واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image keyence LR_T

یک بعد جدید به سنسورهای لیزر همه منظوره

سری LR-T حسگرهای انعکاسی نشان دهنده ادغام یکپارچه از فناوری نوآورانه و عملکرد قوی است. روش تشخیص زمان پرواز (TOF) و مدار مجتمع سفارشی به حسگرهای سری LR-T اجازه می دهد تا تشخیص پایداری را در همه برنامه ها ارائه دهند. به همان اندازه چشمگیر، این فناوری نوآورانه در یک محفظه فلزی فشرده و بادوام برای نصب همه کاره در هر محیطی ذخیره می شود. در نهایت، سری LR-T برای به حداقل رساندن بیشتر زمان نصب و راه اندازی، عملکرد کاربرپسند را ارائه می دهد. همه این ویژگی‌ها با هم ترکیب می‌شوند و بعد جدیدی به سنسورهای لیزری همه منظوره اضافه می‌کنند.
قابلیت تشخیص برتر
فناوری نوآورانه و ویژگی های قابل تطبیق
آسان برای استفاده
نصب انعطاف پذیر و راه اندازی ساده
تطبیق پذیری بی بدیل
استفاده در هر برنامه

قابلیت تشخیص برتر با تکنولوژی HS2 در سنسور LR-T Keyence

HS2: سرعت بالا و حساسیت بالا
"فناوری HS2" روش تشخیص زمان حرکت (TOF) را با یک مدار یکپارچه سفارشی ترکیب می‌کند و امکان تشخیص پایدار را در فواصل طولانی، بدون توجه به رنگ هدف، پوشش سطح یا زاویه فراهم می‌کند.

TOF (زمان حرکت) در سنسور LR-T Keyence

روش تشخیص "TOF" فاصله را با محاسبه زمان لازم برای خروج یک پرتو پالس از سنسور، برخورد به هدف و سپس بازگشت به سنسور اندازه گیری می کند. این امر تشخیص پایداری را امکان پذیر می کند که تحت تأثیر شرایط سطح قطعه کار در حال شناسایی قرار نمی گیرد.

آی سی سفارشی (مدار مجتمع) در سنسور LR-T Keyence

آی سی سفارشی جدید توسعه یافته سرعت نمونه برداری فوق العاده بالا را برای LR-T فراهم می کند. 8 گیگاهرتز، و همچنین افزایش قابلیت های پردازش. این امکان تشخیص پایدار را در فواصل طولانی، حتی روی اهداف با رنگ یا زاویه متفاوت فراهم می کند.

ویژگی های قابل تطبیق سنسور LR-T

سری LR-T پر از ویژگی های نوآورانه است که امکان شناسایی اهدافی را که قبلا غیرقابل کشف در نظر گرفته می شدند را فراهم می کند.
این ویژگی ها به کاربران این امکان را می دهد که حسگر را برای کاربردهای خاص خود تنظیم کنند و از تشخیص بهینه اطمینان حاصل کنند.

مکانیسم نقطه پرتو قابل تنظیم

با تنظیم اندازه نقطه پرتو، کاربران می توانند تشخیص مطمئن هر هدف را تضمین کنند، حتی آنهایی که سطوح نامنظم دارند.
قطر نقطه پرتو را به سادگی با چرخاندن صفحه چرخشی با پیچ گوشتی استاندارد تنظیم کنید
مکانیسم استپ دیسک
مدل های سری LR-TB5000 دارای یک صفحه چرخشی با چندین لنز هستند.
قطر نقطه پرتو با موقعیت صفحه تعیین می شود.
بر خلاف مکانیزم فوکوس رایج، که نقطه پرتو را بر اساس موقعیت یک لنز تنظیم می کند، مکانیسم دیسک پله روی لنز بهینه قفل می شود. این پتانسیل تغییر نقطه پرتو ناشی از لرزش عدسی وابسته به موقعیت را از بین می برد.

تابع DATUM در سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-DATUM

این عملکرد حسگر را قادر می‌سازد تا همه شرایط را تشخیص دهد، به جز حالت "مرجع" تنظیم شده. این امکان را برای تشخیص هر هدفی که از جلوی سنسور عبور می کند، حتی آنهایی که از بازگشت نور لیزر به واحد جلوگیری می کنند، می دهد.

قابلیت تشخیص متمرکز در سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-Sens

در مقایسه با سایر حسگرهای مبتنی بر موقعیت که از اصول تشخیص مثلثی یا اولتراسونیک استفاده می کنند، تأثیر اجسام اطراف* با طراحی تشخیص متمرکز LR-T کاهش می یابد.

ویژگیهای برجسته در سنسور LR-T Keyence


جلوگیری از تداخل
جلوگیری از تداخل متقابل تا 4 واحد حداکثر چهار سنسور می توانند در مجاورت نزدیک بدون احتمال تداخل متقابل کار کنند. این امکان شناسایی پایدار چندین نقطه روی یک هدف را بدون تداخل فراهم می کند.
مقاومت در برابر نور محیط تا 100000 لوکس
مدار یکپارچه سفارشی (IC) از تحت تاثیر قرار گرفتن سنسور توسط روشنایی کارخانه و همچنین انواع مختلف نور تولید شده در فرآیندهای تولید جلوگیری می کند.
آسان برای استفاده
نصب انعطاف پذیر
طراحی سری LR-T امکان شناسایی اهداف را از هر موقعیت نصب می دهد.
این حسگرها چه در نزدیکی هدف، دور از هدف، به صورت افقی، عمودی یا مورب نصب شوند، این حسگرها تشخیص قابل اعتماد و ثابتی را ارائه می دهند. این باعث می شود سری LR-T برای نصب در تجهیزات جدید یا موجود ایده آل باشد.

