واتس آپ : 09210947604
تلفن : 09124289146
logo
هوگر
image Bently

Bently Nevada

بنتلی نوادا (Bently Nevada) زیر مجموعه جنرال الکتریک ایالات متحده آمریکا است. از سال ۲۰۰۲ و پس از خریداری شرکت بنتلی‌نوادا توسط شرکت جنرال الکتریک، بنتلی نوادا برند ابزار اندازه‌گیری جنرال الکتریک است. در صنایع نفت و گاز ایران نیز برای پایش وضعیت تجهیزات دوار به طور گسترده از محصولات بنتلی نوادا استفاده می‌شود. در اکثر صنایع تجهیزات دواری وجود دارند که نقش مهم و حساسی را در تولید ایفاء می‌کنند. از فن‌ها، میکسرها، گیربکسها و موتورهای الکتریکی گرفته تا کمپرسورها، توربو اکسپندرها و توربین‌ها همگی نیازمند تعمیرات پیشگیرانه می‌باشند، پایش مستمر پارامترهای مختلف از جمله ارتعاش، جابه جایی، دما، انبساط، شتاب، سرعت و… یک روش اثبات شده برای پیش بینی خرابی و جلوگیری از نقص فنی دستگاه‌ها است. بنتلی نوادا پیشرو در زمینه پایش وضعیت تجهیزات صنعتی است.

image Proximity

سنسور Proximity

بررسی اجمالی
مشتریانی که به ماشین آلات حیاتی وابسته هستند، حسگرهای پروکسی میتر Proximity ما را برای نظارت بر شرایط ماشین و محافظت از دارایی های تجهیزات مهم انتخاب می کنند.

مشخصات محصول
سنسور Proximity 8 میلی متر - سنسور Proximity 3300 XL
سنسور Proximity 3300 XL نسبت به طراحی‌های قبلی پیشرفت‌های زیادی دارد. بسته بندی فیزیکی آن به شما امکان می دهد از آن در نصب ریل DIN با چگالی بالا استفاده کنید.
همچنین می‌توانید سنسور را در پیکربندی نصب پنل سنتی نصب کنید، جایی که یک «پایه» نصب 4 سوراخه با طرح‌های قدیمی‌تر سنسور Proximitor مشترک است.
پایه نصب برای هر یک از گزینه ها عایق الکتریکی را فراهم می کند و نیاز به صفحات جداکننده جداگانه را بی نیاز می کند.
سنسور 3300 XL Proximitor به شدت در برابر تداخل فرکانس رادیویی مصون است و به شما امکان می دهد آن را در محفظه های فایبرگلاس نصب کنید بدون اینکه اثرات نامطلوبی از سیگنال های فرکانس رادیویی نزدیک داشته باشید. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته حسگر Proximity 3300 XL تاییدیه های نشان CE اروپا را بدون نیاز به لوله های محافظ خاص یا محفظه های فلزی برآورده می کند و در نتیجه هزینه نصب و پیچیدگی کمتری دارد.
نوارهای ترمینال SpringLoc 3300 XL به هیچ ابزار نصب خاصی نیاز ندارند.

محدوده دمای سنسور Proximity
دمای کارکرد -52 درجه سانتی گراد تا +100 درجه سانتی گراد (62- درجه فارنهایت تا +212 درجه فارنهایت)
دمای نگهداری -52 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد (62- درجه فارنهایت تا +221 درجه فارنهایت)
رطوبت نسبی پروب - کمتر از 3٪ تغییر در ضریب مقیاس متوسط (ASF) هنگام آزمایش در رطوبت 93٪ مطابق با استاندارد IEC 68 2 3 تا حداکثر 56 روز.
خط تولید بنتلی نوادا به نیاز به روشی بهتر پاسخ داد و پیشگام در توسعه فناوری استاندارد طلایی ما بود که قابلیت تعویض کامل بین خانواده‌های اصلی محصولات Proximitor را فراهم می‌کرد. همانطور که در بالا نشان داده شده است، هر خانواده Proximitor کد رنگ مخصوص به خود را برای شناسایی آسان دارد.
Baker Hughes از یک سیستم ردیابی اندازه‌شناسی استفاده می‌کند، بنابراین یک پروکسی میتر 3300XL که 18 سال پیش خریداری شده است، با ماژول 3300XL Proximitor که امروز می‌خرید و کابلی که ممکن است 10 سال آینده بخرید، به درستی کار می‌کند. هیچ کس دیگری در صنعت نمی تواند این سطح از عملکرد و قابلیت تعویض را ادعا کند.


یک مجموعه معمولی Bently Nevada Proximitor، پروکسی میتر و کابل برای کار با هم به عنوان یک سیستم مهندسی شده است.
شرکت هایی که قطعات سیستم جریان گردابی را از سازندگان مختلف ترکیب و مطابقت می دهند، ممکن است با اصطلاح "سیستم فرانکنشتاین" مواجه شوند. این سیستم قطعاتی از سازندگان مختلف را که هرگز برای کار با هم طراحی نشده اند، ترکیب و مطابقت می دهد. در ابتدا، ممکن است به نظر برسد که آنها به درستی کار می کنند.با این حال، آنها به زودی ممکن است شروع به مشکلات کنند.نمونه موردی: تولید در یک پالایشگاه در خاورمیانه کاهش یافت، زیرا توربوماشین های حیاتی بودند.به طور متناوب خاموش می شود سیستم بنتلی نوادا مظنون به ایجاد سفرهای نادرست بود. ظرف چند ساعت یک مهندس محلی بیکر هیوز برای تشخیص مشکل در محل حاضر شد.پس از بررسی، مشخص شد که تمام Proximity های بنتلی نوادا تعویض شده اند. اگرچه پروکسی میترها و کابل‌های بنتلی نوادا هنوز سر جای خود بودند، Proximity سازگار با یک درایور جریان گردابی با مشخصات الکتریکی ناشناخته جایگزین شده بود.
پس از کشف این موضوع، مدیریت پالایشگاه یک تجزیه و تحلیل علت ریشه داخلی (RCA) را راه اندازی کرد و تشخیص داد که درایور جریان گردابی ناهماهنگ منبع سفرهای نادرست بوده است. با تغییر از Proximitor با ویژگی های شناخته شده آن و جایگزینی آن با محصول ناشناخته رقیب، کارخانه به طور ناخواسته بدون اطلاع اپراتورهای کارخانه، نقاط تعیین شده ماشین آلات حیاتی را تغییر داد.اگرچه ساخت سیستم‌های جریان گردابی نسبتاً آسان است، اما ساخت آنها با تکرارپذیری و دقت بسیار دشوار است - کاری که خط تولید بنتلی نوادا بیش از 50 سال است که انجام داده است.هیچ سازنده ای اختلاط و تطبیق مبدل ها را تضمین نمی کند، که می تواند منجر به از بین رفتن تولید کارخانه و همچنین شرایط ناایمن شود.نمودارهای عملکرد مقایسه سیستم جریان گردابی 8 میلی متری 5 و 9 متری (ولتاژ شکاف، DSL، ISF): پاسخ غیرخطی و خطای سیستم مختلط اساساً می تواند نقاط تنظیم مورد نظر را "تغییر دهد".

image Proximity tanzim

نقاط تنظیم خارج از فرآیند تغییر کردند
پس چگونه می‌توان نقطه‌های تنظیم را بدون اطلاع تیم ماشین‌آلات تغییر داد؟ این مثال فرضی را در نظر بگیرید:
1. کارخانه یک جفت موتور-گیربکس-کمپرسور را برای توسعه جدید در پالایشگاه سفارش می دهد.
2. OEM کمپرسورها را به همراه نقاط تنظیم هشدار توصیه شده برای لرزش و رانش تحویل می دهد.
3. سه OEM درگیر هستند: موتور، گیربکس، کمپرسور.
4. هر سه OEM دارای تنظیمات توصیه شده متفاوتی هستند.
5. قابلیت اطمینان کارخانه و مهندسین مشاور دارای نقاط تنظیم مورد نظر خود هستند که با OEM ها متفاوت است.
6. جلسات زیادی بین کارکنان کارخانه و مهندسان OEM انجام می شود و در نهایت توافق بر سر نقطه تنظیم اولیه آلارم حاصل می شود.
7. پروژه نصب به پایان رسیده است.
8. راه اندازی کامل شده است.
9. دستگاه با موفقیت راه اندازی شد و تولید آغاز شد.
10. کارکرد ماشین اکنون به عملیات واگذار شده است. برای هر گونه تغییری که در این مرحله در سیستم ایجاد شود، اکنون باید یک مدیریت گسترده فرآیند تغییر (MCN) دنبال شود، و دلیل خوبی دارد: میزان کاری که برای تعیین نقاط تنظیم خوب و منطق رله انجام شده است، و همچنین خطر از بین رفتن تولید یا آسیب به تجهیزات در صورت بروز خطا، نمی تواند بیش از حد بیان شود.
11. یک سال سریع به جلو بروید. مهندسان قابلیت اطمینان کارخانه مایلند بر اساس خرابی فاجعه‌بار همان ماشین در کارخانه دیگر تغییری در نقطه تنظیم رانش ایجاد کنند.
12. سپس روند کامل MCN دنبال می شود، از جمله بسیاری از جلسات که دلایل تغییر را بیان می کنند. در پایان در این مورد، مدیر کارخانه باید MCN را امضا کند تا تغییر اعمال شود.
با این حال، اگر یک Proximitor در این ماشین‌ها با یک درایور غیر بنتلی نوادا جایگزین شود و پروکسی میترها و کابل‌های Bently نوادا در جای خود باقی بمانند، این سیستم به یک سیستم مختلط یا به اصطلاح «سیستم فرانکنشتاین» تبدیل می‌شود. کل فرآیند ذکر شده در بالا -
مورد اعتماد مهندسان قابلیت اطمینان، عملیات، OEM ها، مدیر کارخانه و حتی سهامداران - و برای کمک به اطمینان از ایمنی، قابلیت اطمینان و دوام مالی عملیات استفاده می شود - به طور ناخواسته دور زده شده است. و همه این کارها به این دلیل انجام شد که یک فروشنده اظهار داشت: "درایور جریان گردابی ما با پروکسی میترها و کابل های Bently Nevada سازگار است."
حتی نگران‌کننده‌تر این است که بدون یک فرآیند اساسی، ارزیابی یا دانش بسیاری از سهامداران کلیدی اتفاق افتاد. از آنجایی که ولتاژ شکاف سیستم مختلط هنوز در حین نصب اساساً یکسان است (نقشه های ولتاژ شکاف را در بالا ببینید)، کارخانه در بسیاری از موارد متوجه نمی شود که نقاط تنظیم آن به طور موثر بدون فرآیند تغییر کرده است.سیستم Proximity مقاوم در برابر تشعشع

