واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image PLCsystems

Plc systems

سرعت بالای پردازش در پی ال سی های B&R

سرعت بالای کنترل حلقه باز و بسته بی اند آر برای ماشین آلات و سیستم ها این تناقض ظاهری را با مقیاس پذیری بالای سیستم های کنترل آنها از بین می برد. این امکان را برای B&R فراهم می کند تا تمام نیازها را با یک سیستم عامل - از کوچکترین کنترل کننده ها تا CNC ، رباتیک و برنامه های کنترل فرآیند پوشش دهد. علاوه بر این ، این بستر را می توان برنامه ریزی و پیکربندی کرد . صرف نظر از سخت افزار مورد استفاده - با Automation Studio . این سازگاری هزینه های توسعه را کاهش می دهد و در عین حال از سرمایه گذاری های انجام شده در کل چرخه عمر دستگاه محافظت می کند .

image X20

X20 System

X20 کوچک ولی قدرتمند

پردازنده های X20 Compact با عرض 37.5 میلی متر بسیار جمع و جور و در عین حال قدرتمند هستند. چندین مدل CPU Compact در 2 کلاس عملکرد موجود استCPU های Compact برای شرایطی که Scan Cycle Timeدر محدوده میلی ثانیه قابل قبول است و مقدار تعیین کننده است ، ایده آل است. طیف وسیعی از مدل ها با CAN و اترنت می توانند به طور مطلوبی با تمام خواسته ها سازگار شوند. طراحی و ابعاد CPU کامپکت با سیستم X20 مطابقت دارد. ماژول های ورودی / خروجی X20 مستقیماً به پردازنده متصل می شوند. اینها بصورت یکپارچه به CPU متصل می شوند و کل سیستم را به عنوان یک صرفه جویی در مصرف فضای شدید در کابینت کنترل در می آورند. علیرغم مشخصات زیبا ، پردازنده ، منبع لینک X2X و منبع ماژول ورودی / خروجی در سیستم یکپارچه هستند. هیچ ماژول برق اضافی لازم نیست. همه پردازنده ها حداقل دو چیز مشترک دارند: قابلیت چند وظیفه ای و برنامه نویسی با B&R Automation Studio با استفاده از تمام زبانهای مربوطه IEC61131-3 و C.

image X20 connection

with integrated fieldbus connection

یکپارچگی با اتصال فیلدباس

طراحی از راه دور سیستم های I / O یکی از توپولوژی های استاندارد است که در راه حل های اتوماسیون برای ماشین آلات و تجهیزات استفاده می شود. توپولوژی های بزرگتر استاندارد مانند CANopen ، PROFIBUS DP یا DeviceNet می توانند زمان پاسخ نسبتاً طولانی را ایجاد کنند. قبل از پردازش ورودی باید از طریق کنترل کننده به CPU برسد. سپس داده های خروجی باید در همان مسیر برگردند. این برای اکثر توابع I / O کافی است. با این حال ، این زمان پاسخ برای برخی از توابع بسیار طولانی است. گزینه اتصال ماژول های فیلدباس به سمت چپ نیز وجود دارد. عملکرد کامل پردازنده مرکزی CPU های جمع و جور بعلاوه یک ماژول فیلد باس پلاگین ، امکانات بسیار بیشتری را نسبت به پیش پردازش داده ها ایجاد می کند. ذخایر کافی برای پردازش نسبتاً پیچیده برنامه وجود دارد. پستهای هوشمند یکی دیگر از موارد استفاده است. این بدان معناست که بخشی از قسمت دستگاه باید به کار خود ادامه دهد ، حتی وقتی از کنترل کننده اصلی جدا شود. بر اساس پلت فرم CPU Compact با حداکثر 2 ماژول رابط پلاگین برای اتصال فیلد باس مربوطه ، این امر باعث می شود یک کنترلر فیلدباس بسیار جمع و جور (62.5 میلی متر و 87.5 میلی متر) ، قدرتمند و هوشمند شکل بگیرد .

