واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image CNC

CNC

کنترلرهای عددی کامپیوتری (CNC)

سیستم‌های CNC میتسوبیشی الکتریک راه‌ حل اتوماسیون مناسب را برای تمام طراحی‌های ماشین‌ها - برای کارگاه‌ها، تولید قراردادی، و تولید سری‌های بزرگ ارائه می‌کنند. آنها به افزایش بهره وری برای طیف گسترده ای از صنایع، مانند ماشین سازی، خودرو یا الکترونیک کمک می کنند. ما به عنوان تامین کننده جهانی سیستم های کنترل، درایوها و موتورهای ماشین ابزار، خدمات جامعی را برای تمامی محصولات خود به شما ارائه می دهیم.

image M800V/M80V

M800/M80 Series

تکامل در تولید هوشمند

سری M800/M80 بعد جدیدی را به وجود می آورد. انواع توابع کنترلی نوآورانه به شما کمک می کند تا «امکانات» مختلف را با سرعت و دقت بالا ماشینکاری کنید. اولین شبکه داخلی بی سیم داخلی در صنعت، که به اپراتور اجازه می دهد ماشینکاری را از راه دور مدیریت کند، شبیه سازی ماشینکاری سه بعدی با کیفیت بالا، که برش آزمایشی را به حداقل می رساند و عملکرد کاربر پسند و بصری پیشرفته، فرآیندهای تولید کلی را ساده می کند و قفل "زمان" را که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته است باز می کند. CNC جدید ما، با توجه به نیازهای تولیدکنندگان و پیشرفت روزگار، تولید را از منظر "چیز" و "زمان" به روشی هوشمندتر بهینه می کند.

سری جدید M800V/M80V CNC

ماشینکاری سریع و با کیفیت دیگر چیز خاصی نیست. فن آوری های جدید کنترل از ماشین کاری شما پشتیبانی می کند.

OMR-CC (کنترل بهینه پاسخ دستگاه-کنتور)

ماشین‌کاری تقریباً 11 درصد سریع‌تر است، بدون افت دقت، در مقایسه با سری‌های M800 و M80 موجود. این به دلیل پردازش کنترلی است که با شکل قطعه کار تنظیم می شود تا خطای برنامه ریزی شده/موقعیت واقعی را تصحیح کند.

image OMR-CC 1
image OMR-CC 2

بار خروجی به طور خودکار کنترل می شود که منجر به عمر ابزار بیشتر و زمان چرخه کوتاه تر می شود.

image OMR-CC 3

کنترل نقطه برش ابزار

کنترل نقطه برش ابزار، ماشینکاری بهینه را بدون تغییر در برنامه ماشینکاری، حتی زمانی که شکل ابزار تغییر می‌کند، ممکن می‌سازد.

image OMR-CC 4

M800W

CNC Premium قابلیت گسترش و انعطاف پذیری را فراهم می کند نوع جدا شده، یک واحد کنترل جدا از نمایشگر صفحه نمایش مبتنی بر ویندوز در این مجموعه گنجانده شده است که قابلیت گسترش عالی را ارائه می دهد چهار اسلات توسعه به عنوان مشخصات استاندارد ارائه شده است که امکان گسترش با استفاده از اسلات کارت گزینه را فراهم می کند

image M800W

M800S

CNC درجه بالا به خوبی برای ماشینکاری با سرعت بالا با دقت بالا و کنترل سیستم چند قسمتی چند محوره مناسب است. نوع پنل ورودی، یک واحد کنترل با نمایشگر یکپارچه معماری چند CPU اجازه می دهد تا عملکرد بالا و گرافیک عملکرد بالا نمایشگر بدون ویندوز عملکرد آسانی را فراهم می کند

image M800S

M80W

CNC استاندارد با قابلیت گسترش و انعطاف پذیری نوع جدا شده، یک واحد کنترل جدا از نمایشگر صفحه نمایش مبتنی بر ویندوز در این مجموعه گنجانده شده است که قابلیت گسترش عالی را ارائه می دهد نوع بسته بندی برای انتخاب آسان نوع ماشین دو اسلات توسعه به عنوان مشخصات استاندارد ارائه شده است که امکان گسترش با استفاده از اسلات کارت گزینه را فراهم می کند

image M80W

M80

CNC استاندارد بهره وری بالایی را ارائه می دهد و کارایی آسان نوع پنل ورودی، یک واحد کنترل با نمایشگر یکپارچه برای انتخاب آسانتر در بسته بندی (TypeA/TypeB) ارائه شده است نمایشگر بدون ویندوز عملکرد آسانی را فراهم می کند

image M80
image E80

E80

image E80series

سری E80 از طراحی سری M800/M80 استفاده می کند. ضخامت واحد نمایشگر و صفحه‌کلید تنها 9.5 میلی‌متر است و نمای صاف آن‌ها امکان‌های جدیدی را برای طراحی ماشین باز می‌کند. 2 نوع چیدمان صفحه کلید وجود دارد، یکی برای ماشین تراش و دیگری برای فرز.