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل Proximity مقاوم در برابر تشعشع Bently Nevada شما را قادر می سازد پمپ ها، موتورها و سایر ماشین آلات دوار را که در محیط های پرتو گاما کار می کنند، نظارت کنید.
سیستم مبدل Proximity مقاوم در برابر تشعشع شامل موارد زیر است:
یک پروکسی میتر مقاوم در برابر تشعشع 0.300 یا 0.420
کابل کششی مقاوم در برابر تشعشع
یک سنسور Proximity مقاوم در برابر تشعشع XL
سیستم مبدل Proximity مقاوم در برابر تشعشع، یکپارچگی سیگنال خود را بهتر از سیستم‌های استاندارد بنتلی نوادا هنگامی که در معرض محیط‌های پرتو گاما قرار می‌گیرد، حفظ می‌کند. این سیستم ها با قطر پروکسی میتر 0.300 و 0.420 اینچ در دسترس هستند که هر کدام دارای محدوده خطی متفاوتی هستند. سیستم 0.300 در طول های 15، 40 و 110 فوت و سیستم 0.420 فقط در طول 15 فوت موجود است. سیستم‌های طولانی‌تر 40 و 110 فوتی به شما این امکان را می‌دهند که از راه دور سنسور Proximity را بیابید و قرار گرفتن در معرض تشعشعات سنسور Proximity را به حداقل می‌رساند و عمر عملیاتی آن را افزایش می‌دهد.
سنسور Proximity 330280 با سنسور Proximity 36363 0.300 سازگار و قابل تعویض است و سنسور Proximity 330281 با سنسور Proximity 23268 0.420 سازگار و قابل تعویض است. سیستم مبدل Proximity مقاوم در برابر تشعشع با سیستم های مانیتورینگ سری 3300 و 3500 سازگار است که برای استفاده از سیستم های قبلی 36363 یا 23268 مقاوم در برابر تشعشع اصلاح شده اند.

بسته بندی فیزیکی سنسور XL Proximitor اجازه نصب ریل DIN با چگالی بالا را می دهد. همچنین می‌توان آن را در پیکربندی نصب پنل سنتی نصب کرد، جایی که «پایه» مشابهی با طرح‌های قدیمی‌تر سنسور Proximity نصب شده با ۴ سوراخ دارد. هر دو گزینه پایه نصب، ایزوله الکتریکی را فراهم می کنند و نیاز به صفحات جداکننده جداگانه را از بین می برند. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته به سنسور Proximity XL اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به کانال محافظ ویژه یا محفظه‌های فلزی، به تاییدیه‌های علامت CE اروپا دست یابد، که در نتیجه هزینه‌های نصب و پیچیدگی کمتری دارد.
نوارهای ترمینال SpringLoc XL به ابزار نصب خاصی نیاز ندارند و با حذف مکانیسم‌های بستن پیچی که می‌توانند به مرور زمان شل شوند، اتصالات سیم‌کشی میدانی سریع‌تر و قوی‌تر را تسهیل می‌کنند.

image Proximity3300-XL50mm

سیستم مبدل Proximity3300 XL 50mm

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل 50 میلی‌متری 3300 XL از یک پروب 50 میلی‌متری جداگانه، یک کابل گسترش و یک سنسور Proximity 3300 XL 50 میلی‌متری تشکیل شده است. سیم پیچ قطر بزرگ به این سیستم حداکثر برد خطی 27.9 میلی متر (1100 میل) می دهد که طولانی ترین محدوده خطی خط مبدل جریان گردابی ما است. این محدوده خطی سیستم مبدل 3300 XL 50 میلی‌متری را برای اندازه‌گیری انبساط دیفرانسیل (DE) یا انبساط روتور (RX) ژنراتورهای توربین بخار بزرگ که از تفاوت نرخ رشد بین روتور توربین و استاتور ماشین (پوشش) ناشی می‌شود، ایده‌آل می‌سازد. .

اندازه گیری انبساط دیفرانسیل
اندازه گیری انبساط دیفرانسیل با استفاده از دو مبدل Proximityانجام می شود که یقه یا سطح شیب دار را در فاصله ای از یاتاقان رانش مشاهده می کنند. ترتیبات نصب مبدل معمولی که به برد خطی طولانی ترانسدیوسر 3300 XL 50 میلی متر نیاز دارند عبارتند از:
- دو مبدل که یک طرف یک یقه را مشاهده می کنند.
- دو مبدل ورودی مکمل که طرف مقابل یک یقه را مشاهده می کنند، به طور موثر محدوده DE قابل اندازه گیری را دو برابر می کنند.
معیارهای انتخاب روش نصب، اندازه هدف موجود، مقدار مورد انتظار حرکت محوری روتور و نوع هدف DE که در دستگاه وجود دارد است. اگر ارتفاع یقه کافی باشد و محدوده اندازه‌گیری کل مورد نیاز کمتر از 27.9 میلی‌متر و 1.1 اینچ باشد، پیکربندی ترجیحی برای اندازه‌گیری‌های اضافی استفاده از دو مبدل است که یک طرف یقه را مشاهده می‌کنند.
هنگامی که 28 میلی‌متر تا 56 میلی‌متر (1.1 تا 2.2 اینچ) از برد کلی مورد نیاز است، مبدل‌ها را به صورت مکمل در دو طرف یقه انبساط دیفرانسیل یا سایر مواد هدف نصب کنید.

سازگاری سیستم
پروب 50 میلی‌متری 3300 XL در سه پیکربندی کیس و رزوه برای جایگزینی فیزیکی تمام سیستم‌های استاندارد 50 میلی‌متری 7200 (شامل پروب‌های خروجی جانبی و عقب) ارائه می‌شود. براکت های نصب استاندارد 7200 هنوز به عنوان لوازم جانبی موجود هستند. علاوه بر این، یک براکت جدید برای انطباق پروب با پایه 50 میلی متری DE یکپارچه مبدل کشویی نیز موجود است. سنسور Proximitor دارای خروجی 0.394 V/mm (10 mV/mil) است که مشابه خروجی سیستم‌های 7200 و 50 mm DE Integral است که به مشتریان اجازه می‌دهد بدون نیاز به تغییر در پیکربندی مانیتور، آن را ارتقا دهند.
هنگام ارتقاء از سیستم های قبلی، هر جزء سیستم مبدل (پروب، کابل گسترش، و سنسور Proximity) باید با قطعات 50 میلی متری 3300 XL جایگزین شود.

پروب Proximity و کابل انتهایی
پروب 50 میلی متری 3300 XL برای زنده ماندن در سخت ترین محیط های DE توربین بخار طراحی شده است. این دستگاه می تواند به طور مداوم در دماهای بالا تا 200 درجه سانتیگراد (392 درجه فارنهایت) کار کند و دقت خود را حفظ کند و می تواند در دمای بالا تا 250 درجه سانتیگراد (482 درجه فارنهایت) مقاومت کند. پروب 50 میلی متری دارای مهر و موم جلو و عقب است که به همراه کابل FluidLoc با دمای بالا (استاندارد در همه پروب های 50 میلی متری)، از ورود رطوبت به نوک پروب جلوگیری می کند. کانکتورهای ویژه با دمای بالا ClickLoc نیز روی پروب و کابل توسعه استاندارد هستند.
هر پروب و کابل دارای محافظ های اتصال و یک ابزار نصب محافظ کانکتور یکبار مصرف است تا اطمینان حاصل شود که کانکتورها عاری از آلودگی هستند. کانکتور ClickLoc روی سرب پروب دارای یک یقه قابل جابجایی است که مسیریابی کابل را از طریق فاصله های تنگ تسهیل می کند.
پروکسی میتر 50 میلی‌متری 3300 XL در سبک‌های قاب خروجی مستقیم با رزوه‌های انگلیسی ½-20 یا رزوه‌های متریک M14x1.5، از جمله مهره قفلی با سوراخ‌های سیم ایمنی از پیش سوراخ‌شده، موجود است. پروکسی میتر خروجی جانبی دارای دو سوراخ نصب ¼ تا 20 در پشت محفظه پروب است. برای هر دو پروب خروجی مستقیم و خروجی جانبی، قطر کلی کیس 1.99 اینچ است.