image X20 performance class

standard applications

فناوری برتر در X20

برنامه های استاندارد با بالاترین کلاس عملکرد سیستم X20 طیف گسترده ای از نیازها را برآورده می کند. می توان آن را در هر کجا پیاده سازی کرد ، از برنامه های استاندارد گرفته تا سخت ترین برنامه ها با بالاترین نیازهای عملکردی. حتی می تواند زمان های چرخه 100 میکرو ثانیه را تسلط یابد.
در B&R ، RS232 ، Ethernet و USB در حال حاضر تجهیزات استاندارد هستند. قابلیت شبکه و اتصال دستگاه های USB بدون هیچ هزینه اضافی امکان پذیر است. علاوه بر این ، هر CPU دارای یک اتصال POWERLINK برای ارتباطات در زمان واقعی است. امکان اتصال مستقیم محورها از قبل تلفیق شده است. اگرچه ویژگی های استاندارد پردازنده ها می توانند اکثر برنامه ها را کنترل کنند ، اما تا سه اسلات چند منظوره برای ماژول های رابط اضافی نیز وجود دارد.
از آنجا که پردازنده X20 برای نصب نصب ریل در کابینت کنترل طراحی شده است ، حداکثر 250 ماژول ورودی / خروجی X20 - 3000 کانال - می توانند مستقیماً متصل شوند. این بالاترین عملکرد و همچنین مزایای صفحه عقب از راه دور را فراهم می کند.
منبع تغذیه یکپارچه در CPU با ترمینال های منبع ورودی / خروجی ، تأمین کننده انرژی سنسورها و محرک های صفحه عقب و ورودی و خروجی است و نیازی به اجزای اضافی سیستم را از بین می برد. با اتصال مستقیم ورودی و خروجی به پردازنده X20 ، تمام مزایای صفحه عقب از راه دور را خواهید داشت ، یعنی توانایی قرار دادن بارها و بارها بخش های ورودی I / O در هر 100 متر با استفاده از کابل یا افزودن ماژول هایی با محافظت IP67.

image control system

Slice-based I/O and control system

تکنولوژی منحصر بفرد B&R

سیستم کنترل و ورودی و خروجی مبتنی بر تکنولوژی منحصر بفرد B&R دربرگیرنده سیستم های I / O مختلفی میباشد. با سیستم X20 ، B&R با توجه به شعار "کمال در اتوماسیون" استانداردهای جدیدی را تعیین کرده است. سیستم X20 تجربه حاصل از برنامه های کاربردی در سراسر جهان ، مکالمات متعدد با مشتریان و با هدف استفاده آسان تر ، اقتصادی تر و ایمن تر ، یک راه حل جهانی جدید برای هر کار خودکار در ساخت ماشین و سیستم است.7CP570.60-1-E.pdf

X20 System-ENG_V3.60.pdf

AS_4.3.7_UP_RevInfoE.pdf

infoplc_net_welcome_in_as.pdf

MASYS22003-E_V40_03_2001.pdf

image Compact-S PLC

Compact-S PLC

عرض تنها 37.5 میلی متر با احتساب منبع تغذیه، کنترلرها را در کلاس خود جمع و جورترین کنترلرها کرده است.
با POWERLINK، اترنت، USB و RS232 به عنوان تجهیزات استاندارد، آنها گزینه های ارتباطی فراوانی را ارائه می دهند. یک رابط CAN به عنوان یک گزینه بدون افزایش اندازه در دسترس است.
اگر برنامه به رابط های اضافی نیاز دارد، کنترلر را می توان به صورت مدولار با یک یا دو اسلات رابط X20 گسترش داد. این اجازه می دهد تا از کل محدوده محصول رابط های فیلدباس X20 استفاده شود.

image Embedded PLC

Embedded PLC

PLC ها عملکرد بالا و رابط های یکپارچه متعدد را در محفظه ای با عرض تنها 55 میلی متر ترکیب می کنند. این باعث می شود آنها فقط نصف عرض دستگاه های قابل مقایسه را داشته باشند. علیرغم عملکرد بالا، PLC ها به هیچ فن یا باتری نیاز ندارند، و آنها را کاملاً بدون تعمیر و نگهداری می کند.
آنها به طور استاندارد با دو پورت USB، یک کارت حافظه فلش یکپارچه، POWERLINK، RS485 و دو درگاه اترنت عرضه می شوند. زنجیره طراحی را می توان به راحتی با سوئیچ یکپارچه پیاده سازی کرد. منبع تغذیه نیز یکپارچه است.
پروتکل های فیلدباس اضافی نیز موجود است. برای این کار، کنترلرها به صورت اختیاری با یک اسلات برای ماژول های رابط در دسترس هستند. همه ماژول های رابط B&R را می توان با دستگاه های تعبیه شده X20 ترکیب کرد. به همین ترتیب، تمام ماژول های ورودی/خروجی X20 را می توان طبق معمول به کنترلر متصل کرد.