image chideman

کنترل با دقت بالا سری E80 انحراف مسیر ابزار واقعی را از مسیر فرمان به حداقل می رساند و دقت ماشینکاری گوشه ها و قوس ها را بهبود می بخشد.

image control-e80

یک برنامه ماشینکاری را به سادگی با درج یک شکل ماشینکاری در یک چرخه ماشینکاری انتخاب شده به صورت خودکار ایجاد کنید. درج چرخه تعاملی کاربر را قادر می‌سازد تا برنامه‌ها را همزمان با مراجعه به نقاشی‌های روی صفحه، ایجاد کند و زمان لازم برای ایجاد برنامه را در مقایسه با ورودی G-code کاهش دهد.

image G-code

این تابع سرعت گیره بهینه را برای گوشه ها یا منحنی ها بر اساس تلورانس تعیین شده برای انجام عملیات به دست می آورد. همچنین عبور صاف در بخش های گوشه در محدوده تحمل را تضمین می کند که ارتعاشات دستگاه را سرکوب می کند. زمان چرخه کاهش می یابد زیرا سرعت گیره را می توان به سرعت بالاتر از حد معمول افزایش داد. به سادگی مقدار تلورانس را تنظیم کنید و دستگاه با سرعت و مسیر ابزار بهینه کار می کند و دستیابی به سطح ماشینکاری شده با کیفیت بالا را آسان می کند.

image Telorance

این تابع کنترل همزمان چندین محور Z را امکان پذیر می کند. همگام سازی چندین محور، کنترل ماشین هایی را که عملیات یکسانی را روی چندین محور انجام می دهند، مانند ماشین های چند سر، امکان پذیر می کند. طول ابزار برای هر محور Z را می توان به صورت جداگانه جبران کرد و دقت ماشینکاری را بهبود می بخشد.

image mehvar-z

سری E80 با پردازنده اختصاصی CNC پرسرعت میتسوبیشی الکتریک، به دلیل برنامه بالاتر و قابلیت پردازش PLC، زمان چرخه را کاهش می دهد. سرعت های ارتباطی نوری بالاتر بین CNC و درایو به دقت بالاتری در ماشین کاری می رسد.

image nor-cnc

ضربه زدن همزمان را می توان با یک اسپیندل متصل به آنالوگ مانند یک اینورتر بدون استفاده از نگهدارنده ابزار اختصاصی انجام داد. قابلیت کاربرد در مجموعه وسیعی از مشخصات ماشین، ماشینکاری کارآمدتر را امکان پذیر می کند.

image lathe
image machin-center
image C80

C80

image C80series

پردازنده اصلی CNC اختصاصی میتسوبیشی الکتریک جهشی بزرگ در عملکرد اولیه ارائه می دهد. یک گذرگاه سیستمی با سرعت بالا که به تازگی توسعه یافته است تقریباً 40 برابر سریعتر از محصول معمولی ما ارتباطات داده با سرعت بالا و ظرفیت بالا را فراهم می کند. عملکردهای کنترل CNC و واحدهای درایو بهبود یافته اند و ماشینکاری با سرعت بالا و بسیار دقیق را ممکن می سازند. سری C80 به کاهش زمان چرخه و افزایش بهره وری کمک می کند.

قابلیت پردازش PLC (مقدار PCMIX)

image pardazesh-plc

قابلیت پردازش بالای PLC، منطق نردبان مقیاس بزرگ را قادر می‌سازد تا در پاسخ به نیازهای عصر اینترنت اشیا با سرعت بالا پردازش شود.

قابلیت ارتباط CNC به درایو

image ertebat-cnc

قابلیت پردازش MSTB

image pardazesh-mstb

پردازش فرمان متفرقه بین CNC و PLC 1.5 برابر سریعتر از محصول معمولی ما شد. زمان پردازش کوتاه تر منجر به کاهش زمان چرخه می شود. شود.

