واتس آپ : 09210947604
تلفن : 09124289146
logo
هوگر
image Beckhoff

Beckhoff Automation

Beckhoff Automation می تواند تاریخچه خود را به سال 1953 ردیابی کند، سالی که آرنولد و الیزابت بکهوفElektro Beckhoffرا در Bornholte که امروز بخشی از Verl است افتتاح کردند. کسب و کار کارشناسی ارشد برق و فروشگاه خرده فروشی مرتبط با موفقیت در طول سال ها گسترش یافت. تا سال 1980، شرکت به حدود 25 کارمند افزایش یافت و به بزرگترین تجارت برق و خرده فروشی در Verl تبدیل شد.

در سال 1980، بنیانگذار به شدت بیمار شد و سال بعد در سن 56 سالگی درگذشت. الیزابت بکهوف کسب و کار را به چهار فرزندش هانس، آرنو، مارلیس و مایکل که کاملاً جوان بودند (از 16 تا 26 سال) سپرد. در حال حاضر در شرکت فعال است. آنها این تجارت را به طور مشترک با نام Elektro Beckhoff GmbH اداره می کردند و در این مدت، چهار خواهر و برادر با موفقیت منافع تجاری مربوطه خود را توسعه دادند.

هانس بکهوف شروع به توسعه الکترونیک صنعتی مبتنی بر ریزپردازنده به عنوان بخشی از تجارت والدین کرد. او اولین مشتریان خود را در میان شرکت های تولیدی محلی پیدا کرد، اما به سرعت در مناطق جغرافیایی دیگر گسترش یافت و در سیستم های کنترلی برای تولید پنجره و ماشین آلات نجاری متخصص شد. از این آغاز فروتنانه، گروه اتوماسیون بکهوف با شرکت اتوماسیون Beckhoff GmbH & Co. KG به عنوان شرکت عامل مرکزی به وجود آمد. امروز، 40 سال بعد، گروه اتوماسیون بکهوف 4500 کارمند در بیش از 40 شرکت در سراسر جهان دارد و 923 میلیون یورویی در سال 2020 داشته است.

آرنو بکهوف بخش تجارت برق را گسترش داد و امروزه بیش از 940 برقکار در 11 مکان استخدام می کند. این تجارت که تا به امروز تحت نام سنتی Elektro Beckhoff GmbH فعالیت می کند، سیستم های الکتریکی را برای شرکت های صنعتی، ساختمان های مسکونی، بیمارستان ها، هتل ها و تأسیسات عمومی نصب می کند. چه پروژه ای شامل اتوماسیون ساختمان، شبکه داده، پانل های خورشیدی، سیستم های اعلام حریق یا ایستگاه های سوئیچ باشد – Elektro Beckhoff آماده ارائه راه حل مناسب به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان در زمینه خود در آلمان امروز است.

مارلیز هیلن (نام خانوادگی بکهوف) و مایکل بکهوف به گسترش تجارت خرده فروشی برق ادامه دادند. امروزه، Beckhoff Technik und Design GmbH آنها با تقریباً 80 کارمند خود در دو محل خود در Verl و Bielefeld هر چیزی را که نام شرکت مخفف آن است ارائه می دهد: فناوری هیجان انگیز و مفید، و طراحی شگفت انگیز و جذاب. علاوه بر کالاهای مصرفی، این شرکت با بخش‌های خود برای طراحی نور حرفه‌ای و مهندسی رسانه، تخصص عمیقی را برای کاربردهای مسکونی، صنعتی و ساختمان‌های کاربردی ارائه می‌دهد. Beckhoff Technik und Design یکی از بزرگترین کسب و کارهای خرده فروشی برق با مدیریت خانوادگی در آلمان است.