image X20 PLC

X20 PLC

این محدوده محصول طیف گسترده ای از نیازها را پوشش می دهد. عملکرد یک رایانه شخصی صنعتی را با طراحی فشرده سری کنترلرهای X20 ترکیب می کند. علاوه بر این، این نسل کنترل کننده از OPC UA از طریق TSN پشتیبانی می کند.
محصولات به صورت اختیاری می توانند بدون CompactFlash کار کنند. در این حالت فلش مموری یکپارچه جایگزین عملکرد کارت CompactFlash می شود. POWERLINK، اترنت استاندارد دارای TSN، RS232 و USB به عنوان رابط های یکپارچه در دسترس هستند.
مانند تمام کنترلرهای X20، ماژول‌های 250 ورودی/خروجی را می‌توان مستقیماً به کنترل‌کننده‌ها متصل کرد و به‌طور یکپارچه در یک ردیف قرار گرفتند. رابط های اضافی را می توان از طریق ماژول های رابط اضافه کرد.

image X20CP1483

X20CP1483

CPU مبتنی بر x86 اینتل، سازگار با 100 مگاهرتز با پردازنده ورودی/خروجی یکپارچه
اترنت داخلی، POWERLINK و USB
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
بدون فن
X20CP1483 سازگار با 100 مگاهرتز مبتنی بر x86 اینتل، کنترل‌کننده‌های X20 سطح پایه را نشان می‌دهد. با نسبت قیمت/عملکرد بهینه، همان ویژگی‌های اساسی همه کنترلرهای بزرگتر را دارد.
اترنت داخلی و USB استاندارد هستند. علاوه بر این، کنترلر دارای یک اتصال POWERLINK برای برقراری ارتباط بلادرنگ سخت است. اسلات دیگری برای یک ماژول رابط اضافی برای افزایش انعطاف پذیری در دسترس است.
تنها تفاوت بین دو نوع X20CP1483 و X20CP1483-1 اندازه SDRAM است.

image X20CP1484

X20CP1484

عملکرد Intel Celeron 266 با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت، POWERLINK و USB روی برد
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
بدون فن
بسیار جمع و جور
X20CP1484 کوچکترین CPU مبتنی بر Celeron برای سیستم X20 است. با این حال، کوتاه ترین زمان چرخه آن 800 میکرو ثانیه همچنان قدرت خود را نشان می دهد. ویژگی های اصلی مشابه با انواع بزرگتر است.
اترنت و USB روی برد هستند. علاوه بر این، CPU دارای یک اتصال POWERLINK برای ارتباط بلادرنگ است. تنها تفاوت با X20CP3484 این است که X20CP1484 فقط یک اسلات برای ماژول های رابط و عرض کمتری دارد.
مدل‌های CPU X20CP1484 و X20CP1484-1 فقط از نظر اندازه SDRAM متفاوت هستند.

image X20CP1485

X20CP1485

Intel Celeron 400 Performance با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت، POWERLINK و USB روی برد
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
بدون فن
بسیار جمع و جور
X20CP1485 یک CPU قدرتمند برای سیستم X20 است. این CPU به ویژه برای برنامه هایی مفید است که به زمان چرخه کوتاه نیاز دارند، باید مقادیر بسیار زیادی داده را پردازش کنند یا عملیات ممیز شناور را انجام دهند.
اترنت و USB روی برد هستند. علاوه بر این، CPU دارای یک اتصال POWERLINK برای ارتباط بلادرنگ است. تنها تفاوت با X20CP3485 این است که X20CP1485 فقط یک اسلات برای ماژول های رابط و عرض کمتر دارد.
مدل‌های CPU X20CP1485 و X20CP1485-1 فقط از نظر اندازه SDRAM متفاوت هستند.