لوازم جانبی نصب
عملکرد صحیح سیستم مبدل باید ابتدا در حین نصب و سپس به صورت دوره ای تأیید شود. این کار با حرکت فیزیکی مبدل برای شبیه سازی حرکت یقه شفت انجام می شود. این نیاز به یک براکت نصب دارد که به سیستم مبدل اجازه می دهد تا نسبت به روتور شفت و یقه لغزش یابد.
یک براکت کشویی اختیاری را می توان برای مبدل 50 میلی متری برای هر دو مبدل تکی و برنامه های ورودی مکمل سفارش داد. این براکت نصب به شما امکان می دهد تا سیستم مبدل را تأیید کنید و با حرکت دادن سیستم مبدل در محدوده خطی آن، پروب ها را شکاف دهید. صفحه پایه براکت کشویی روی سطح داخلی کیس توربین در نزدیکی یقه انبساط دیفرانسیل نصب شده است. پروب ها در گیره پروبی که به کالسکه کشویی متصل می شود نصب می شوند. کالسکه کشویی با پیچ و مهره و سیم ایمنی روی صفحه پایه می لغزد و روی آن محکم می شود. برای تأیید و نصب مبدل، پیچ‌های محکم کننده کالسکه کشویی را باز کنید. صفحه پایه و کالسکه کشویی و پروب ها را حرکت دهید. یک کیت تأیید با میکرومتر دوک را می توان به طور موقت به صفحه پایه ثابت کرد تا مرجعی برای اندازه گیری های تأیید محوری ارائه کند. میکرومتر اسپیندل حرکت سیستم مبدل را نسبت به یقه در طول این تست های تایید اندازه گیری می کند.

مشخصات فنی
مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد، مشخصات زیر برای سنسور Proximity 3300 XL 50 میلی‌متری، کابل گسترش و پروب بین 0 تا +45 درجه سانتی‌گراد (+32 درجه فارنهایت تا +113 درجه فارنهایت) در حداکثر ارتفاع 2000 متری است. منبع تغذیه 24 Vdc، بار 10 کیلو اهم، هدف فولادی AISI 4140 بنتلی نوادا با قطر 102 میلی متر (4.0 اینچ) یا بیشتر. مشخصات دقت سیستم و قابلیت تعویض برای هر هدفی غیر از Bently کالیبره شده است

آزمایش نمونه نتایج «سیستم فرانکشتاین» را نشان می‌دهد
برخی از سازندگان قطعات ادعا می‌کنند که درایورهای جریان گردابی آنها با کابل‌ها و پروب‌های بنتلی نوادا سازگار است، حتی تا حدی که از شماره قطعه خودمان استفاده می‌کنیم. به نظر می رسد که سیستم در ابتدا کار می کند، اما اغلب خوانش های اشتباهی را ارائه می دهد.
در حالی که دستگاه در حین نصب کار نمی کند، ولتاژ شکاف می تواند سطوح مشابهی را نشان دهد. با این حال، می توان به وضوح در نمودارهای زیر مشاهده کرد که چه اتفاقی برای اندازه گیری ارتعاشات با یک سیستم مختلط می افتد زمانی که دستگاه در حال اجراست. در سراسر محدوده شکاف در آزمایش نمونه که انجام شد، ارتعاش در سیستم 9 متری (نشان داده شده در بالا) به طور کلی کاهش می یابد، به ویژه بیش از 50 میل شکاف همانطور که در نمودار مرکزی ضریب مقیاس افزایشی (ISF) دیده می شود. . در شکاف های شدید، ارتعاش نمایش داده شده برای سیستم مخلوط را می توان تا 25٪ یا بیشتر کاهش داد. ISF در واقع بیش از 80 میل شکاف را از بین می‌برد و به زیر 150 میلی‌ولت بر میلی‌ولت در سیستمی که قرار است 200 میلی‌ولت باشد، ناپدید می‌شود.
میلیون سیستم 5 متری که مورد آزمایش قرار گرفت، در واقع خلاف آن را با لرزش بسیار اغراق آمیز نشان می دهد. بدون استفاده از استاندارد طلای بنتلی نوادا، سیستم مبدل سازنده دیگر شانس کمی برای قرار گرفتن در مشخصات فنی دارد. بسته به هر پروب و درایور جریان گردابی، سطوح می توانند بالا یا پایین را نشان دهند.
عواقب تضعیف بیش از حد ناخوشایند است. اگر خوانش ارتعاش فعلی با یک سیستم 9 متری در یک نقطه معین از دستگاه 6 mil P-P با استفاده از درایور جریان گردابی سازنده دیگری باشد، ارتعاش واقعی می تواند بیش از 8 میلی PP یا بیشتر باشد! این می تواند به معنای تفاوت بین ادامه عملکرد صاف و یک قطعی پرهزینه و برنامه ریزی نشده یا حتی یک تصادف ماشین باشد.
نگران‌کننده‌تر از این هم تأثیری است که یک قرائت اشتباه روی یک اندازه‌گیری حیاتی حفاظت رانش می‌گذارد. شکست های ویرانگر رانش می تواند در چند میلی ثانیه اتفاق بیفتد، خیلی قبل از اینکه کسی بتواند واکنشی نشان دهد. به همین دلیل، بسیاری از سیستم ها از رای گیری دوگانه یا حتی یک سیستم رانش سه گانه مدولار اضافی (TMR) استفاده می کنند. پیامدهای مقیاس بندی نادرست "سیستم فرانکشتاین" در این سناریو حتی بدتر است.

عملیات خود را قابل اعتماد و ایمن نگه دارید
1. از "سیستم فرانکشتاین" اجتناب کنید! هرگز سیستم های جریان گردابی را با استفاده از قطعات سازنده های مختلف مخلوط نکنید.
2. همیشه از محصول اورجینال Bently Nevada Proximitor از Baker Hughes استفاده کنید. سیستم های Proximitor ما بر اساس استاندارد طلایی اختصاصی است که برای هیچ کس دیگری در دسترس نیست و از قابلیت اطمینان و عملکرد بالایی در محدوده دمایی گسترده برخوردار است. خط تولید Bently Nevada ما همچنین دارای مجموعه‌ای از گواهینامه‌های بی‌نظیر از جمله مناطق خطرناک، سیستم‌های ذاتاً ایمن و تأییدیه‌های خاص کشور است.
3. عملکرد را ارزیابی کنید. صرف نظر از اینکه چه سیستمی از پروکسیتور یا جریان گردابی استفاده می شود، اطمینان و دقت سیستم را کاملاً درک کنید، به ویژه بیش از درجه حرارت به استانداردها و مشخصات صنعتی مانند API 670 مراجعه کنید. حتی اگر در صنعت نفت نیستید، این مشخصات اغلب به عنوان یک دستورالعمل کلی برای کارکردن ماشین‌های توربوماشین‌های دوار حیاتی و ماشین‌های رفت و برگشتی استفاده می‌شود.
4. کل سیستم را قابل اعتماد نگه دارید. پروکسیتورها، پروب‌ها و کابل‌های Bently Nevada 3300XL، وقتی با هم استفاده می‌شوند، یک سیستم مبدل مهندسی شده را تشکیل می‌دهند که بسیار قابل اعتماد است. بعلاوه، سیستم حفاظت از ماشین آلات و در تشخیص و جلوگیری از سفرهای از دست رفته و نادرست.Bently Nevada 3500 تمام 50 سال دانش ماشین آلات خط تولید Bently Nevada را در خود جای داده است. این دانش ما را در جمع آوری داده ها استثنایی کرده است

چرا یک سیستم "قابل تنظیم" نیست؟
برخی از شرکت‌ها ادعا می‌کنند که می‌توانند محدودیت‌ها و خروجی‌های سیستم جریان گردابی را تنظیم کنند و توانایی تنظیم خروجی را با «استانداردهای API» اعلام کنند. در اصل یک روش پذیرفته شده است، این رویکرد میراث دیگر مورد نیاز نیست. برخی از شرکت‌ها همچنان به آن تکیه می‌کنند، حتی آن را به عنوان یک مزیت تبلیغ می‌کنند، زیرا توانایی تولید فناوری استاندارد طلای کلاس جهانی ما را ندارند.
با بیش از 4 میلیون سیستم Proximitor نصب شده بر روی حیاتی ترین تجهیزات جهان، تجربه ما نشان می دهد که مشتریان از یک سیستم "تنظیم پذیر" سود نمی برند.
اولاً، سنسورهایی که می توانند کالیبره شوند، اغلب نیاز به کالیبره شدن مجدد بر اساس برنامه ریزی شده دارند. مشکل این است که هیچ حالت تخریب قابل کالیبراسیون در هیچ سنسور جریان گردابی، صرف نظر از سازنده، وجود ندارد. اگر ضریب مقیاس سنسور کاهش یابد، قطعه آسیب دیده باید جایگزین شود، نه کالیبره مجدد. تحت هیچ شرایطی نباید سنسور جریان گردابی در دستگاه نصب شود
به دلیل تخریب مجدد کالیبره شود زیرا این می تواند در طول زمان منجر به خطای قابل توجهی در اندازه گیری شود، که اساساً تخریب را "تنظیم" می کند و گیاه را نسبت به ارتعاشات زیاد یا موقعیت رانش شدید کور می کند.
مشکل دیگر مربوط به عیب یابی است و از این واقعیت ناشی می شود که پس از نصب و تنظیم سیستم، همیشه این سوال مطرح می شود که آیا به درستی تنظیم شده است یا خیر. آیا تکنسین ها حدود بالا و پایین را درست تعیین کردند؟ آیا سیستم در تاریخ بعدی تنظیم شد؟ این عدم قطعیت زمانی تبدیل به یک موضوع واقعی می شود
یک دستگاه شروع به مشکل ارتعاش می کند. اولین سوالی که پرسیده می شود این است که آیا ابزار دقیق "تنظیم" شده است یا خیر. بجای
با تمرکز بر مسئله ارتعاش، مشتری بر روی تشخیص و/یا اعتبار سیستم مبدل متمرکز است! هنگامی که یک سیستم Bently Nevada Proximitor استفاده می شود، نیازی به تنظیم ندارد، بنابراین این عدم قطعیت حذف می شود و می توان به اندازه گیری برای خاموش کردن یا تشخیص اعتماد کرد.
ما نه تنها سیستم‌های پروکسی میتر Proximity 3300XL خود را با استاندارد طلایی اختصاصی خود کالیبره می‌کنیم، بلکه کالیبراسیون ما از روباتیک روی تجهیزات کاملاً قابل ردیابی NIST استفاده می‌کند. ما این کار را بیش از 2 میلیون بار با 3300XL انجام داده‌ایم.