در سال 2005، هر یک از سه بخش تجاری آنقدر بزرگ شده بود که چهار خواهر و برادر تصمیم گرفتند آنها را به شرکت‌های جداگانه و قانونی تقسیم کنند. با این حال، برای حفظ رابطه خانوادگی، هر یک از شاخه های خانواده همچنان در شرکت های خواهر دیگر دارای اقلیت هستند. و از آنجایی که خواهر و برادر بکهوف و فرزندان آنها ارزش زیادی برای حفظ پیوندهای خانوادگی خود قائل هستند، هر سه شرکت بکهوف خود را اعضای گروه خانواده بکهوف می دانند.

Embedded PCs سری CX5600

image CX5600

Embedded PCs چند هسته ای با CPU AMD Ryzen

Embedded PCs بدون فن با قابلیت نصب در ریل DIN سری CX5600 به پردازنده های AMD Ryzen مجهز هستند. مانند Embedded PCs جدیدتر، کل K-bus یا EtherCAT را می توان مستقیماً در سمت راست متصل کرد.

ویژگی های اصلی این سری دستگاه های CX20x3 عبارتند از:
پردازنده های سری AMD Ryzen با دو هسته
خنک کننده بدون فن
رم 4 یا 8 گیگابایتی
منبع تغذیه 24 ولت DC ایزوله الکتریکی با قابلیت UPS-OCT
یو پی اس خازنی داخلی 1 ثانیه ای برای ذخیره سازی دائمی داده ها
قابلیت گسترش ماژول رابط در سمت چپ
سری CX5600 مکمل دستگاه های موجود CX5100 با ابعاد بدنه کاملاً یکسان است. با این حال، چیزی که جدید است، قابلیت گسترش در سمت چپ توسط یک ماژول از نوع CX2500-xxxx است که نیاز به فضای اضافی حدود 22 میلی متر عرض دارد. این اجازه می دهد تا رابط های PCهای بیشتری (به عنوان مثال دو درگاه اترنت 1 گیگابایتی اضافی) یا رابط های فیلدباس (مانند PROFIBUS، CANopen و غیره) به سیستم اضافه شوند.
تجهیزات اصلی Embedded PCs CX5600 شامل دو رابط Gbit-Ethernet مستقل، چهار پورت USB 3.0، یک رابط DVI-D و یک رابط چند گزینه ای است که می تواند به طور انعطاف پذیر در کارخانه مجهز شود، به عنوان مثال با یک پورت سریال یا یک اتصال فیلد باس. بوت و فضای ذخیره‌سازی یک (SSD M.2 SATA) قابل تعویض و سازگار با صنعت است که اسلات آن در پشت یک پوشش قابل دسترسی است. سیستم عامل و همچنین پروژه های TwinCAT و کاربر روی آن ذخیره می شود. بنابراین در صورت نیاز به خدمات، تبادل سریع سخت افزار امکان پذیر است. یک به روز رسانی نرم افزار را می توان به سادگی با تعویض SSD M.2 در محل انجام داد. UPS خازنی داخلی 1 ثانیه ای، پشتیبان گیری ایمن از داده های برنامه دائمی را در SSD M.2 تضمین می کند. داده ها و زمان توسط یک باتری قابل تعویض بافر می شوند.

EtherCAT به عنوان یک سیستم I/O سریع

Embedded PCs با هدف تعامل بهینه با EtherCAT توسعه یافته اند. بنابراین، هر کنترلر CX5600 دارای یک پورت EtherCAT اولیه داخلی است. برای فعال کردن استفاده از پایانه‌های ورودی/خروجی EtherCAT، این می‌تواند به سمت راست به سطح I/O وارد شود. با این حال، در صورت لزوم، می تواند به طور خودکار به سیستم ترمینال باس K سوئیچ کند.

هر دو پورت اترنت CX5600 می توانند هم برای اتصالات استاندارد IT و هم به عنوان رابط های اصلی EtherCAT استفاده شوند. در ارتباط با EtherCAT و TwinCAT، امکان اجرای فرآیندهای کنترل بسیار سریع در محدوده میکروثانیه (فناوری کنترل سریع eXtreme) وجود دارد.