image X20CP1486

X20CP1486

Intel Celeron 650 Performance با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت، POWERLINK و USB روی برد
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
فن را می توان از بیرون و بدون ابزار تعویض کرد
بسیار جمع و جور
X20CP1486 یک CPU با کارایی بالا برای سیستم X20 است. این CPU را می توان در هر جایی از برنامه های کاربردی پیشرفته در ساخت ماشین گرفته تا کارهای سخت در کنترل فرآیند استفاده کرد.
اترنت و USB روی برد هستند. علاوه بر این، CPU دارای یک اتصال POWERLINK برای ارتباط بلادرنگ است. تنها تفاوت با X20CP3486 این است که X20CP1486 فقط یک اسلات برای ماژول های رابط و عرض کمتر دارد.

image X20CP1583

X20CP1583

CPU سازگار با ATOM 333 مگاهرتز اینتل با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت داخلی، POWERLINK با زنجیره پاسخ به نظرسنجی و USB
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
128 مگابایت DDR2 SDRAM
بدون فن
X20CP1583 کنترلر X20 مبتنی بر اتم سطح پایه است. حتی کوچکترین کنترلر به 128 مگابایت DDR2 SDRAM مجهز شده است. با نسبت قیمت/عملکرد بهینه، دارای همان ویژگی های کنترلرهای بزرگتر است.
USB، Ethernet، POWERLINK و CompactFlash قابل جابجایی همگی به عنوان ویژگی های استاندارد گنجانده شده اند. رابط استاندارد اترنت قادر به مدیریت ارتباطات در محدوده گیگابیت است. برای عملکرد بیشتر شبکه در زمان واقعی، رابط POWERLINK داخلی از حالت زنجیره ای پاسخ نظرسنجی (PRC) پشتیبانی می کند.
این کنترلر مجهز به یک اسلات برای ماژول های ارتباطی X20 است. با استفاده از ماژول‌های ارتباطی، می‌توان سیستم‌های مختلف اتوبوس و شبکه را به راحتی در سیستم X20 ادغام کرد.

image X20CP1584

X20CP1584

پردازنده اتم اینتل 600 مگاهرتز با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت داخلی، POWERLINK با زنجیره پاسخ به نظرسنجی و USB
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
256 مگابایت DDR2-SDRAM
بدون فن
این کنترلر مبتنی بر یک پردازنده Atom با کلاک 0.6 گیگاهرتز و مجهز به 256 مگابایت DDR2 SDRAM است.
USB، Ethernet، POWERLINK و CompactFlash قابل جابجایی همگی به عنوان ویژگی های استاندارد گنجانده شده اند. رابط اترنت گیگابیت یک ویژگی استاندارد است. برای عملکرد بیشتر شبکه در زمان واقعی، رابط POWERLINK داخلی از حالت زنجیره ای پاسخ نظرسنجی (PRC) پشتیبانی می کند.
این کنترلر مجهز به یک اسلات برای ماژول های ارتباطی X20 است. با استفاده از ماژول‌های ارتباطی، می‌توان سیستم‌های مختلف اتوبوس و شبکه را به راحتی در سیستم X20 ادغام کرد.

image X20CP1585

X20CP1585

پردازنده اتم اینتل 1.0 گیگاهرتز با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت داخلی، POWERLINK با زنجیره پاسخ به نظرسنجی و USB
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
256 مگابایت DDR2-SDRAM
بدون فن
کنترلر X20CP1585 مبتنی بر یک پردازنده Atom با کلاک 1 گیگاهرتز و مجهز به 256 مگابایت DDR2 SDRAM است.
USB، Ethernet، POWERLINK و CompactFlash قابل جابجایی همگی به عنوان ویژگی های استاندارد گنجانده شده اند. رابط اترنت گیگابیت یک ویژگی استاندارد است. برای عملکرد بیشتر شبکه در زمان واقعی، رابط POWERLINK داخلی از حالت زنجیره ای پاسخ نظرسنجی (PRC) پشتیبانی می کند.
این کنترلر مجهز به یک اسلات برای ماژول های ارتباطی X20 است. با استفاده از ماژول‌های ارتباطی، می‌توان سیستم‌های مختلف اتوبوس و شبکه را به راحتی در سیستم X20 ادغام کرد.

