واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image keyence LR_X

حسگرهای لیزری برای تشخیص حضور بر اساس موقعیت یا شدت نور استفاده می شوند. مزایای آن عبارتند از برد طولانی، نقطه قابل مشاهده پرتو، و تشخیص دقیق. این دستگاه ها گزینه هایی برای مقاومت در برابر سخت ترین محیط ها دارند.
این مدل از سنسورهای Keyence دارای سریهای مختلفی شامل :
CZ
PZ-V/M
CZ-V20
PX PZ-G
LR-Z
LR-T
LR-W
LR-X
میباشد.

سنسور LR-X Keyence

image keyence LR-X

استفاده از لیزر سبز و توسعه یک سیستم مثلثی جدید در سنسور LR-X Keyence باعث کاهش قابل توجه اندازه سنسور می شود.

ادغام آسان در هر موقعیتی با LR-X

سنسور LR-X Keyence دارای ابعاد کوچ و فشر دگی زیادی است . یک سنسور لیزری دیجیتال CMOS با اندازه بسیار فشرده فقط 9.4 × 27 × 17 میلی متر. می توان آن را در فضاهایی که خیلی کوچک هستند نصب کرد. این به نوبه خود بسیاری از تلاش ها را در مورد طراحی و تنظیم تجهیزات به گونه ای که حسگر را در خود جای دهد کاهش می دهد. همچنین نصب سنسور را بسیار آسان تر می کند.

تشخیص پایدار در LR-X

حداقل انحراف قابل تشخیص استاندارد در LR-X : 0.5 میلی متر
فاصله واقعی تا هدف را به جای شدت نور دریافتی تشخیص می دهد. محدوده دینامیکی بالا تا 3 میلیون بار امکان تشخیص پایدار را بدون هیچ گونه تأثیر نامطلوب از رنگ یا شکل هدف فراهم می کند. علاوه بر این، حداقل انحراف قابل تشخیص استاندارد 0.5 میلی متر است که امکان تشخیص اجسام نازک تشکیل شده را فراهم می کند.

سهولت استفاده بی نظیر در LR-X

دارای صفحه نمایش با وضوح بالا که می توان متن را به وضوح خواند. از پیکربندی تنظیمات گرفته تا انجام تعمیر و نگهداری، کارکرد دستگاه به قدری ساده است که تقریباً همه می توانند بدون مراجعه مداوم به دفترچه راهنمای دستورالعمل این کار را انجام دهند. علاوه بر این، زبان نمایش را می توان از انگلیسی به ژاپنی، آلمانی یا چینی تغییر داد و استفاده در سراسر جهان را تسهیل می کند.
فوق العاده فشرده اندازه کوچک با یک بادوام تکمیل می شود
مزایای اندازه کوچک
طراحی برای استفاده در هر مکانی
کاهش زمان طراحی در ماشین‌های جدید
از آنجایی که ماشین‌ها فشرده‌تر می‌شوند و فضا در بالاترین حد خود باقی می‌ماند، طراحی آن در حسگرها همیشه آسان نیست. اندازه جمع و جور سری LR-X این نگرانی را از بین می برد زیرا فضای کمی را اشغال می کند و تأثیری بر دیگر عناصر طراحی نخواهد داشت.

گزینه های نصب متعدد با LR-X

image keyence LR-X-nasb

یافتن مکان‌هایی برای نصب حسگرهای جدید بر روی یک ماشین موجود می‌تواند دشوار باشد، و این می‌تواند با سنسورهای بزرگ یا حجیم تقریبا غیرممکن باشد. طراحی باریک سری LR-X تعداد مکان‌هایی را که می‌توان سنسورها را نصب کرد بسیار افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که به‌روز‌رسانی‌ها راحت باشد.

فوق فشرده

image keyence LR-X-feshorde

لیزر سبز × ساختار آینه ×سیستم مثلثی سنسور CMOS سفارشی جدید = فن آوری کاهش اندازه کاهش قابل توجه اندازه.