راه اندازی ساده سنسور LR-T Keyence

سری LR-T یک رابط کاربر پسند بصری ارائه می دهد، و همچنین یک نشانگر بسیار قابل مشاهده برای ارائه نصب ساده و عیب یابی. صفحه نمایش OLED صفحه نمایش OLED امکان کارکرد آسان با کاراکترهای نمایش داده شده دقیق و ناوبری بصری را فراهم می کند.

نشانگر بزرگ سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-Marker

با دید فوق العاده در مسافت های طولانی، نشانگر به راحتی وضعیت عملیاتی سنسور را به اشتراک می گذارد.

تنظیم خودکار سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-Auto

سنسور خود را در چند ثانیه با فشار دادن دکمه SET در حالی که هدفی که می‌خواهید شناسایی کنید وجود دارد و سپس دوباره زمانی که آن هدف وجود ندارد، کالیبره کنید. سنسور به طور خودکار نقطه تنظیم ON/OFF بهینه را برای خروجی شما تنظیم می کند.

خروجی های همه کاره سنسور LR-T Keyence

همه مدل ها دارای قابلیت سوئیچ بین خروجی های NPN و PNP هستند. مدل های سری LR-TB5000 همچنین دارای گزینه ای برای خروجی آنالوگ (ولتاژ یا جریان) هستند.

تطبیق پذیری بی بدیل سنسور LR-T Keyence

زمانی که یک کارگر درگیر فرآیند است هنگامی که سنسورها باید نزدیک قطعه کار نصب شوند، اپراتورها با خطر برخورد به این سنسورها و ایجاد ناهماهنگی مواجه می شوند. برای جلوگیری از برخورد تصادفی این سنسورها، اپراتورها معمولاً آهسته تر و با دقت بیشتری کار می کنند و به طور موثر کارایی را کاهش می دهند. سری LR-T این نگرانی ها را از بین می برد و با ارائه تشخیص پایدار از موقعیتی که برای اپراتور کاملاً محجوب است، کارایی را به حداکثر می رساند.

image keyence LR-T-Auto

زمانی که یک ربات درگیر این فرآیند است
معمولاً نصب یک حسگر در نزدیکی مسیر بازوی رباتیک متحرک ترجیح داده نمی شود. با این حال، اگر یک سنسور برد تشخیص کوتاهی دارد، لازم است سنسورها را نزدیک‌تر به مسیر قرار دهید و در اثر ضربه احتمال آسیب‌دیدگی احتمالی وجود داشته باشد. سری LR-T امکان تشخیص پایدار از راه دور را فراهم می کند و از آسیب احتمالی به سنسور و ماشین جلوگیری می کند.

چه چیزی را می توان با یک حسگر لیزری چند منظوره تشخیص داد؟

در حالی که سری LR-T برای برنامه هایی که نیاز به شناسایی هدف در یک موقعیت از پیش تعیین شده دارند عالی است. همچنین برای انجام تشخیص بر اساس تغییرات فاصله برای کاربردهایی مانند سنجش سطح یا کنترل تنش وب طراحی شده است. یک حسگر لیزری LR-T تشخیص اهداف در محدوده 0.06 متر تا 5 متر را در هر نوع ماشینی برای هر کاربردی ممکن می سازد.

کنترلر چند سنسور سری MU-N

image keyence LR-T-MU-N

افزایش دسترسی با کنترلر با قابلیت اتصال آسان: کنترلر سری MU-N یک نمایشگر از راه دور ارائه می دهد که می تواند برای کالیبراسیون سریع و نظارت آسان بر حسگرهای متصل استفاده شود. این کنترلر کاملاً با سری LR-T جفت می شود، که به دلیل قابلیت تشخیص برد طولانی، می توان آن را دورتر از اهداف و در موقعیت های بالقوه سخت در دسترس قرار داد.

سازگاری با شبکه سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-Shabake

با ترکیب سری MU-N با سری KEYENCE NU، کاربران می توانند داده ها را از طریق یک شبکه صنعتی استاندارد انتقال دهند.

تنظیمات عملکرد پشتیبان گیری سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-Poshtiban

عملکرد پشتیبان تنظیمات به کاربران اجازه می دهد تنظیمات سنسور را در MU-N ذخیره کرده و به سرعت آنها را به سنسورهای جدید منتقل کنند.

نمایشگرهای ntuitive سنسور LR-T Keyence

image keyence LR-T-ntuitive

MU-N دارای یک صفحه نمایش شفاف و OLED است که عملکردهای نموداری نوآورانه ای را برای نظارت بر حسگر ساده ارائه می دهد.


کد انواع سنسورهای سری LR-T Keyence و اکسسوری ها در زیر آمده است :


LR-TB5000
LR-TB5000C
LR-TB5000CL
LR-TB2000
LR-TB2000C
LR-TB2000CL
OP-87773
OP-87771
OP-87770
OP-87774
OP-87772
OP-87775
OP-87778
OP-87776
OP-87634
OP-87635
OP-87636
OP-87637
MU-N11
MU-N12
OP-88025
OP-88026
OP-88029
OP-88030
MU-CB4
MU-CB2
MU-CC4
OP-76877
OP-26751

شرکت هوشمند گستر همراه تامین کننده سنسورهای فتوالکتریک Keyence ژاپن در ایران .

°