image X20CP1586

X20CP1586

پردازنده اتم اینتل 1.6 گیگاهرتز با پردازنده ورودی/خروجی اضافی
اترنت داخلی، POWERLINK با زنجیره پاسخ به نظرسنجی و USB
1 اسلات برای گسترش رابط مدولار
CompactFlash به عنوان حافظه برنامه قابل جابجایی
512 مگابایت DDR2 SDRAM
بدون فن
X20CP1586 یک کنترلر قدرتمند برای سیستم X20 است. این کنترلر به ویژه برای برنامه هایی مفید است که به زمان چرخه کوتاه نیاز دارند، باید مقادیر بسیار زیادی داده را پردازش کنند یا عملیات ممیز شناور را انجام دهند. فرکانس آن 1.6 گیگاهرتز است و به 512 مگابایت DDR2 SDRAM مجهز شده است.
USB، Ethernet، POWERLINK و CompactFlash قابل جابجایی همگی به عنوان ویژگی های استاندارد گنجانده شده اند. رابط استاندارد اترنت قادر به مدیریت ارتباطات در محدوده گیگابیت است. برای عملکرد بیشتر شبکه در زمان واقعی، رابط POWERLINK داخلی از حالت زنجیره ای پاسخ نظرسنجی (PRC) پشتیبانی می کند.
این کنترلر مجهز به یک اسلات برای ماژول های ارتباطی X20 است. با استفاده از ماژول‌های ارتباطی، می‌توان سیستم‌های مختلف اتوبوس و شبکه را به راحتی در سیستم X20 ادغام کرد.


Components and Modules
Compact-S PLC
Material Number Description
X20CP0410 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-166 (compatible), 128 MB DDR3 RAM, 8 kB FRAM, 256 MB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T. Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0411 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-240, 128 MB DDR3 RAM, 16 kB FRAM, 512 MB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T. Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0420 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-166 (compatible), 128 MB DDR3 RAM, 8 kB FRAM, 256 MB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T (2-port switch). Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0482 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-300, 128 MB DDR3 RAM, 16 kB FRAM, 1 GB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, can be expanded with X20 interface slot. Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0483 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-500, 256 MB DDR3 RAM, 32 kB FRAM, 1 GB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, can be expanded with X20 interface slot. Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0484 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-667, 256 MB DDR3 RAM, 64 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, can be expanded with X20 interface slot. Order bus base, power supply module and terminal block separately!
X20CP0484-1 X20 Compact-S PLC, ARM Cortex-A9-667, 512 MB DDR3 RAM, 64 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, can be expanded with X20 interface slot. Order bus base, power supply module and terminal block separately!