LR-X اولین سنسور CMOS لیزر سبز در جهان

نقطه تیز پرتو امکان اندازه بسیار فشرده با عملکرد تشخیص بالا را فراهم می کند لیزرهای سبز می توانند در مقایسه با لیزرهای قرمز، انعکاس نقطه ای کوچکتر و واضح تری را روی تراشه CMOS ایجاد کنند. این ویژگی ها پتانسیل خطاهای تشخیص را کاهش می دهد و امکان استفاده از یک تراشه با وضوح بالاتر را برای تشخیص دقیق تر می دهد.
سیستم نوری جدید در LR-X
برای دستیابی به اندازه جمع و جور و دقت سری LR-X، لازم بود ابتدا راه اندازی سیستم نوری کاملاً جدید و ساختار آینه .
با استفاده از یک آینه برای تغییر جهت نور بازتاب شده، تراشه CMOS را می توان در مکانی قرار داد که به کاهش اندازه کلی بدن کمک می کند.
تراشه CMOS سفارشی در LR-X
این تراشه وضوحی 100 برابر بیشتر از تراشه‌های CMOS معمولی ارائه می‌کند که امکان تشخیص پایدارتر با نور برگشتی کمتر را فراهم می‌کند. این اجازه می دهد تا یک لنز دریافت نور کوچکتر اجرا شود.
براکت های نصب باریک LR-X
هیچ یک از مزایای اندازه سنسور را از دست ندهید
اندازه براکت های نصب مورد نیاز برای استفاده از سنسور نیز به طور کامل کاهش یافته است. ما مجموعه گسترده ای از براکت ها را ارائه می دهیم که می توانند در موقعیت های مختلف استفاده شوند.
براکت قابل تنظیم A/B
براکت‌های نصب (عمودی/افقی) با قابلیت تنظیم آزادانه برای ثابت کردن روی یک شفت ø6 میلی‌متری. دو نوع (A و B) در دسترس هستند تا امکان نصب سنسورها با جهت های مختلف نصب را فراهم کنند.
براکت نصب با زاویه قابل تنظیم جزئی
تنظیم دقیق موقعیت نقطه به راحتی با سنسوری که از قبل در براکت محکم شده است انجام می شود و به کاهش بیشتر زمان و تلاش مورد نیاز برای نصب سنسور کمک می کند. تنظیم دقیق برای هدف قرار دادن یک شی با دقت دقیق توصیه می شود.
براکت نصب Pitch-Conversion
این برای جایگزینی سنسورهای فتوالکتریک معمولی مفید است. نیازی به حفاری سوراخ های نصب اضافی در سمت تجهیزات ندارد.
سنجش مبتنی بر موقعیت تشخیص پایدار و پیشرفته
قابل استفاده بر روی هر مدار هدف برای اطمینان از تشخیص هر هدف

شناسایی اهداف صرف نظر از ظاهر در سنسور LR-X

image keyence LR-X-zaher

سری LR-X از یک تراشه CMOS سفارشی برای شناسایی اهداف بر اساس موقعیت استفاده می کند. این امر تشخیص پایدار اهداف را بدون توجه به رنگ، سطح و یا شکل تضمین می کند. علاوه بر این، محدوده دینامیکی داخلی شدت لیزر را تنظیم می کند تا از اشباع اهداف نور جلوگیری کند و از شناسایی اهداف تاریک اطمینان حاصل کند.

تشخیص تغییرات بسیار کوچک در موقعیت با LR-X

image keyence LR-X-tashkhis

ساختار منحصربه‌فرد سری LR-X به دستگاه اجازه می‌دهد تا تغییرات کوچک به اندازه 0.5 میلی‌متر را تشخیص دهد. این گسترش در قابلیت‌های تشخیص، استفاده در برنامه‌هایی را که معمولاً به سنسورهای بسیار بزرگ‌تری نیاز دارند، امکان‌پذیر می‌سازد.

عملکرد ماسک سنسور LR-X

اگر نور منعکس شده از اجسام دور یا نزدیک باعث مشکلات تشخیصی می شود، به سادگی آن مناطق را بپوشانید و مطمئن شوید که فقط هدفی که باید شناسایی شود دیده می شود. زمان پاسخگویی 500 میکرو ثانیه سرعت و اندازه هدف دیگر با این زمان پاسخ سریع و شگفت انگیز نگران کننده نیست. اکنون می توان اهداف کوچک و اهداف سریع را به طور پایدار شناسایی کرد.راه اندازی و عیب یابی آسان و سریع سنسور LR-X

image keyence LR-X-rah

صفحه نمایش OLED دقیق، در چند دقیقه تنظیم می شود

صفحه نمایش معمولی نمایشگر سری LR-X

سری LR-X دارای یک صفحه نمایش OLED بصری است که همه چیز را با وضوح کامل بیان می کند. از نقاط تنظیم تا تنظیمات منو، درک حسگر هرگز آسان تر نبوده است.

نمایشگر بصری سنسور LR-X

مزایای نمایشگر OLED فراتر از تنظیمات است. هنگامی که این نمایشگرها با حالت‌های تشخیص خاص جفت می‌شوند، می‌توانند سطحی از جزئیات را ارائه دهند که در سایر سنسورها بی‌نظیر است و درک موقعیت را بدون دردسر می‌سازد.

