واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image Mechatrolink

Mechatrolink

MECHATROLINK یک پروتکل باز است که برای اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، در اصل توسط Yaskawa ساخته شده و در حال حاضر توسط انجمن اعضای (Mechatrolink MMA) مدیریت می شود.
پروتکل Mechatrolink دو نوع عمده دارد:
MECHATROLINK-II - برنامه های ارتباطی پروتکل را از طریق اتصال سریال معادل RS485 با حداکثر سرعت 10 مگابیت در ثانیه و حداکثر 30 Slave تعریف می کند.
MECHATROLINK-III - طرح های ارتباطی پروتکل را از طریق اترنت با حداکثر سرعت 100 مگابیت در ثانیه و حداکثر 62 Slave تعریف می کند.


image Mechatrolink2

مزایای MECHATROLINK

شبکه باز
تمام مشخصات ارتباطات MECHATROLINK در وب سایت انجمن اعضای MECHATROLINK منتشر شده است.
قابلیت اطمینان و هماهنگی بالا
از ASIC اختصاصی برای تهیه ارتباطات همزمان و انجام پردازش پیچیده مورد نیاز برای کنترل حرکت استفاده می شود. به راحتی می توانید از طریق کنترل کننده به کنترل همزمان برسید.
حتی خطاهای ارتباطی ناشی از نویز یا عوامل دیگر همزمانی را قطع نمی کنند زیرا ASIC به طور خودکار پردازش مجدد را برای ارسال مجدد داده ها و افزایش قابلیت اطمینان ارتباطات انجام می دهد.
همچنین ، از اتصالات و کابلهای صنعتی جدیدی که در برابر نویز و لرزش مقاومت می کنند ، استفاده می شود.

کم هزینه
درایورهای دسترسی ASIC ، برنامه های نمونه ، نرم افزار توسعه و نمودارهای مدار مدار سخت افزاری استاندارد در وب سایت انجمن اعضای MECHATROLINK به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد.
برای کاربران محصول ، سیستم های بهینه کاهش سیم برای ادغام شبکه های حرکتی و شبکه های ورودی و خروجی فراهم شده است تا به کاهش هزینه سیستم کمک کند.

توسعه آسان
ارتباطات با نصب ASIC در سیستم اصلی حاصل می شود. ASIC ارتباطات را پردازش می کند ، که اجرای MECHATROLINK در محصولات را در مقایسه با اجرای کامل نرم افزار در یک master بسیار ساده می کند.

کثرت محصولات سازگار
بسیاری از شرکت ها طیف گسترده ای از محصولات را که از MECHATROLINK پشتیبانی می کنند ، به بازار عرضه می کنند.