قابلیت گسترش

راه حل یکپارچه e-F@ctory از آینده ماشین‌کاری در همه زمینه‌ها، از توسعه و تولید گرفته تا تعمیر و نگهداری، با استفاده از تخصص پیشرفته و بهینه‌سازی کارخانه برای تحقق «کاهش کلی هزینه» پشتیبانی می‌کند. سری CNC C80 از پلتفرم iQ پشتیبانی می کند، پلت فرم یکپارچه FA که هسته اصلی e-F@ctory را تشکیل می دهد.

image gostaresh

قابلیت استفاده

این تابع سرعت گیره بهینه را برای گوشه ها یا منحنی ها بر اساس تلورانس تعیین شده برای انجام عملیات به دست می آورد. همچنین عبور صاف در مانیتور CNC2 که به تازگی برای ساده کردن استفاده از طریق معرفی عملکرد صفحه لمسی توسعه یافته است، صفحه نمایشی معادل صفحه نمایش استاندارد سری M800/M80 را در مدل های 8.4، 10.4 و 12.1 نمایش می دهد.

image estefadeh

VGA به خط تولید اضافه شد

CNC monitor2 علاوه بر یون رزولوشن معمولی SVGA از VGA پشتیبانی می کند که در دسترس بودن سری GOT2000 را افزایش می دهد.

image VGA

نگهداری

سری C80 ویژگی های تعمیر و نگهداری را در مقایسه با محصول معمولی ما بهبود بخشیده است، از جمله توانایی دریافت سه برابر اطلاعات هشدار و تاریخچه هشدار. شماره برنامه و شماره PLC برنامه ماشینکاری اجرا شده را نیز می توان به دست آورد که منجر به حل زودهنگام مشکلات و خرابی کمتر می شود.

تخریب عایق موتور

تابع تشخیص

image nor-cnc

ایمنی

سری C80 طیف وسیعی از ویژگی‌های ایمنی را ارائه می‌کند که مجموعاً «عملکرد نظارت هوشمند ایمنی» نامیده می‌شوند. این عملکرد مطابق با استانداردهای ایمنی است که کل سیستم شامل CNC، درایو، I/O، سنسورها و ارتباطات را پوشش می دهد.

پیکربندی آسان سیستم ایمنی عملکردی

image peikarbandi
image M700V

M700V

سری MITSUBISHI CNC M700V درجه بالا، مجهز به کنترل کامل نانو پیشرفته.

image M70V

M70V

استاندارد جهانی MITSUBISHI CNC سری M70V، به دنبال سرعت و دقت بالا.

image E70

E70

ساده CNC سری E70، ارائه عملکرد آسان و عملکرد هزینه بالا.

image C70

C70

سری CNC C70 سازگار با پلتفرم iQ با فناوری‌های پیشرفته میتسوبیشی.

image Drive Units

Drive Units

درایوهای سرو/اسپیندل با بهره بالا، قادر به بهبود عملکرد سیستم درایو

image MDS

واحدهای سروو/اسپیندل درایو با کارایی بالا: سری MDS-E/EH
واحدهای درایو چند هیبریدی: سری MDS-EM.
واحدهای درایو فشرده یکپارچه: سری MDS-EJ/EJH

واحدهای سروو/اسپیندل درایو با کارایی بالا سری MDS-E/EH

image MDS-E

پردازنده هسته اختصاصی کنترل سروو افزایش سرعت کنترل را متوجه می شود که منجر به بهبود عملکرد اولیه می شود. هنگامی که این درایو با یک حسگر موتور با وضوح بالاتر و ارتباطات نوری با سرعت بالا ترکیب می شود، به کنترل با سرعت بالا و دقت بالا کمک می کند.
کانکتور برق موتور شامل یک مکانیسم ضد جاگذاری نادرست است. این به حذف خطاهای اتصال کمک می کند. بهبود ویژگی های تشخیصی و پیشگیرانه-نگهداری. گشتاور ایمن خاموش (STO) و کنترل ترمز ایمن (SBC) در تلاش برای افزایش ویژگی های ایمنی پشتیبانی می شوند.