Components and Modules
Compact PLC
Material Number Description
X20CP1301 X20 PLC, with integrated I/O, x86-200, 128 MB DDR3 RAM, 16 kB FRAM, 1 GB onboard flash drive, 1 insert slot for X20 interface modules, 1 USB interface, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, 14 digital inputs, 24 VDC, sink, 4 digital inputs, 2 µs, 24 VDC, sink, 4 digital outputs, 24 VDC, 0.5 A, source, 4 digital outputs, 2 µs, 24 VDC, 0.2 A, 4 digital inputs/outputs, 24 VDC, 0.5 A, 2 analog inputs ±10 V or 0 to 20 mA / 4 to 20 mA, 1 Pt1000 instead of an analog input, includes power supply module, 3x terminal block X20TB1F, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included
X20CP1381 X20 PLC, with integrated I/O, x86-200, 128 MB DDR3 RAM, 16 kB FRAM, 1 GB onboard flash drive, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 CAN bus interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, 14 digital inputs, 24 VDC, sink, 4 digital inputs, 2 µs, 24 VDC, sink, 4 digital outputs, 24 VDC, 0.5 A, source, 4 digital outputs, 2 µs, 24 VDC, 0.2 A, 4 digital inputs/outputs, 24 VDC, 0.5 A, 2 analog inputs ±10 V or 0 to 20 mA / 4 to 20 mA, 1 Pt1000 instead of an analog input, includes power supply module, 3x terminal block X20TB1F, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included
X20CP1381-RT X20 PLC, with integrated I/O, x86-200, 128 MB DDR3 RAM, 16 kB FRAM, 1 GB onboard flash drive, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 CAN bus interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, reACTION Technology, 14 digital inputs, 24 VDC, sink, 4 digital inputs, 2 µs, 24 VDC, sink, 4 digital outputs, 24 VDC, 0.5 A, source, 4 digital outputs, 2 µs, 24 VDC, 0.2 A, 4 digital inputs/outputs, 24 VDC, 0.5 A, 2 analog inputs ±10 V or 0 to 20 mA / 4 to 20 mA, 1 Pt1000 instead of an analog input, includes power supply module, 3x terminal block X20TB1F, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included
X20CP1382 X20 PLC, with integrated I/O, x86-400, 256 MB DDR3 RAM, 32 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 CAN bus interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, 14 digital inputs, 24 VDC, sink, 4 digital inputs, 2 µs, 24 VDC, sink, 4 digital outputs, 24 VDC, 0.5 A, source, 4 digital outputs, 2 µs, 24 VDC, 0.2 A, 4 digital inputs/outputs, 24 VDC, 0.5 A, 2 analog inputs ±10 V or 0 to 20 mA / 4 to 20 mA, 1 Pt1000 instead of an analog input, includes power supply module, 3x terminal block X20TB1F, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included
X20CP1382-RT X20 PLC, with integrated I/O, x86-400, 256 MB DDR3 RAM, 32 kB FRAM, 2 GB onboard flash drive, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 CAN bus interface, 1 POWERLINK interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, reACTION Technology, 14 digital inputs, 24 VDC, sink, 4 digital inputs, 2 µs, 24 VDC, sink, 4 digital outputs, 24 VDC, 0.5 A, source, 4 digital outputs, 2 µs, 24 VDC, 0.2 A, 4 digital inputs/outputs, 24 VDC, 0.5 A, 2 analog inputs ±10 V or 0 to 20 mA / 4 to 20 mA, 1 Pt1000 instead of an analog input, includes power supply module, 3x terminal block X20TB1F, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included

Components and Modules
X20 PLC
Material Number Description
X20CP1483 X20 PLC, x86 100 MHz (Intel compatible), 32 MB DRAM, 128 kB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1483-1 X20 PLC, x86 100 MHz (Intel compatible), 64 MB DRAM, 128 kB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1583 X20 PLC, Atom 333 MHz (compatible), 128 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1584 X20 PLC, Atom 0.6 GHz, 256 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1585 X20 PLC, Atom 1.0 GHz, 256 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1586 X20 PLC, Atom 1.6 GHz, 512 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP1684 X20 PLC, Atom 0.4 GHz (compatible), 512 MB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 1 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP1685 X20 PLC, Atom 0.8 GHz, 512 MB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 1 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP1686X X20 PLC, Atom 1.3 GHz, 1 GB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 2 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 1 insert slot for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot cover and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP3583 X20 PLC, Atom 333 MHz (compatible), 128 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP3584 X20 PLC, Atom 0.6 GHz, 256 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP3585 X20 PLC, Atom 1.0 GHz, 256 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP3586 X20 PLC, Atom 1.6 GHz, 512 MB DDR2 RAM, 1 MB SRAM, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface, including power supply module, 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included, order application memory separately!
X20CP3684 X20 PLC, Atom 0.4 GHz (compatible), 512 MB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 1 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP3685 X20 PLC, Atom 0.8 GHz, 512 MB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 1 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP3686X X20 PLC, Atom 1.3 GHz, 1 GB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 2 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!
X20CP3687X X20 PLC, Atom 1.6 GHz, 2 GB DDR4 RAM, 1 MB SRAM, 2 GB onboard flash drive, removable application memory: CompactFlash, 3 insert slots for X20 interface modules, 2 USB interfaces, 1 RS232 interface, 1 Ethernet interface (TSN) 10/100/1000BASE-T, 1 POWERLINK interface module, including supply module. 1x terminal block X20TB12, slot covers and X20 end cover plate X20AC0SR1 (right) included. Order CompactFlash separately!