در مورد مواد مختلف شفت چطور؟
ماشین های دنیای واقعی با طیف گسترده ای از مواد شفت ارائه می شوند. از آنجایی که سیستم جریان گردابی غیر تماسی به آلیاژ خاصی از محور حساس است، سنسور جریان گردابی باید بتواند این مواد مختلف را کنترل کند.
و خروجی منسجم و دقیقی ارائه دهد. باز هم، برخی از شرکت ها توانایی "تنظیم" خروجی سیستم جریان گردابی را با هر ماده شفت به عنوان یک مزیت ادعا می کنند. متأسفانه، آنها در همان وضعیتی قرار می‌گیرند که در بالا ذکر شد، با سیستمی که قابل تنظیم است اما ممکن است به درستی تنظیم شده باشد یا نباشد، که دوباره به عدم اطمینان منجر می‌شود. یا، سیستم آنها ممکن است "تعدیل شده" را داشته باشد. Baker Hughes یک کتابخانه کامل از Proximitors برای مواد معمول (و غیر معمول) ارائه می دهد، که هر کدام استاندارد طلای Bently Nevada اصیل خود را دارند تا دیگر نگران "تنظیم" سیستم خود در این زمینه نباشید.
خط تولید بیکر هیوز بنتلی نوادا، قابلیت اطمینان و ایمنی عملیات شما را بسیار جدی می گیرد. در طول سال‌ها، ما تلاش کرده‌ایم تا اعتماد شما را با مهم‌ترین ماشین‌های شما جلب کنیم. این روزها، ما حتی سخت‌تر تلاش می‌کنیم تا نیازهای خدمات شما را با پاسخ‌دهی بهتر و کاهش زمان‌بندی، هزینه‌های تسریع و پردازش کمتر و عمر محصول طولانی‌تر پوشش دهیم.
به نوبه خود، شما به راه‌حل‌ها و تخصص ما اعتماد کرده‌اید، و به این واقعیت که ما متعهد هستیم که در مورد ایمنی، کیفیت و قابلیت اطمینان هرگز مصالحه نکنیم.

image Proximity3300-up temp

سیستم Proximity دمای بالا 3300 XL

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
توربین‌های گاز و بخار می‌توانند دمای آنقدر گرم تولید کنند که به پروکسی میترهای Proximity معمولی آسیب برساند یا از بین ببرد. سیستم Proximity با دمای بالا (HTPS) 3300 برای مقاومت در برابر دماهای شدید موجود در داخل توربین های گاز، توربین های بخار و سایر انواع ماشین های دوار طراحی شده است. HTPS لرزش، موقعیت رانش، انبساط دیفرانسیل و سایر پارامترها را در داخل مناطق داغ این ماشین‌ها اندازه‌گیری می‌کند. تاسیسات با دمای بالا عبارتند از:
- نزدیک مهر و موم لابیرنت در توربین های بخار
- انبساط دیفرانسیل در توربین های بخار
- هنگامی که کابل های پروب از طریق پایه هایی عبور می کنند که از محفظه یاتاقان یک توربین گاز پشتیبانی می کنند.
- هنگامی که کابل های پروب از اگزوز خارج می شوند
مسیر یک توربین گازی
- نظارت بر یاتاقان مشکل ساز در یک منطقه با دمای بالا
- آنالیز شکل حالت در محل دهانه میانی روشن است
توربین های بخار و گاز برای تشخیص آنلاین ماشین آلات
- فاصله بین مرحله ای شعاعی و محوری
اندازه گیری در محل دهانه میانی توربین های بخار چند مرحله ای برای به حداقل رساندن ساییدگی آب بند
- اکثر مکان های یاتاقان گرم که می توانند تخریب شوند
پروب های Proximity معمولی

image Proximity 3300XL 50mm

سیستم مبدل 5 میلی متری 3300

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل
سیستم مبدل Proximity3300 5 میلی متری شامل موارد زیر است:
- یک پروب 3300 5 میلی متری 1، 2
-3300 XL (مراجعه به 141194-01)
- یک سنسور Proximity 3300 XL 3، 4، 5 (مراجعه به 141194-01)
هنگامی که این سیستم با یک سنسور 3300 XL Proximitor و کابل گسترش XL ترکیب می شود، ولتاژ خروجی را ارائه می دهد که به طور مستقیم با فاصله بین نوک پروب و سطح رسانای مشاهده شده متناسب است. این سیستم می تواند داده های استاتیک (موقعیت) و دینامیکی (ارتعاش) را اندازه گیری کند. کاربرد اصلی آن در کاربردهای اندازه‌گیری ارتعاش و موقعیت در ماشین‌های یاتاقان فیلم سیال و همچنین کاربردهای اندازه‌گیری و اندازه‌گیری سرعت Keyphasor است.
این سیستم یک سیگنال خروجی دقیق و پایدار را در یک محدوده دمایی گسترده ارائه می دهد. همه سیستم‌های مبدل Proximity3300 XL به این سطح از عملکرد با قابلیت تعویض کامل پروب، کابل گسترش، و سنسور Proximity دست می‌یابند که نیاز به تطبیق اجزای جداگانه یا کالیبراسیون نیمکت را از بین می‌برد.

پروکسی میترProximity
پروب 5 میلی متری 3300 نسبت به طرح های قبلی بهبود یافته است. یک روش قالب گیری TipLoc ثبت اختراع، پیوند قوی تری بین نوک پروب و بدنه پروب ایجاد می کند. سیستم 3300 5 میلی‌متری با گزینه‌های کابل Fluidloc برای جلوگیری از نشت روغن و سایر مایعات از دستگاه از طریق داخل کابل قابل سفارش است.

اتصال دهنده ها
پروب 5 میلی متری 3300 و کابل افزایشی 3300 XL دارای کانکتورهای ClickLoc برنجی با روکش طلایی مقاوم در برابر خوردگی هستند. این کانکتورها فقط به گشتاور محکم با انگشت نیاز دارند (کانکتورها "کلیک می کنند")، و مکانیزم قفل مهندسی شده خاص از شل شدن کانکتورها جلوگیری می کند. کانکتورها برای نصب یا جدا کردن نیازی به ابزار خاصی ندارند.
پروب های 3300 5 میلی متری و کابل های افزودنی XL را می توان با محافظ های کانکتوری که قبلاً نصب شده اند سفارش داد، یا می توانیم محافظ های کانکتور را به طور جداگانه برای نصب در محل تهیه کنیم (مانند زمانی که کابل باید از طریق مجرای محدود اجرا شود). ما محافظ‌های رابط را برای همه تأسیسات توصیه می‌کنیم تا حفاظت از محیط زیست را افزایش دهند.
یادداشت:
1. یک پروب 5 میلی‌متری از بسته‌بندی فیزیکی کوچک‌تر استفاده می‌کند و همان محدوده خطی یک پروب 8 میلی‌متری 3300 XL را ارائه می‌کند (رجوع به 141194-01). با این حال، پروکسی میتر 5 میلی‌متری در مقایسه با پروکسی میتر 8 میلی‌متری XL، فاصله‌های نمای جانبی یا فاصله نوک به نوک را کاهش نمی‌دهد. هنگامی که محدودیت‌های فیزیکی (نه الکتریکی) استفاده از پروب 8 میلی‌متری را ممنوع می‌کند، از پروب 5 میلی‌متری استفاده کنید، مانند نصب بین لنت‌های تراست یاتاقان یا سایر فضاهای محدود. هنگامی که برنامه شما به پروب های نمای جانبی باریک نیاز دارد، از پروب 3300 XL NSv و کابل توسعه با سنسور پروکسیتور 3300 XL NSv استفاده کنید (به مشخصات و اطلاعات سفارش p/n 147385-01 مراجعه کنید).
2. پروب‌های 8 میلی‌متری XL محصورسازی ضخیم‌تری از سیم‌پیچ پروب در نوک پروب پلاستیکی PPS قالب‌گیری‌شده برای تولید پروب ناهموارتر فراهم می‌کنند. قطر بزرگتر بدنه پروکسی میتر نیز محفظه ای قوی تر و مستحکم تر را فراهم می کند. توصیه می‌کنیم در صورت امکان از پروب‌های XL 8 میلی‌متری برای ایجاد استحکام مطلوب در برابر سوء استفاده فیزیکی استفاده کنید.
3. سنسور 3300 XL Proximitor در دسترس است و پیشرفت های زیادی را نسبت به نسخه غیر XL ارائه می دهد. سنسور XL به صورت الکتریکی و مکانیکی با نسخه غیر XL قابل تعویض است. اگرچه بسته بندی سنسور Proximity 3300 XL با مدل قبلی خود متفاوت است، اما طراحی آن امکان استفاده از پایه نصب 4 سوراخه را برای قرار دادن آن در همان الگوی نصب 4 سوراخی و قرار گرفتن در همان مشخصات فضای نصب (زمانی که کاربرد حداقل شعاع خمش کابل مجاز را رعایت می کند). برای اطلاعات بیشتر با مشخصات و اطلاعات سفارش (p/n 141194-01) یا متخصص فروش و خدمات ما مشورت کنید.
4. استفاده از اجزای XL با پروب های 5 میلی متری 3300 عملکرد سیستم را به مشخصات سیستم غیر XL 3300 محدود می کند.
5. کارخانه سنسورهای Proximity را که به طور پیش فرض به فولاد AISI 4140 کالیبره شده اند، ارائه می کند. کالیبراسیون به سایر مواد هدف در صورت درخواست در دسترس است.
6. هنگام استفاده از این سیستم مبدل برای اندازه گیری سرعت سنج یا سرعت بیش از حد، برای یادداشت کاربردی در مورد استفاده از پروب های Proximity جریان گردابی برای حفاظت از سرعت بیش از حد، با Bently.com مشورت کنید.
7. ما نوار سیلیکونی را با هر کابل 3300 XL ارائه می کنیم. به جای محافظ کانکتور از این نوار استفاده کنید. ما نوار سیلیکونی را در کاربردهایی که اتصال کابل پروب به انتهایی را در معرض روغن توربین قرار می دهند توصیه نمی کنیم.

