولت تا 3.5 کیلووات (ظرفیت های بیشتر به زودی در دسترس خواهد بود) موجود است، عملکرد پیشرو در صنعت، قابلیت های تعمیر و نگهداری پیش بینی، ایمنی عملکردی و اتصال CC-Link IE TSN را ارائه می دهد. از خط کامل محصولات اتوماسیون میتسوبیشی الکتریک شامل PLC، GOT، اینورترها، CNC و ربات ها برای ساختن یک سیستم کامل که دقیقا نیازهای شما را برآورده می کند، استفاده کنید.

image Servo MR-J5

سرو درایوهای MR-J5

آمپلی فایرهای سروو MR-J5 امکان کنترل دقیق با سرعت بالا موتورهای سروو MR-J5 را فراهم می کنند. توابع سروو داخلی به طور خودکار یک محور را تنظیم می‌کنند، لرزش‌ها را کنترل می‌کنند، خرابی‌ها را پیش‌بینی می‌کنند، از عملکردهای فرعی ایمنی عملکردی پشتیبانی می‌کنند و عیب‌یابی و تعمیر و نگهداری آسان را امکان‌پذیر می‌کنند. یکی از پیکربندی‌های تک محوره، دو محوره و سه محوره را انتخاب کنید و ردپای سیستم سروو را کاهش دهید، زمان ته‌نشینی را کاهش دهید، سیم‌کشی را ساده‌تر کنید و هزینه کل مالکیت (TCO) را برای سیستم سروو برقی میتسوبیشی کاهش دهید.

image Servo Motor MR-J5

سرو موتور MR-J5

سروو موتورهای MR-J5 عملکرد و دقت پیشرو در صنعت را در فضای فشرده ارائه می کنند تا طیف وسیعی از نیازهای کاربردی را برآورده کنند. دارای محدوده ظرفیت افزایش یافته، تک کابل، گزینه دنده ای، گزینه ایمنی عملکردی، و انکودر 26 بیتی بدون باتری. با سروو موتور MR-J5 هزینه ها را کاهش دهید و عملکرد را به حداکثر برسانید. اندازه و انتخاب با نرم افزار جدید سایز موتوریزر و ابزار انتخاب سروو ما آسان شده است.

image سروو موتور خطی

سروو موتور خطی

سروو موتورهای خطی سری LM با سه نوع هسته مختلف و یک گزینه بدون هسته برای حداکثر انعطاف پذیری و عملکرد در دسترس هستند. سازگار با تمام آدرایوهای MR-J5.

image موتور دایرکت درایو

موتور دایرکت درایو

موتورهای درایو مستقیم سری TM-RFM و TM-RG2M/RU2M با تمام درایوهای MR-J5 سازگار هستند. موتورهای دایرکت درایو کاملاً با کاربردهایی که نیاز به ، سرعت کم، گشتاور بالا و اتصال مستقیم به بار دارند، مطابقت دارند.