واحدهای درایو چند هیبریدی سری MDS-EM/EMH

image MDS-EM

واحد محرک چند هیبریدی قادر است حداکثر سه محور سروو و یک اسپیندل را به حرکت درآورد. این به کوچک سازی ماشین آلات کمک می کند و مزایای فنی را ارائه می دهد.
کانکتور برق موتور شامل یک مکانیسم ضد جاگذاری نادرست است. این به حذف خطاهای اتصال کمک می کند. گشتاور ایمن خاموش (STO) و کنترل ترمز ایمن (SBC) در تلاش برای افزایش ویژگی های ایمنی پشتیبانی می شوند. واحد فن به تبادل آسان فن کمک می کند. واحد درایو سیستم MDS-EMH 400V موجود است.

واحدهای درایو جمع و جور یکپارچه سری MDS-EJ/EJH

image MDS-EJ

واحدهای درایو فوق فشرده با منبع تغذیه داخلی به کاهش اندازه پانل کنترل کمک می کند. نوع 2 محوره برای کوچک سازی بیشتر اضافه شده است. پردازنده هسته اختصاصی کنترل سروو افزایش سرعت کنترل را متوجه می شود که منجر به بهبود عملکرد اولیه می شود. هنگامی که این درایو با یک حسگر موتور با وضوح بالاتر و ارتباطات نوری با سرعت بالا ترکیب می شود، به کنترل با سرعت بالا و دقت بالا کمک می کند.
گشتاور ایمن خاموش (STO) و کنترل ترمز ایمن (SBC) در تلاش برای افزایش ویژگی های ایمنی پشتیبانی می شوند. واحد درایو سیستم MDS-EJH 400V موجود است (فقط برای موتورهای سروو).

Servo/Spindle Drive سری MDS-D2/DH2 با کارایی بالا

image MDS-D2

با سریع ترین چرخه کنترل جریان، عملکرد پایه به شدت افزایش می یابد (کنترل با بهره بالا). ترکیبی از موتور سروو با سرعت بالا و آشکارساز با دقت بالا به بهبود عملکرد کلی درایو کمک می کند.
یک باله با راندمان بالا و ماژول برق کم تلفات کوچک کردن واحد را فعال کرده است که همچنین منجر به کاهش اندازه پانل کنترل می شود. خطی از واحدهای محرک که حداکثر دو اسپیندل را هدایت می کنند در دسترس است که به کاهش اندازه پانل کنترل کمک می کند.

درایوهای چند هیبریدی سری MDS-DM2

image MDS-DM2

مجموعه ای از واحدهای محرک چند هیبریدی با کارایی بالا در دسترس هستند. واحد محرکه چند هیبریدی حداکثر سه محور سروو و یک اسپیندل را هدایت می کند که از مالکیت واحدها پشتیبانی می کند و مزایای فنی را ارائه می دهد.
یک سیستم احیای نیرو که به طور موثر از انرژی در حین کاهش سرعت استفاده می کند و به عنوان نیرو به شتاب / کاهش سرعت بسیار زیاد و صرفه جویی در انرژی کمک می کند.

SiC Power Module Multi-Hybrid Drive MDS-DM2-SPHV3 نصب شده

image MDS-DM2-SPHV3

سرعت اسپیندل بالاتر و مصرف انرژی کمتر را درک می کند. موتورهای اسپیندل را با سرعت بالاتر با گشتاور بیشتر به حرکت در می آورد، در حالی که اندازه مدل های معمولی را حفظ می کند. در مقایسه با مدل‌های معمولی 15 درصد افزایش اژدر موتور اسپیندل را فعال می‌کند. موتورهای اسپیندل را با سرعتی تا 30000 دور در دقیقه به حرکت در می آورد که دو برابر سریعتر از مدل های معمولی است.

سروو موتور سازگار با نانو کنترل، به خوبی برای انواع ماشین ها مناسب است.

image nano-servo

موتورهای با اینرسی متوسط، با دقت و سرعت بالا: سری HG
سروو موتور خطی: سری LM-F
سرو موتور مستقیم درایو: سری TM-RB