image Proximity 3300XL 11mm

سیستم مبدل Proximity3300 XL 11mm

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل
سیستم مبدل Proximity3300 11 میلی متری شامل موارد زیر است:
- پروب 11 میلی متری 3300 XL
- کابل انتهایی 3300 XL 11 میلی متری
- سنسور Proximity 11 میلی‌متری 3300 XL
سیستم مبدل Proximity3300 XL 11 میلی‌متری دارای خروجی 3.94 V/mm (100 mV/mil) برای اندازه‌گیری لرزش و جابجایی بدون تماس در ماشین‌های بلبرینگ فیلم سیال است. نوک بزرگ 11 میلی متری این سیستم مبدل را قادر می سازد تا برد خطی بیشتری در مقایسه با سیستم مبدل 8 میلی متری استاندارد 3300 XL ما داشته باشد. عمدتاً در کاربردهای زیر استفاده می شود که در آن محدوده خطی طولانی تری لازم است:
- اندازه گیری موقعیت محوری (تراست).
- اندازه گیری انبساط دیفرانسیل سطح شیب دار در توربین های بخار
- موقعیت میله یا اندازه گیری افت میله روشن است
کمپرسورهای رفت و برگشتی
- اندازه گیری سرعت سنج و صفر
- سیگنال های مرجع فاز (Keyphasor).
سنسور Proximity 11 میلی‌متری 3300 XL برای جایگزینی سیستم‌های مبدل 11 میلی‌متری و 14 میلی‌متری سری 7200 طراحی شده است. هنگام ارتقاء از سیستم سری 7200 به سیستم 11 میلی متری 3300 XL، هر جزء باید با قطعات 11 میلی متری 3300 XL جایگزین شود. علاوه بر این، سیستم نظارت باید به روز شود. در صورت استفاده از سیستم مانیتورینگ 3500، نسخه به روز شده نرم افزار پیکربندی که سیستم مبدل 11 میلی متری 3300 XL را به عنوان گزینه سازگار فهرست می کند، مورد نیاز است. سیستم‌های مانیتورینگ 3300 موجود ممکن است نیاز به اصلاح داشته باشند. برای راهنمایی با نماینده فروش و خدمات محلی خود تماس بگیرید.
مبدل Proximity3300 XL 11 میلی متری برای اندازه گیری موقعیت یا لرزش در محدوده فرکانسی 0 تا 8 کیلوهرتز طراحی شده است. کاربردهای معمول این سیستم شامل ارتعاش و موقعیت شعاعی، موقعیت محوری و اندازه گیری Keyphasor می باشد.
اگرچه پایانه ها و کانکتور روی سنسور Proximitor دارای محافظت در برابر تخلیه الکترواستاتیکی هستند، اما برای جلوگیری از تخلیه الکترواستاتیک در حین جابجایی، اقدامات احتیاطی منطقی را انجام دهید.

سنسور Proximity
سنسور Proximity 3300 XL 11 میلی‌متری دارای همان ویژگی‌های پیشرفته‌ای است که در سنسور Proximity 3300 XL 8 میلی‌متری وجود دارد. طراحی نازک آن به آن اجازه می دهد تا در یک نصب ریل DIN با چگالی بالا یا پیکربندی سنتی تر پانل نصب شود. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته به سنسور Proximity 3300 XL اجازه می دهد تا بدون ملاحظات نصب خاصی به تاییدیه های علامت CE اروپا دست یابد. این ایمنی RFI همچنین از تأثیر نامطلوب سیستم مبدل توسط سیگنال های رادیویی فرکانس بالا در نزدیکی جلوگیری می کند. نوارهای ترمینال SpringLoc در سنسور Proximity نیازی به ابزار نصب خاصی ندارند و اتصالات سیم کشی میدانی سریعتر و بسیار قوی را تسهیل می کنند.
پروب Proximity و کابل انتهایی
پروکسی میتر 11 میلی‌متری 3300 XL در پیکربندی‌های مختلف پروکسی میتر، از جمله زره‌دار و غیر زره‌دار ½-20، 5⁄8 -18، M14 X 1.5 و M16 X ارائه می‌شود.
1.5 نخ پروب. پایه عقب 3300 XL 11
پروب میلی متری استاندارد با رزوه های 3⁄8 -24 یا M10 X 1 ارائه می شود. تمام اجزای سیستم مبدل دارای کانکتورهای ClickLoc برنجی با روکش طلا هستند. کانکتورهای ClickLoc در جای خود قفل می شوند و از شل شدن اتصال جلوگیری می کنند. روش قالب گیری TipLoc ثبت شده، پیوند محکمی بین نوک پروب و بدنه پروب ایجاد می کند. کابل پروب با استفاده از طرح ثبت اختراع CableLoc ما که قدرت کششی 330 نیوتن (75 پوند) را فراهم می کند، به طور ایمن به نوک پروب متصل شده است.
3300 XL Probes و Extension Cable را می توان با گزینه کابل FluidLoc نیز سفارش داد. این گزینه از نشت روغن و سایر مایعات از داخل کابل به بیرون از دستگاه جلوگیری می کند. گزینه محافظ کانکتور محافظت بیشتری از کانکتورها را در محیط مرطوب یا مرطوب فراهم می کند. محافظ های کانکتور برای همه تاسیسات توصیه می شوند و حفاظت محیطی را افزایش می دهند. علاوه بر این، پروب 11 میلی متری 3300 XL به صورت استاندارد با مهره قفلی با سوراخ های سیم ایمنی از پیش سوراخ شده عرضه می شود.
یادداشت:
1. سنسورهای Proximity به طور پیش فرض از کارخانه کالیبره شده به فولاد AISI 4140 عرضه می شوند. کالیبراسیون به سایر مواد هدف در صورت درخواست در دسترس است.
2. نوار سیلیکونی نیز به همراه هر کابل انتهایی 3300 XL ارائه می شود و می توان از آن به جای محافظ کانکتور استفاده کرد. نوار سیلیکونی در کاربردهایی که اتصال کابل پروب به انتهایی در معرض روغن توربین قرار می گیرد توصیه نمی شود.

image Proximity 3300XL 25mm

سیستم مبدل Proximity3300 XL 25mm

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل 25 میلی‌متری 3300 XL از یک پروب جداگانه 25 میلی‌متری، یک کابل گسترش و یک سنسور Proximity 25 میلی‌متری 3300 XL تشکیل شده است. خروجی 0.787 V/mm (20mV/mil) به این سیستم محدوده خطی 12.7mm (500 mils) می دهد. بر اساس این محدوده خطی، سیستم مبدل 25 میلی متری 3300 XL برای اندازه گیری انبساط دیفرانسیل (DE) در ژنراتورهای توربین بخار سایز متوسط تا بزرگ ناشی از تفاوت در نرخ رشد بین روتور توربین و استاتور ماشین (پوشش) مناسب است.
اندازه گیری انبساط دیفرانسیل (DE)
اندازه گیری انبساط دیفرانسیل توسط دو مبدل Proximityانجام می شود که یقه یا سطح شیب دار را در فاصله ای از یاتاقان رانش مشاهده می کنند. ترتیبات معمول نصب مبدل عبارتند از:
- دو مبدل که یک طرف یک یقه را مشاهده می کنند.
- دو مبدل ورودی مکمل که طرف مقابل یک یقه را مشاهده می کنند، به طور موثر محدوده DE قابل اندازه گیری را دو برابر می کنند.
دو مبدل با حداقل یک مبدل که یک رمپ روی روتور را مشاهده می کند و مبدل دوم که یک سطح شیبدار جداگانه یا مکان متفاوتی روی روتور را مشاهده می کند تا حرکت شعاعی را جبران کند. این آرایش مقداری خطا به اندازه گیری اضافه می کند، اما می تواند فاصله DE کل طولانی تری را نسبت به اندازه گیری تکمیلی اندازه گیری کند.
معیارهای انتخاب روش نصب، اندازه هدف موجود، مقدار مورد انتظار حرکت محوری روتور و نوع هدف DE که در دستگاه وجود دارد (یقه در مقابل سطح شیب دار) است. اگر ارتفاع یقه کافی در دسترس باشد، دو مبدل یک طرف یقه را مشاهده می کنند
پیکربندی ترجیحی است. این دو مبدل اندازه گیری های اضافی را ارائه می دهند.

سازگاری سیستم
پروکسی میتر 25 میلی‌متری 3300 XL در پیکربندی‌های مختلف کیس برای جایگزینی فیزیکی تمام سیستم‌های مبدل یکپارچه 7200 25 میلی‌متری، 7200 35 میلی‌متری و 25 میلی‌متری DE (شامل پروب‌های خروجی جانبی و عقب) ارائه می‌شود. سنسور Proximitor همچنین دارای خروجی مشابه با سیستم‌های 7200 و 25 میلی‌متری DE Integral است که به مشتریان امکان می‌دهد بدون نیاز به تغییر در پیکربندی مانیتور، آن را ارتقا دهند. هنگام ارتقاء از سیستم های قبلی، هر جزء سیستم مبدل (پروکسی میتر، کابل گسترش، و سنسور Proximity) باید با قطعات 25 میلی متری XL 3300 جایگزین شود.