به دلیل وجود رابط های اترنت گیگابیتی مجزا، امکان استفاده از EtherCAT با افزونگی کابل با استفاده از یکی از رابط های اترنت به عنوان پورت افزونگی نیز وجود دارد. علاوه بر این، دستگاه ها را می توان با یک رابط EtherCAT Slave در رابط چند گزینه ای کار کرد تا چندین کنترلر هوشمند از طریق یک شبکه EtherCAT همگام شوند.

PLC، کنترل حرکت، درون یابی و تجسم

پردازنده‌های چند هسته‌ای در ارتباط با TwinCAT 3 پروژه‌های PLC را قادر می‌سازند تا در چندین هسته توزیع شوند و در نتیجه عملکرد قابل توجهی داشته باشند. به همین ترتیب، تمام عملکردهای TwinCAT Motion Control را می توان به طور کامل مورد استفاده قرار داد: علاوه بر حرکات ساده نقطه به نقطه، عملکردهای چند محوره پیچیده تری مانند چرخ دنده الکترونیکی، صفحه بادامک و Flying Saw امکان پذیر است. درون یابی حرکات مسیر سه بعدی و سینماتیک محورهای پیچیده نیز قابل اجرا هستند، با این حال، انتقال به دستگاه های قدرتمندتر از سری CX2000 باید در مورد فردی در اینجا بررسی شود.

با سری CX5600، اهمیت ویژه ای نیز به ادامه پشتیبانی ازTwinCAT 2 ( 32 بیت) داده شد. با این حال، ارتقا به TwinCAT 3 مدرن تر (64 بیت) در هر زمان با این سری دستگاه امکان پذیر است. با هر دو TwinCAT 2 و TwinCAT 3، مدیریت در هسته بدون وقفه TwinCAT تضمین می کند که علاوه بر کارهای کنترلی که در زمان واقعی اجرا می شوند، زمان کافی برای رابط کاربر (HMI) باقی می ماند. عملکرد بالای هسته گرافیکی ادغام شده در CPU باعث می شود تا تجسم های درخواستی با رابط های کاربری پیشرفته تحقق یابد.

سری CX5600 همچنین به عنوان یک Embedded PCs بدون سیستم عامل و بدون TwinCAT موجود است. دامنه دمای عملیاتی طولانی از -25 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد استفاده را در شرایط چالش برانگیز آب و هوایی امکان پذیر می کند.

CP32xx-1600 Panel PC کامپیوتر پنل چند لمسی

image cp32xx

با سری CP32xx-1600 Panel PC می توان مستقیماً از قابلیت چند لمسی در استفاده کرد. دستگاه های در محفظه آلومینیومی مقاوم دارای حفاظت کامل IP65 هستند و برای نصب بازو طراحی شده اند. Panel PC حداکثر قدرت محاسباتی را با پردازنده های جدیدترین نسل، مانند Intel Celeron، Pentium یا Core i3/i5/i7 ارائه می دهند. انتخابی از پنج نمایشگر TFT چند لمسی مختلف از 15.6 تا 24 اینچ، در فرمت‌های 5:4 و عریض 16:9 وجود دارد. خنک‌سازی با استفاده از پره‌های خنک‌کننده روی دیواره بیرونی محفظه و همچنین فن‌های داخل محفظه بسته انجام می‌شود. PC را می توان در دمای محیط تا 45 درجه سانتیگراد کار کرد.

به موازات سری دستگاه های CP32xx با بازوی نصب یکپارچه که در کارخانه نصب شده است، سری CP32xx-1600 گزینه انتخاب آزادانه با بازوی نصب را ارائه می دهد. برای این منظور، پیچ های M6 در ابعاد 100×100 میلی متر و 70×130 میلی متر در دسترس هستند. یک بازوی قابل چرخش و با زاویه اختیاری C9900-M761 یا C9900-M763 قابل سفارش است. مشتریان می توانند آن را از بالا یا پایین نصب کنند. مانند پانل های کنترل Beckhoff، بنابراین می توان با یک سیستم بازوی نصب 48 میلی متری سازگار شد. در قسمت زیرین پانل سه سوراخ رزوه ای وجود دارد که امکان نصب/تجهیز مجدد اکستنشن های مکانیکی مانند قفسه های صفحه کلید یا دسته را فراهم می کند.