2 خروجی مستقل در LR-X

image keyence LR-X-taghviyat

با یک سنسور کارهای بیشتری انجام دهید. سری LR-X دارای دو خروجی مستقل است که امکان تمایز حداکثر سه شرایط مختلف را فراهم می کند. دو نوع تقویت کننده استاندارد و جدا در LR-X با سنسورهای معمولی خودکفایی، ممکن است بخش نمایشگر بسته به مکان یا نحوه نصب آن، در واقع قابل مشاهده یا قابل اجرا نباشد. سری LR-X دارای دو نوع تقویت کننده برای تسهیل استفاده در برنامه های مختلف است. این گزینه نحوه عملکرد دستگاه را بدون به خطر انداختن قابلیت استفاده بهینه می کند.

نشانگرهای به وضوح قابل مشاهده (جلو و پشت)

image keyence LR-X-neshangar

به راحتی وضعیت خروجی واحد را از هر مکانی درک کنید. سری LR-X دارای دو نشانگر وضعیت است، یکی در صفحه دستگاه و دیگری در پشت دستگاه جایی که کابل وصل شده است.

حفاظت در سنسور سری LR-X

image keyence LR-X-hefazat

سری LR-X دارای رتبه بندی چشمگیر محفظه IP65 و IP67 است. این تضمین می کند که گرد و غبار، زباله ها و مایعات به دستگاه آسیب نرسانند و این امکان را فراهم می کند که این سنسورها تقریباً در هر محیطی استفاده شوند.

عملکرد جلوگیری از تداخل سنسور LR-X

image keyence LR-X-tadakhol

هنگام استفاده از مدل‌های تقویت‌کننده جداگانه قابل ارتقا، از تداخل تا 8 واحد جلوگیری کنید. این امر تشخیص پایدار را با سرهای نصب شده در نزدیکی تضمین می کند.

شناسایی سریع سر سنسور LR-X

هنگام استفاده از نوع تقویت کننده جداگانه، تشخیص اینکه کدام سر LR-X با استفاده از عملکرد چشمک زن متصل است، ساده و آسان است. این کار با اطمینان از فوکوس روی سر سنسور مناسب، راه‌اندازی و عیب‌یابی را آسان‌تر می‌کند.

نرم افزار بصری تضمین می کند راه اندازی LR-X در چند دقیقه را

image keyence LR-X-basari

کاهش قابل توجه زمان راه اندازی توانایی عیب یابی عالی
سیم های حسگر با کانکتور M12 خاتمه می یابند
کاهش جعبه های رله با نصب در خارج از برد
کاهش در اثر کنترل پنل
داده های حسگر را بدون افت بهره وری جمع می کند
شناسایی زودهنگام منابع مشکل زمان خاموشی را کاهش می دهد
از انتقال دیجیتال استفاده می کند و بنابراین در برابر نویز مقاوم است
انواعی که از سیم کشی و شبکه سازی ساده پشتیبانی می کنند.
با جفت کردن سری LR-X با یک واحد شبکه KEYENCE، امکان برقراری ارتباط تنظیمات حسگر و وضعیت تشخیص از طریق یکی از چندین گزینه پروتکل شبکه وجود دارد. حداکثر 16 خروجی قابل اتصال است.

کاربردها :

image keyence LR-X-karbord


تشخیص باتری روی تسمه نقاله
تشخیص قوطی روی تسمه نقاله
وجود یا عدم وجود پارچه منسوج یا فوم مشکی
وجود یا عدم وجود قطعات فلزی براق
بررسی ارتفاع پیچ تشخیص تاب برداشتن برد
تشخیص قطعات مونتاژ شده متمایز کردن جهت قطعهمدلهای استاندارد و متعلقات سنسور LR-X Keyence

انتخاب مدل سنسور LR-X Keyence

LR-X50 LR-X100 LR-X250 LR-X50CG LR-X100CG LR-X250CG LR-XH50 LR-XH100 LR-XH250 LR-XN11N LR-XN11P LR-XN12N LR-XN12P LR-XN11C LR-XN10

انتخاب براکت(های) نصب LR-X Keyence

OP-88499 OP-88500 OP-88504 LR-XB1 OP-88501 OP-88502 OP-88503 OP-88542 OP-88245

انتخاب لوازم جانبی برای LR-X Keyence

OP-88714 OP-88715 OP-88716 OP-88505 OP-88506 OP-88507 OP-88296 OP-88543 OP-26751


شرکت هوشمند گستر همراه تامین کننده سنسورهای Keyence ژاپن در ایران .

°