موتورهای اینرسی متوسط، با دقت و سرعت بالا سری HG

image motor-hg

وضوح سنسور به طور قابل توجهی بهبود یافته است. سروو موتورها که دارای چرخش نرم و قابلیت شتاب گیری فوق العاده هستند، به خوبی به عنوان محورهای تغذیه ماشین ابزار عمل می کنند. محدوده 0.2 تا 9 [کیلووات]
حداکثر سرعت چرخش: 4000 یا 5000 [r/min]
سنسورهای پشتیبانی ایمنی به عنوان مشخصات استاندارد گنجانده شده است. کانکتورهای سنسور دارای پیچ قفل هستند و مقاومت در برابر لرزش افزایش یافته است. سه وضوح حسگر (یعنی 1، 4 و 67 میلیون پالس / دور) در دسترس هستند.
این می تواند به عنوان موتور دوک ابزار نیز استفاده شود.
کانکتور با اندازه کوچک امکان اتصال کابل افقی را فراهم می کند که به صرفه جویی در فضا در ماشین ها کمک می کند (گزینه ها پشتیبانی می شوند. (فقط اندازه فلنج 90SQ)).

سری HF با اینرسی متوسط

image seri-hf

وضوح سنسور به طور قابل توجهی بهبود یافته است. سروو موتورها که دارای چرخش نرم و قابلیت شتاب گیری فوق العاده هستند، به خوبی به عنواندقت دستگاه با اینرسی بالا تضمین شده است. مناسب برای ماشین هایی که نیاز به شتاب سریع دارند.
محدوده 0.5 تا 9 [کیلووات]
حداکثر سرعت 4000 یا 5000 [r/min]
پشتیبانی از سه نوع آشکارساز با وضوح 260000، 1 میلیون یا 16 میلیون p/rev.

سری HP

image seri-hp

سروو موتور با اینرسی کم و سرعت بالا
بهینه برای ماشینی با شتاب بالا.
محدوده 0.5 تا 11 [کیلووات]
حداکثر سرعت 3000 یا 4000 [r/min]
پشتیبانی از سه نوع آشکارساز با وضوح 260000، 1 میلیون یا 16 میلیون p/rev.

سری HF-KP با اینرسی پایین

image seri-HF-KP

مناسب برای یک محور کمکی که نیاز به موقعیت یابی با سرعت بالا دارد
محدوده: 0.1 تا 0.75 [کیلووات]
حداکثر سرعت: 6000 [r/min]
پشتیبانی از آشکارساز با وضوح 260000 p/rev.

سری HC

image seri-HC

سروو موتور با اینرسی متوسط و با دقت بالا
بهینه برای اطمینان از دقت دستگاه با اینرسی بالا.
محدوده 0.5 تا 11 [کیلووات]
حداکثر سرعت 3000 [r/min]
قابل انطباق با آشکارساز استاندارد در 100000 p/rev و آشکارساز با دقت بالا در 1 میلیون p/rev. (توجه داشته باشید که خط تولید از 0.5 تا 3.5 [کیلووات] و تنها آشکارساز 100000 p/rev در صورت ترکیب با MDS-B-SVJ2 و MDS-R است.)

سروو موتور خطی سری LM-F

image seri-LM-F

استفاده در محیط های تمیز امکان پذیر است زیرا از پیچ های توپی استفاده نمی شود و آلودگی احتمالی گریس را از بین می برد.
حذف مکانیسم های انتقال، از جمله عکس العمل، عملکرد روان و بی صدا را حتی در سرعت های بالا ممکن می کند.
برد حداکثر رانش: 900 تا 18000 [N·m]

سروو موتور دایرکت درایو سری TM-RB

image seri-TM-RB

اموتور با گشتاور بالا و درایو مستقیم همراه با کنترل با بهره بالا شتاب و موقعیت سریع را فراهم می کند که چرخش را روان تر می کند.
مناسب برای محورهای چرخشی که میزها یا سر دوک را به حرکت در می آورند.
محدوده: حداکثر گشتاور: 36 تا 1280 [N·m]

Spindle Motors

image Spindle-Motors

موتور اسپیندل سری SJ-D با کارایی بالا

image seri-SJ-D

اتلاف انرژی موتور با بهینه سازی مدار مغناطیسی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
بلبرینگ با سرعت بالا که به عنوان یک ویژگی استاندارد گنجانده شده است به دستیابی به سرعت بالاتر، لرزش کمتر و دوام بهتر کمک می کند.
دامنه:
سری SJ-D معمولی 3.7 تا 11 [کیلووات]
جمع و جور و سبک سری SJ-DJ 5.5 تا 15 [کیلووات]
حداکثر سرعت 10000 یا 12000 [r/min]

