واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image HMI

HMI

طراحی فوق العاده B&R

عملیات بصورت مستقیم از طریق صفحه لمسی ، کلیدهای عملکردی یا ترکیبی از این دو انجام می شود ، پانل های کنترل B&R راحتی ارگونومیک بی نظیری را فراهم می کنند. نمایشگرهای درخشان با زاویه دید گسترده ، نمای کلی برجسته ای از تمام حالات دستگاه و سیستم دارند. راه حل های خاص صنعت ، به عنوان مثال برای صنایع غذایی و حتی سازگاری های سفارشی طیف گسترده ای از محصولات را شامل میشود. همانند PCهای صنعتی B&R، این دستگاه ها توسط B&R تولید می شوند و اطمینان از در دسترس بودن طولانی مدت دستگاه ها و سیستم ها را تضمین می کنند.

image Industrial monitors

Industrial monitors

تنوع بالای مانیتورهای صنعتی

مانیتورهای صنعتی به عنوان پانل های اتوماسیون ، آنها بهترین ابزار گرافیکی برای PC های صنعتی یا پنل PC ها ی در حال گسترش هستند. آنها در طیف گسترده ای از اندازه های صفحه نمایش با صفحه لمسی یا صفحه اتوماتیک چند لمسی و یا کلیدهای ورودی در دسترس هستند. طرح هایی با محافظت IP65 برای استفاده در محیط های خاص کاملاً مناسب است.

image Mobile panels

Mobile panels

سبک و مقاوم

مانیتورهای صنعتی , پنل های پرتابل یا موبایل پنل ارگونومیک ، سبک و بسیار مقاوم در برابر ضربه - این کیفیت پانل های متحرک است که امکان کار و نظارت ایمن و ساده در محل را فراهم می کند. اندازه نمایشگرهای 7.0 "WSVGA و 10.1" WXGA .موجود است

image Panelbased control

Panel-based control

HMI + Motion Control

مانیتورهای کنترل مبتنی بر پنل کنترلر ، کنترل حرکت و HMI در یک دستگاه واحد ترکیب می شوند. این همان چیزی است که پاور پنل سری C را متمایز می کند. سری C با دامنه عملکرد مقیاس پذیر خود برای سیستم های تسمه نقاله ساده یا پیچیده ترین رباتیک و برنامه های CNC به همان اندازه مناسب است. طیف گسترده ای از اندازه های صفحه نمایش با صفحه نمایش لمسی مقاوم در برابر آنالوگ موجود است.

image Power Panel T-Series and C-Series

Power Panel T-Series and C-Series

HMI از راه دور

دستگاه های HMI از راه دور فشرده و بدون قابلیت کنترل. دستگاه های سری T Power Panel می توانند با مرورگر وب یکپارچه یا به عنوان سرویس گیرنده VNC استفاده شوند. این حالت با استفاده از پیکربندی داخلی دستگاه به راحتی تنظیم می شود.

image Single-touch panels

Single-touch panels

پانل های تک لمسی

پانل های تک لمسی برای برنامه هایی که باید با سیستم های موجود سازگار باشند ، این امکان را برای شما فراهم میکند تا ضمن ادامه استفاده از برنامه های HMI با وضوح فعلی ، به جدیدترین پلتفرم PCارتقا دهید تا نیازی به تغییر نرم افزار نباشد.
فن آوری پانل همه کاره نسل دوم پانل های اتوماسیون همچنین به عنوان پایه فنی دستگاه های PANEL PC B&R استفاده میشود. این استراتژی مدولار پلتفرم منجر به تولید محصولات با انعطاف پذیری فوق العاده می شود. جز هسته اصلی ، خود پنل است که با افزودن یک گیرنده Smart Display Link مدولار ، به یک پنل اتوماسیون تبدیل می شود. متناوباً ، استفاده از Smart Display Link 4 امکاناتی بیشتر برای پوشاندن مسافت بیشتر و حتی سیم کشی آسان تر را فراهم می کند.
افزودن یک واحد PC ، همان پنل را به یک Panel PC با عملکرد پردازش مقیاس پذیر تبدیل می کند. نکات برجسته صفحه نمایش تک لمسی مقاومتی آنالوگ قالب های صفحه عریض از 7 "WVGA تا 15.6" HD فرمت های 4: 3 از 5.7 "VGA تا 19" SXGA انواع با کلید و رابط USB اتصالات DVI ، SDL ، SDL3 و SDL4 طراحی باریک نصب انعطاف پذیر کار با دستکش امکان پذیر است سیستم عامل یکنواخت با تقسیم سیستم به یک پنل ، گیرنده Smart Display Link (SDL / SDL3 یا SDL4) و PC Panel مزایای قابل توجهی در این زمینه دارند.
یک نمایشگر آسیب دیده می تواند به سرعت جایگزین شود ، به عنوان مثال ، بدون نیاز به تعویض کل PC Panel. به این ترتیب ، B&R یک رابط یکنواخت ایجاد کرده است که یک بستر سیستم انعطاف پذیر را برای تمام معماری های آینده PC ایجاد میکند. ارتباط پنل هوشمند ایجاد اتصال انعطاف پذیر به پانل های اپراتور از راه دور ، سیستم های اتوماسیون پانل را از رقابت جدا می کند. برای بسیاری از پنل های موجود ، PC Automation 910 به رابط اثبات شده Smart Display Link (SDL) مجهز شده است که می تواند به عنوان یک رابط استاندارد DVI نیز کار کند.