پروب Proximity و کابل انتهایی
پروب 25 میلی متری 3300 XL برای حداکثر بقا در سخت ترین محیط های توربین بخار DE طراحی شده است. این دستگاه می تواند به طور مداوم در دماهای بالا تا 200 درجه سانتیگراد (392 درجه فارنهایت) کار کند و دقت خود را حفظ کند و می تواند در دمای بالا تا 250 درجه سانتیگراد (482 درجه فارنهایت) مقاومت کند. پروب 25 میلی متری دارای مهر و موم جلو و عقب است که به همراه کابل FluidLoc (استاندارد در همه پروب های 25 میلی متری)، از ورود رطوبت به نوک پروب جلوگیری می کند. کانکتورهای ویژه با دمای بالا ClickLoc نیز روی پروب و کابل توسعه استاندارد هستند. برای اطمینان از اینکه کانکتورها عاری از آلودگی باقی می مانند، هر پروب و کابل با محافظ های اتصال و یک ابزار نصب محافظ اتصال یکبار مصرف ارائه شده است. کانکتور ClickLoc روی سرب پروب دارای یک یقه قابل جابجایی است که مسیریابی کابل را از طریق فاصله های تنگ تسهیل می کند.
پروب 25 میلی‌متری 3300 XL در بسیاری از سبک‌های کیس پروب موجود است، از جمله رزوه‌های انگلیسی 1¼-12 یا 1½-12، رزوه‌های متریک M30x2 یا M39x1.5، یا پروب‌های خروجی جانبی یا عقب با 1.06 یا
محفظه پروب صاف به قطر 1.50 اینچ. علاوه بر این، پروب رزوه ای 25 میلی متری 3300 XL
کیس ها به صورت استاندارد با مهره قفلی با سوراخ های سیم ایمنی از پیش سوراخ شده عرضه می شوند.

سنسور Proximity
سنسور Proximity 25 میلی‌متری 3300 XL (1) دارای همان ویژگی‌های پیشرفته سنسورهای 3300 XL Proximitor قبلی ما است. طراحی نازک آن به آن اجازه می دهد تا در یک نصب ریل DIN با چگالی بالا یا پیکربندی سنتی تر پانل نصب شود. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته به سنسور Proximity 3300 XL اجازه می دهد تا بدون ملاحظات نصب خاصی به تاییدیه های علامت CE اروپا دست یابد. این ایمنی RFI همچنین از تأثیر نامطلوب سیستم مبدل توسط سیگنال های رادیویی فرکانس بالا در نزدیکی جلوگیری می کند. نوارهای ترمینال SpringLoc در سنسور Proximity نیازی به ابزار نصب خاصی ندارند و اتصالات سیم کشی میدانی سریعتر و بسیار قوی را تسهیل می کنند.

لوازم جانبی نصب
عملکرد صحیح سیستم مبدل باید در حین نصب و به صورت دوره ای پس از نصب با حرکت فیزیکی آن برای شبیه سازی حرکت یقه شفت تایید شود. این نیاز به یک براکت نصب دارد که به سیستم مبدل اجازه می دهد تا نسبت به روتور شفت و یقه لغزش یابد.
یک براکت کشویی 3300 XL اختیاری را می توان برای مبدل انبساط دیفرانسیل 25 میلی متری برای هر دو مبدل تکی و برنامه های ورودی مکمل سفارش داد. این براکت نصب، بررسی دقیق سیستم مبدل و شکاف بین پروب‌ها را آسان می‌کند و به شما امکان می‌دهد سیستم مبدل را در سراسر محدوده خطی آن بچرخانید. صفحه پایه براکت کشویی روی سطح داخلی کیس توربین در نزدیکی یقه انبساط دیفرانسیل نصب شده است. پروب ها در آداپتور پروب قابل اجرا نصب شده اند که به کالسکه کشویی متصل می شود. کالسکه کشویی با پیچ و مهره و سیم ایمنی روی صفحه پایه می لغزد و روی آن محکم می شود. برای تایید ومبدل را نصب کنید، پیچ‌ها را که کالسکه کشویی را روی صفحه پایه محکم می‌کنند باز کنید و کالسکه و پروب‌های کشویی را حرکت دهید. لوازم جانبی Dial Indicator Verification Kit با اندازه گیری حرکت کالسکه کشویی مرجعی را ارائه می دهد. براکت کشویی 3300 XL کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که سیستم مبدل در تراز و عمود بر روتور باقی می ماند.

image Proximity 3300XL 8mm

سیستم مبدل Proximity3300 XL 8mm

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل Proximity3300 XL 8 میلی متری شامل موارد زیر است:
- یک پروب 3300 XL 8 میلی متری،
- یک کابل داخلی 3300 XL1 و
- One 3300 XL Proximitor Sensor2.
این سیستم یک ولتاژ خروجی را ارائه می دهد که به طور مستقیم با فاصله بین نوک پروب و سطح رسانای مشاهده شده متناسب است و می تواند مقادیر استاتیک (موقعیت) و دینامیکی (ارتعاش) را اندازه گیری کند. کاربردهای اصلی این سیستم اندازه‌گیری ارتعاش و موقعیت در ماشین‌های یاتاقان فیلم مایع و همچنین اندازه‌گیری مرجع و سرعت Keyphasor است.
سیستم 8 میلی‌متری 3300 XL پیشرفته‌ترین عملکرد را در سیستم‌های مبدل Proximityجریان گردابی ما ارائه می‌کند. سیستم استاندارد 3300 XL 8 میلی متری 5 متری همچنین به طور کامل با استاندارد 670 موسسه نفت آمریکا (API) برای پیکربندی مکانیکی، محدوده خطی، دقت و پایداری دما مطابقت دارد. همه سیستم‌های مبدل Proximity3300 XL 8 میلی‌متری این سطح از عملکرد را ارائه می‌کنند و از قابلیت تعویض کامل پروب‌ها، کابل‌های گسترش و حسگرهای Proximitor پشتیبانی می‌کنند و نیازی به تطبیق یا کالیبره کردن تک تک اجزا را از بین می‌برند.
هر جزء سیستم مبدل 8 میلی متری 3300 XL سازگار با عقب و قابل تعویض با سایر اجزای سیستم مبدل 5 میلی متری و 8 میلی متری سری غیر XL 3300 است. این سازگاری شامل پروکسی میتر 5 میلی متری 3300 است، برای کاربردهایی که در آن یک پروب 8 میلی متری برای فضای نصب موجود بسیار بزرگ است6،7.

سنسور Proximity
سنسور Proximity 3300 XL نسبت به طراحی‌های قبلی پیشرفت‌های زیادی دارد. بسته بندی فیزیکی آن به شما امکان می دهد از آن در نصب ریل DIN با چگالی بالا استفاده کنید. همچنین می‌توانید سنسور را در پیکربندی نصب پنل سنتی نصب کنید، جایی که یک «پایه» نصب 4 سوراخه با طرح‌های قدیمی‌تر سنسور Proximitor مشترک است. پایه نصب برای هر یک از گزینه ها عایق الکتریکی را فراهم می کند و نیاز به صفحات جداکننده جداگانه را بی نیاز می کند. سنسور 3300 XL Proximitor به شدت در برابر تداخل فرکانس رادیویی مصون است و به شما امکان می دهد آن را در محفظه های فایبرگلاس نصب کنید بدون اینکه اثرات نامطلوبی از سیگنال های فرکانس رادیویی نزدیک داشته باشید. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته حسگر Proximity 3300 XL تاییدیه های نشان CE اروپا را بدون نیاز به لوله های محافظ خاص یا محفظه های فلزی برآورده می کند و در نتیجه هزینه نصب و پیچیدگی کمتری دارد.
نوارهای ترمینال SpringLoc 3300 XL به هیچ ابزار نصب خاصی نیاز ندارند و با حذف مکانیسم‌های بستن پیچی که می‌توانند شل شوند، اتصالات سیم‌کشی میدانی سریع‌تر و قوی‌تر را تسهیل می‌کنند.

پروب Proximity و کابل انتهایی
پروب 3300 XL و کابل توسعه نیز نشان دهنده بهبودهایی نسبت به طرح های قبلی است. یک روش قالب گیری TipLoc ثبت اختراع، پیوند قوی تری بین نوک پروب و بدنه پروب ایجاد می کند. کابل پروب دارای یک طرح ثبت شده CableLoc است که قدرت کشش 330 نیوتن (75 پوندی) را برای اتصال ایمن تر کابل پروب و نوک پروب فراهم می کند.
همچنین می‌توانید پروب‌های 3300 XL 8 میلی‌متری و کابل‌های گسترش را با گزینه کابل FluidLoc اختیاری سفارش دهید. این گزینه از نشت روغن و سایر مایعات از داخل کابل به بیرون از دستگاه جلوگیری می کند.

اتصال دهنده ها
پروب 3300 XL، کابل انتهایی و سنسور Proximitor دارای کانکتورهای ClickLoc با روکش طلایی مقاوم در برابر خوردگی هستند. این کانکتورها فقط به گشتاور محکم نیاز دارند
(کانکتورها در صورت سفت شدن "کلیک" می کنند)، و مکانیزم قفل طراحی شده ویژه از شل شدن کانکتورها جلوگیری می کند. این کانکتورها برای نصب یا جدا کردن نیازی به ابزار خاصی ندارند.
می‌توانید پروب‌های 8 میلی‌متری 3300 XL و کابل‌های گسترش را با محافظ‌های کانکتوری که قبلاً نصب شده‌اند سفارش دهید. همچنین می‌توانیم محافظ‌های کانکتور را به‌طور جداگانه برای نصب‌های میدانی (مانند زمانی که یک برنامه باید کابل را از طریق مجرای محدودکننده اجرا کند) عرضه کنیم. ما محافظ های رابط را برای همه تاسیسات توصیه می کنیم تا حفاظت محیطی را افزایش دهند.