موتور اسپیندل سری SJ-DG با خروجی بالا و گشتاور بالا

image seri-SJ-DG

اتلاف انرژی موتور با بهینه سازی مدار مغناطیسی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.افزودن رتبه بندی S3 (امتیاز %ED) ویژگی های خروجی و شتاب/کاهش سرعت گشتاور را بهبود بخشیده است.
حلقه تنظیم تعادل برای تنظیم دقیق به سمت بار ضد بار اضافه شده است.
دامنه:
امتیاز S3: 5.5 تا 15 [کیلووات]
حداکثر سرعت 10000 یا 12000 [r/min]

موتور اسپیندل سری SJ-DL با اینرسی کم و سرعت بالا

image seri-SJ-DL

اتلاف انرژی موتور با بهینه سازی مدار مغناطیسی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.افزودن رتبه بندی S3 (امتیاز %ED) موتورهای اسپیندل مخصوص ماشین‌های ضربه‌زنی هستند که به سوراخ‌کاری و ضربه زدن سریع‌تر نیاز دارند.
جدیدترین فناوری‌های طراحی، امکان دستیابی به لرزش کمتر و استحکام بیشتر را حتی با وزن سبک‌تر فراهم کرده‌اند.
دامنه:
0.75 تا 7.5 [کیلووات]

موتور اسپیندل داخلی سری SJ-BG

image seri-SJ-BG

طراحی الکتریکی برای افزایش گشتاور نامی پیوسته در واحد حجم، بهینه سازی شده است که به کوچک کردن واحدهای دوک کمک می کند.
گزینه هایی برای مشخصات قالب و مشخصات ژاکت خنک کننده آماده شده است.

موتور اسپیندل ابزار سری HG-JR

image seri-HG-JR

موتورهای اسپیندل ابزار جمع و جور به گونه ای طراحی شده اند که ویژگی های کوچک و خروجی بالای موتورهای سروو را داشته باشند و در عین حال چرخش با سرعت بالا (8000r/min) را ارائه می دهند. این موتورها مانند دوک های ابزار دوار به کوچک کردن اندازه دوک کمک می کنند.
محدوده 0.75 تا 1.5 [کیلووات]
حداکثر سرعت چرخش 8000 [r/min]
کانکتور با اندازه کوچک امکان اتصال کابل افقی را فراهم می کند که به صرفه جویی در فضا در ماشین ها کمک می کند (گزینه ها پشتیبانی می شوند. (فقط اندازه فلنج 90SQ)).

image seri-HG-JR1


طیف وسیعی از موتورهای اسپیندل موجود است که همگی برای پشتیبانی از نیازهای متنوع ماشین آلات آماده هستند.
خط تولید :
Normal SJ-V series : 0.75 to 55 [kW]
Wide-range constant output SJ-V series : 5.5 to 18.5 [kW]
High-speed SJ-V-Z series : 2.2 to 22 [kW]
Hollow-shaft SJ-VS series : 5.5 to 18.5 [kW]

موتورهای اسپیندل سری SJ-VL با اینرسی کم و سرعت بالا

image seri-SJ-VL

دوک مخصوص ماشین های ضربه زنی که نیاز به حفاری و ضربه زدن سریعتر دارند.
اینرسی کم زمان شتاب/کاهش سرعت را کاهش می دهد و در نتیجه بهره وری بالاتری را به همراه دارد.
خط تولید :
Low-inertia normal SJ-VL series 3.0 to 11 [kW]
Low-inertia hollow shaft SJ-VLS series 3.7 to 11 [kW]

موتورهای اسپیندل ابزار سری HF-KP/HF-SP

image seri-HF-KP/HF-SP

این موتور با بهره گیری از ویژگی های یک سروو موتور مانند کوچکی و خروجی بالا، به عنوان یک موتور اسپیندل فشرده و با خروجی بالا عمل می کند که قابلیت چرخش با سرعت بالا (6000r/min) را دارد. این موتور به کوچک کردن دوک ها مانند دوک ابزار چرخشی کمک می کند.
خط تولید :
Small capacity HF-KP series 0.4 to 0.9 [kW]
Medium capacity HF-SP series 2.2 to 4 [kW]

موتور اسپیندل IPM

image spindle-IPM

در پاسخ به تقاضا برای کوچک سازی و راندمان بالاتر، یک موتور IPM برای صرفه جویی بیشتر در انرژی معرفی شده است.
کاهش زمان شتاب/کاهش سرعت به زمان‌های چرخه کوتاه‌تر کمک می‌کند.