عملکرد مقیاس پذیر

حداکثر شش اتصال کامپیوتر صنعتی با کانکتورهای IP65 در قسمت سیم کشی مرتب شده اند، جایی که به راحتی قابل دسترسی هستند. کابل های پیش ساخته در طول های مختلف برای تمامی اتصالات موجود است. یک پورت USB 3.0 در سمت پایین قبلاً از کارخانه نصب شده است.

مزیت اصلی: Pcs Beckhoff Industrial

Beckhoff پیشگام در فناوری اتوماسیون مبتنی بر Pc است و از سال 1986 سخت افزار Pc خود را توسعه و تولید کرده است. دانش فناوری که در دهه های گذشته رشد کرده است، امروزه در تمام Pc های صنعتی Beckhoff گنجانده شده است. ویژگی اصلی آنها استفاده از پیشرفته ترین قطعات و پردازنده های با بالاترین کلاس عملکرد است. همراه با عمق تولید داخلی بالا، از جمله تولید مادربرد اختصاصی، در دسترس بودن قطعات طولانی مدت، پیکربندی بسیار منعطف و سازگاری های خاص مشتری، Beckhoff امروز خود را به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو کامپیوترهای صنعتی در جهان معرفی می کند.

اتصال موتورها به طور مستقیم در سیستم I/O

image motor-beckhoff

کارآمد و گشتاور بالا

برای محدوده ولتاژ پایین تا 48 ولت، Beckhoff یک سیستم ماژولار برای راه حل های فشرده سروو و موتور پله ای درایو ارائه می دهد. در ترکیب با موتورهای سری AM8100، پایانه‌های سرو EL72xx یک محور سروو بسیار کوچک و بسیار پویا را ارائه می‌کنند که برای کاربردهای موقعیت‌یابی با دقت بالا در ارتباط با انکدرهای مطلق OCT و چند چرخشی مناسب است. به صورت اختیاری، دستگاه های EL72xx اجرای عملکردهای مرتبط با ایمنی STO (گشتاور ایمن خاموش) را فعال می کنند.

در ارتباط با پایانه های موتور پله ای IP 20 یا ماژول های EtherCAT IP 67 یا EtherCAT P Box، موتورهای پله ای AS2000 و AS1000 می توانند به عنوان یک محور قابل تنظیم، یا بدون فیدبک کار کنند. AS2000 با کلاس حفاظتی بالا و فناوری اتصال یکپارچه مشخص می شود.

غیر متمرکز و همه کاره

در بخش محصول درایو فشرده، AMI8100 یک سروموتور را با یک سروو درایو و یک رابط EtherCAT در یک طراحی صرفه جویی در فضا برای تمام نیازهای حرکتی در محدوده توان تا 400 وات ترکیب می کند. AMI8100 به عنوان یک Slave EtherCAT را می توان مستقیماً بدون تابلو کنترل و بدون سطح ورودی/خروجی بالادست روی دستگاه قرار داد که این امر امکان پیاده سازی ماشین های فشرده و ماژولار را بدون تابلو کنترل فراهم می کند. نظارت با LED های وضعیت یکپارچه نشان داده می شود. درایوهای سروو توزیع شده به صورت اختیاری با عملکردهای ایمنی TwinSAFE STO/SS1 در دسترس هستند.

محرک های خطی AA1000 از منطقه محصول فناوری درایو فشرده به یک سروو درایو یکپارچه 48 ولت مجهز شده اند و می توانند به صورت غیرمتمرکز در دستگاه نصب شوند. انکدرهای مطلق یکپارچه نیاز به سوئیچ های اضافی یا سیستم های اندازه گیری خارجی را برای کار از بین می برد و نصب را آسان تر می کند. ارتباط از طریق EtherCAT انجام می شود. همچنین یک نوع کابل محفظه فولادی ضد زنگ در بالاترین کلاس حفاظتی برای شرایط محیطی خاص نامساعد موجود است.