کاربردهای دامنه دمایی گسترده
یک پروب دامنه دمایی گسترده (ETR) و کابل گسترش ETR برای کاربردهایی در دسترس هستند که در آن کابل پروب یا کابل گسترش ممکن است از مشخصات دمای استاندارد 177 درجه سانتیگراد (350 درجه فارنهایت) فراتر رود. پروکسی میتر ETR دارای درجه بندی دمایی تا 218 درجه سانتیگراد (425 درجه فارنهایت) است. درجه بندی کابل افزایشی ETR تا 260 ˚C (500 ˚F) است. پروب و کابل ETR هر دو با پروب ها و کابل های دمای استاندارد سازگار هستند، به عنوان مثال، می توانید از پروب ETR با کابل داخلی 330130 استفاده کنید. سیستم ETR از سنسور استاندارد 3300 XL Proximitor استفاده می کند. توجه داشته باشید که وقتی از هر جزء ETR به عنوان بخشی از سیستم خود استفاده می کنید، جزء ETR دقت سیستم را به دقت سیستم ETR محدود می کند. توضیحات:
1. سیستم های یک متری از کابل انتهایی استفاده نمی کنند.
2. سنسورهای Proximity به طور پیش فرض از کارخانه کالیبره شده به فولاد AISI 4140 عرضه می شوند. کالیبراسیون به سایر مواد هدف در صورت درخواست در دسترس است.
3. هنگام استفاده از پروب های Proximity جریان گردابی برای برنامه های حفاظت از بیش از حد سرعت، هنگام در نظر گرفتن این سیستم مبدل برای اندازه گیری سرعت سنج یا سرعت بیش از حد، توجه داشته باشید برنامه های Bently Nevada.
4. قطعات 8 میلی متری 3300 XL هم از نظر الکتریکی و هم از نظر فیزیکی با اجزای 5 میلی متری و 8 میلی متری غیر XL 3300 قابل تعویض هستند. اگرچه بسته بندی سنسور پروکسیتور 3300 XL با مدل قبلی خود متفاوت است، اما طراحی آن هنگام استفاده با پایه نصب 4 سوراخ، با همان الگوی نصب 4 سوراخه مطابقت دارد و در همان مشخصات فضای نصب (در صورت خم شدن حداقل مجاز کابل) قرار می گیرد. شعاع مشاهده می شود).
5. مخلوط کردن اجزای سیستم 5 میلی‌متری و 8 میلی‌متری سری XL و غیرXL 3300، عملکرد سیستم را به مشخصات سیستم مبدل 5 میلی‌متری و 8 میلی‌متری غیر XL 3300 محدود می‌کند.
6. پروکسی میتر 5 میلی‌متری سری 3300 (به سند 141605 مراجعه کنید) از بسته‌بندی فیزیکی کوچک‌تری استفاده می‌کند، اما فاصله دید جانبی یا فاصله نوک به نوک را در مقایسه با یک پروب 8 میلی‌متری کاهش نمی‌دهد. زمانی استفاده می‌شود که محدودیت‌های فیزیکی (نه الکتریکی) استفاده از پروب 8 میلی‌متری را ممنوع کند. هنگامی که برنامه شما به پروب های نمای جانبی باریک نیاز دارد، از سیستم مبدل Proximity 3300 NSv استفاده کنید (به سند 147385 مراجعه کنید).
7. پروب های 8 میلی متری محصورسازی ضخیم تری از سیم پیچ پروب در نوک پروب پلاستیکی PPS قالب گیری شده ایجاد می کنند. این منجر به یک پروکسی میتر ناهموارتر می شود. قطر بزرگتر بدنه پروکسی میتر نیز محفظه ای قوی تر و مستحکم تر را فراهم می کند. توصیه می‌کنیم در صورت امکان از پروب‌های 8 میلی‌متری برای ایجاد استحکام مطلوب در برابر سوء استفاده فیزیکی استفاده کنید.
8. هر کابل انتهایی 3300 XL شامل نوار سیلیکونی است که می توانید به جای محافظ های کانکتور از آن استفاده کنید. ما نوار سیلیکونی را برای کاربردهایی که اتصال کابل پروب به انتهایی را در معرض روغن توربین قرار می دهند توصیه نمی کنیم.

image Proximity 3300XL NSv

سیستم مبدل Proximity3300 XL NSv

نظارت بر وضعیت ماشین آلات بنتلی نوادا

شرح
سیستم مبدل Proximity3300 XL NSv برای استفاده با کمپرسورهای هوای گریز از مرکز، کمپرسورهای تبرید، کمپرسورهای گاز فرآیند و سایر ماشین‌ها با الزامات نصب دقیق در نظر گرفته شده است. سیستم مبدل Proximity3300 XL NSv شامل موارد زیر است:
- یک پروب 3300 NSv
- یک کابل داخلی 3300 NSv
- سنسور Proximity 3300 XL NSv (1)
کاربردهای اصلی سیستم مبدل 3300 XL NSv برای مناطقی است که در آن محدودیت‌های سوراخ پیشخوان، نمای جانبی یا نمای عقب، استفاده از سیستم‌های مبدل استاندارد Bently Nevada 3300 و 3300 XL 5 و 8 میلی‌متری را محدود می‌کنند. همچنین برای کاربردهای هدف کوچک، مانند اندازه‌گیری ارتعاش شعاعی در شفت‌های کوچک‌تر از 51 میلی‌متر (2 اینچ) یا موقعیت محوری روی اهداف مسطح کوچک‌تر از 15 میلی‌متر (0.6 اینچ) ایده‌آل است. این عمدتاً در کاربردهای زیر در ماشین‌های بلبرینگ با لایه سیال که در آن شفت کوچک یا نمای جانبی کاهش یافته وجود دارد استفاده می‌شود:
- ارتعاش شعاعی و اندازه گیری موقعیت شعاعی
- اندازه گیری موقعیت محوری (تراست).
- اندازه گیری سرعت سنج و صفر
- مرجع فاز (سیگنال های Keyphasor)
طراحی سیستم مبدل 3300 XL NSv به آن اجازه می دهد تا جایگزین سیستم مبدل 3300 رم و سیستم مبدل سری 3000 یا سری 7000 شود. ارتقاء از سیستم 3300 RAM به سیستم 3300 XL NSv ممکن است از پروب، کابل گسترش و سیستم نظارتی موجود استفاده کند.
سنسور Proximity 3300 XL NSv. ارتقاء سیستم مبدل سری 3000 یا سری 7000 باید پروب، کابل گسترش و سنسور Proximity را با اجزای NSv جایگزین کند.
سیستم مبدل NSv 3300 XL دارای ضریب مقیاس متوسط 7.87 V/mm (200 mV/mil) است که رایج‌ترین خروجی برای مبدل‌های جریان گردابی است. نمای جانبی پیشرفته و ویژگی‌های هدف کوچک آن، برد خطی کوتاه‌تری نسبت به سیستم مبدل 5 و 8 میلی‌متری سری XL Bently Nevada 3300 می‌دهد. با برد خطی 1.5 میلی متر (60 میل) از محدوده خطی سیستم مبدل 190 سری 3000 فراتر می رود.

سنسور Proximity
سنسور Proximity 3300 XL NSv دارای ویژگی‌های مشابهی است که در سنسور 8 میلی متری 3300 XL وجود دارد. طراحی نازک آن به کاربر این امکان را می دهد که آن را در یک نصب ریل DIN با چگالی بالا یا پیکربندی سنتی تر پانل نصب کند. ایمنی RFI/EMI بهبود یافته به سنسور Proximity 3300 XL NSv اجازه می دهد تا بدون ملاحظات نصب خاصی به تاییدیه های علامت CE اروپا دست یابد. این ایمنی RFI همچنین از تأثیر نامطلوب سیگنال های رادیویی با فرکانس بالا بر روی سیستم مبدل جلوگیری می کند. نوارهای ترمینال SpringLoc در سنسور Proximity نیازی به ابزار نصب خاصی ندارند و اتصالات سیم کشی میدانی سریعتر و بسیار قوی را تسهیل می کنند.

پروب Proximity و کابل انتهایی
پروب 3300 NSv و کابل افزودنی از نظر مکانیکی و الکتریکی سازگار بوده و با پروب Proximity3300 رم قبلی و کابل انتهایی Bently Nevada قابل تعویض هستند. پروب NSv در مقایسه با پروب 3300 RAM مقاومت شیمیایی بیشتری دارد که امکان استفاده از آن را در بسیاری از فرآیندها فراهم می کند.
کاربردهای کمپرسور ویژگی های نمای جانبی پروکسی میتر 3300 NSv نیز نسبت به پروکسی میتر 190 سری 3000 در هنگام شکاف دادن پروکسی میتر 3300 NSv در همان فاصله از هدف پروکسی میتر برتر است.
پروکسی میتر 3300 NSv در پیکربندی‌های مختلف پروکسی میتر، از جمله رزوه‌های پروب زرهی و غیر زرهی ¼ -28، 3⁄8 -24، M8 X 1 و M10 X 1 ارائه می‌شود. پروب نصب معکوس 3300 NSv به صورت استاندارد با رزوه های 3⁄8 -24 یا M10 X 1 ارائه می شود. تمامی اجزای سیستم مبدل دارای کانکتورهای کلیک برنجی با روکش طلا هستند. کانکتورهای ClickLoc در جای خود قفل می شوند و از شل شدن اتصال جلوگیری می کنند. روش TipLocmolding ثبت شده یک پیوند قوی بین نوک پروب و بدنه پروب ایجاد می کند. CableLocdesign اختراع شده Bently Nevada قدرت کششی 220 نیوتن (50 پوند) را ارائه می دهد و کابل پروب را به طور ایمن به نوک پروب متصل می کند. محافظ های کانکتور برای استفاده در اتصال کابل پروب به کابل انتهایی و همچنین در اتصال سنسور کابل به Proximity توصیه می شود. محافظ های کانکتور از ورود بیشتر مایعات به کانکتورهای ClickLoc و تأثیر نامطلوب بر سیگنال الکتریکی جلوگیری می کنند.
یادداشت:
(1) حسگرهای Proximity به طور پیش فرض از کارخانه کالیبره شده به فولاد AISI 4140 عرضه می شوند. کالیبراسیون به سایر مواد هدف در صورت درخواست در دسترس است.
(2) نوار سیلیکونی نیز با هر کابل 3300 NSv ارائه می شود و می تواند به جای محافظ های کانکتور استفاده شود. نوار سیلیکونی در کاربردهایی که اتصال کابل پروب به انتهایی در معرض روغن توربین قرار می گیرد توصیه نمی شود.