یونیت های دنده سیاره ای برای فناوری محرک فشرده و موتورهای پله ای

گیربکس‌های خورشیدی کم‌لغزش از سری AG2250، در نسخه‌های مستقیم و زاویه‌دار، با نسبت‌های مختلف انتقال راه‌ حلی مقرون ‌به ‌صرفه برای همه الزامات مهندسی مکانیک نشان می‌دهند. آنها به طور بهینه با سری موتورهای AM8100 و AS2000 مطابقت دارند. با سری AG1000، Beckhoff واحدهای دنده خورشیدی ویژه را برای موتورهای پله ای سری AS1000 ارائه می دهد.

طیف گسترده و بهینه از لوازم جانبی مجموعه سروو درایو را کامل می کند. سیستم درایو به طور مفید با کابل های از پیش مونتاژ شده، فیلترهای اصلی، کمک سیم کشی و اجزای مختلف برای مدیریت انرژی تکمیل می شود.

Beckhoff MX-System: کیت جدید اتوماسیون جایگزین تابلو کنترل می شود

image mx-system

مدت‌هاست که تابلوهای کنترل جزء لاینفک ماشین‌ها و سیستم‌ها بوده‌اند و تصور ماشین‌ها و سیستم‌ها بدون آن‌ها تقریبا غیرممکن است. با این حال، برنامه ریزی، توسعه و سیم کشی تابلوهای کنترل هزینه زیادی دارد و همچنین مستعد خطا است. در حال حاضر رویکردهایی برای ساخت تابلو‌های کنترل خودکار وجود دارد، بنابراین منابع مورد نیاز و همچنین قابلیت اطمینان افزایش می‌یابد. با این حال، حتی پس از آن، مشکل همچنان باقی است که تابلو های کنترل به فضای تولید با ارزشی روی دستگاه نیاز دارند. این چالش‌ها همچنین با راه‌حل‌هایی مانند جعبه‌های ترمینال غیرمتمرکز، درایوها یا، برای مثال، ماژول‌های Beckhoff EtherCAT Box که می‌توانند مستقیماً بر روی دستگاه خارج از تابلو کنترل نصب شوند، برطرف می‌شوند. با این حال، هیچ یک از این مفاهیم، جایگزین تابلو کنترل کامل و ادغام کل دنیای فناوری اتوماسیون در دستگاه به روشی فشرده و قوی نیست. از این گذشته، تقریباً هر ماشینی هنوز به یک یا چند تابلو کنترل جداگانه نیاز دارد.

مفاهیم ماشین و کارخانه بدون تابلو کنترل در IP67

با سیستم جدید MX، Beckhoff Automation در حال مقابله با این چالش‌ها و آغاز انقلابی در محیط اتوماسیون است. تابلو های کنترل را می توان با رویکرد جامع، مدولار و پلاگین به حداقل رساند یا حتی جایگزین کرد. این بدان معناست که اکنون ماشین ها و سیستم ها را می توان به طور کامل بدون تابلو کنترل طراحی و کنترل کرد.

MX-System نمونه ای از یکپارچه سازی سیستم از همه عملکردهای دستگاه است، زیرا از تمام مزایای فناوری کنترل مبتنی بر PC و EtherCAT به طور همزمان استفاده می کند. سیستم جمع و جور ساخته شده از فلز نه تنها به دلیل کیفیت کار بالا ضد گرد و غبار و ضد آب است، بلکه مقاوم و مقاوم است که امکان قرارگیری مستقیم آن را روی دستگاه فراهم می کند.

MX-System: معماری سیستم

با راه حل جامع MX-System ماژولار و قابل اتصال، طیف گسترده ای از برنامه ها و مفاهیم ماشین را می توان پیاده سازی کرد. مجموعه گسترده تمام مزایای فناوری کنترل مبتنی بر PC و EtherCAT را در اختیار کاربران قرار می دهد.