image Bently Nevada 3300 XL Proximity Probe

Bently Nevada 3300 XL Proximity Probe


پروب 8 میلی متری، مواد نوک پروب سولفید پلی فنیلن، بخشی از سیستم مبدل Proximity 3300 XL

image Bently Nevada 330180 Proximity Sensor

Bently Nevada 330180 Proximity Sensor


بخشی از سیستم مبدل 3300 XL، در برابر تداخل فرکانس رادیویی بسیار مصون است.

image Bently Nevada 177230 Seismic Transmitter

Bently Nevada 177230 Seismic Transmitter


سیگنال 4-20 میلی آمپر متناسب با حرکت سرعت 0-1 اینچ/ثانیه 0-pk یک محفظه یاتاقان غلتکی یا محفظه ماشین آلات ارائه می دهد.

image TK-3 Proximity System Test Kit

Bently Nevada TK-3 Proximity System Test Kit


لرزش شفت و موقعیت را برای کالیبره کردن مانیتورهای Bently Nevada و پروب های مجاورت شبیه سازی می کند.

image VB Series Condition Monitors

Bently Nevada VB Series Condition Monitors


مدل های تک، دو کاناله و چهار کاناله قابل حمل (VB5، VB6، VB7، و VB8)، که قبلا به عنوان Commtest VB Series شناخته می شد.

image Bently Nevada 330500 Velomitor

Bently Nevada 330500 Velomitor


محفظه یاتاقان، بدنه یا لرزش ساختاری مطلق (نسبت به فضای آزاد) را اندازه گیری می کند.

image Bently Nevada 1900/65A General Purpose Equipment Monitor

Bently Nevada 1900/65A General Purpose Equipment Monitor


نظارت و حفاظت مداوم، عملکرد مستقل بر روی تجهیزات همه منظوره.

image Bently Nevada 330400 / 330425 Accelerometer

Bently Nevada 330400 / 330425 Accelerometer


طراحی شده برای کاربردهای ماشین آلات حیاتی که در آن اندازه گیری شتاب بدنه مورد نیاز است.

image Bently Nevada 990 Vibration Transmitter

Bently Nevada 990 Vibration Transmitter


طراحی شده برای کاربردهای ماشین آلات حیاتی که در آن اندازه گیری شتاب بدنه مورد نیاز است.سیگنال 4-20 میلی آمپر متناسب با ارتعاش نسبی در ماشین آلات کوچکتر و غیر بحرانی ارائه می دهد.

image Bently Nevada 3300 XL NSv Proximity Probe

Bently Nevada 3300 XL NSv Proximity Probe


مواد نوک پروب پلی فنیلن سولفید (PPS)، حلقه اورینگ ویتون، بخشی از سیستم مبدل مجاورتی 3300 XL NSv.

image Bently Nevada 2300 Series Vibration Monitor

Bently Nevada 2300 Series Vibration Monitor


نظارت و حفاظت مداوم، نظارت بر لرزش مستقل، فشرده، مستقل.

image Bently Nevada ADRE 408 DSPi Condition Monitor

Bently Nevada ADRE 408 DSPi Condition Monitor


ابزار پردازش سیگنال پویا (DSPi) و نرم افزار ADRE Sxp، 480 یا 800 گیگابایت حافظه داخلی.

image Bently Nevada Ranger Pro Vibration Sensor

Bently Nevada Ranger Pro Vibration Sensor


جمع آوری داده های مقرون به صرفه و تجزیه و تحلیل نظارت بر شرایط را انجام می دهد.

image Bently Nevada RK4 Rotor Kit

Bently Nevada RK4 Rotor Kit


دستگاه چرخان نیمکت که تعدادی از خرابی ماشین آلات را شبیه سازی می کند.

image Bently Nevada Model 9100D Shaker Table

Bently Nevada Model 9100D Shaker Table


میز شیکر قابل حمل، محدوده فرکانس 7 تا 10 کیلوهرتز، کیس طوفان پلیکان صنعتی، مبدل قابل ردیابی NIST.

image Bently Nevada Model 9100D Shaker Table

Bently Nevada 3500/22M Data Interface Module


رابط داده گذرا (TDI) رابط بین سیستم نظارت 3500 و نرم افزار سازگار است.

image Bently Nevada 330980 Proximity Sensor

Bently Nevada 330980 Proximity Sensor


بخشی از سیستم مبدل 3300 XL NSV، در برابر تداخل فرکانس رادیویی بسیار مصون است.

image Bently Nevada 3500/25 Enhanced Keyphaser Module

Bently Nevada 3500/25 Enhanced Keyphaser Module


ماژول دو کاناله برای ارائه سیگنال های Keyphasor به ماژول های مانیتور در یک رک 3500 استفاده می شود.

image Bently Nevada 3500/42M Proximity Monitor

Bently Nevada 3500/42M Proximity Monitor


از 1 تا 4 سیگنال مبدل مجاورت، سرعت یا شتاب را می پذیرد.

image Bently Nevada 3500/25 Enhanced Keyphaser Module

Bently Nevada 3500/33 Relay Module


ماژول رله 16 کانالی که به طور مستقل برای اجرای منطق رای گیری برنامه ریزی شده است.

image Bently Nevada 330750 / 330752 Velomitor

Bently Nevada 330750 / 330752 Velomitor


حساسیت 5.7mV/mm/s (145mV/in/s) ± 5%، سر حسگر را می توان بر روی سطوحی با دمای بالاتر از (752 درجه فارنهایت) نصب کرد.

image Bently Nevada 991 Thrust Transmitter

Bently Nevada 991 Thrust Transmitter


سیگنال 4-20 میلی آمپر متناسب با موقعیت رانش در ماشین آلات کوچکتر و غیر بحرانی ارائه می دهد.

image Bently Nevada PROXPAC XL Proximity Transducer Assembly

Bently Nevada PROXPAC XL Proximity Transducer Assembly


سنسور مجاورت با محفظه کاوشگر برای ایجاد یک سیستم پروب مجاورتی جمع و جور، مستقل و یکپارچه.

image Bently Nevada 200350 / 200355 Accelerometers

Bently Nevada 200350 / 200355 Accelerometers


محفظه فولادی ضد زنگ با مهر و موم هرمتیک و مناسب برای محیط های صنعتی خشن.

image Bently Nevada 190501 CT Velomitor Velocity Transducer

Bently Nevada 190501 CT Velomitor Velocity Transducer


سرعت ارتعاش بدنه روی برج خنک کننده و مجموعه های فن مبدل حرارتی خنک شونده با هوا را اندازه گیری می کند.

image Bently Nevada 3500/50M Tachometer Module

Bently Nevada 3500/50M Tachometer Module


حداکثر دو سیگنال مبدل را از مبدل های پروب مجاورتی یا پیکاپ های مغناطیسی می پذیرد.

image Bently Nevada 330525 Velomitor XA

Bently Nevada 330525 Velomitor XA


بدنه فولادی ضد زنگ 316L، کانکتور ضد آب و مونتاژ کابل اجازه نصب بدون محفظه را می دهد.

image Bently Nevada SCOUT200-IS Condition Monitor

Bently Nevada SCOUT200-IS Condition Monitor


جمع‌آورنده داده قابل حمل با رتبه خطرناک ذاتا ایمن (IS)، 2 کانال ورودی حسگر.

image Bently Nevada 3500/60 Temperature Monitors

Bently Nevada 3500/60 Temperature Monitors


6 کانال مانیتورینگ دما و ورودی دمای RTD و TC را می پذیرد.

image Bently Nevada 3500/40M Proximity Monitor

Bently Nevada 3500/40M Proximity Monitor


از 1 تا 4 سیگنال مبدل مجاورتی را می پذیرد، استفاده کنید

image Bently Nevada Orbit 60R/CHA System Chassis

Bently Nevada Orbit 60R/CHA System Chassis


ماژول های سری Orbit 60 را برای نظارت و محافظت از ماشین نصب می کند.

image ently Nevada 3500/62 Process Variable Monitor

Bently Nevada 3500/25 Enhanced Keyphaser Module


مانیتور 6 کاناله برای پردازش پارامترهای حیاتی دستگاه، ورودی های جریان 4 تا 20 میلی آمپر را می پذیرد.

image Bently Nevada 3500/32M Relay Module

Bently Nevada 3500/32M Relay Module


ماژول رله 4 کانالی که به طور مستقل برای اجرای منطق رای گیری برنامه ریزی شده است.

image Bently Nevada 3500/94M VGA Display Monitor

Bently Nevada 3500/94M VGA Display Monitor


مانیتور رنگی استاندارد VGA با فناوری صفحه لمسی برای نمایش داده های 3500.

image Bently Nevada 3500/72M Recip Rod Position Monitor

Bently Nevada 3500/72M Recip Rod Position Monitor


مانیتور چهار کاناله که ورودی را از مبدل های مجاورتی، موقعیت میله، افت میله و عملکرد هایپر کمپرسور می پذیرد.

image Bently Nevada vbBalancer Unbalance Correction Packages

Bently Nevada vbBalancer Unbalance Correction Packages


اندازه گیری عدم تعادل و محاسبه وزن های تصحیح، که قبلاً به عنوان Commtest vbBalancer شناخته می شد.