واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image B&R

B&R

B & R Industrial Automation GmbH یک شرکت فناوری کنترل اتوماسیون اتریشی است که سال 1979 توسط Erwin Bernecker و Josef Rainer تاسیس شد و در Eggelsberg، در نزدیکی Braunau در وضعیت فوقانی اتریش مستقر بود.

قطعات فوق پلیمری سفارشی در صورت تقاضا

image sens-sensors

Roboze چاپگر سه بعدی پرچمدار خود - ARGO 500 - را به یک راه حل پیشرفته اتوماسیون B&R مجهز کرده است. این چاپگر تولید افزودنی را در جریان کار تولید صنعتی با دقت بالا و کنترل کامل فرآیند قابل تکرار ادغام می کند. این کار باعث کاهش زمان تحویل و کاهش هزینه های ایجاد قطعات جایگزین فلزی سفارشی می شود که در شرایط سخت در صنایعی مانند هوافضا، انرژی و موتوراسپرت استفاده می شوند.

فناوری افزودنی برای کمک به تولیدکنندگان برای برآوردن تقاضاهای در حال تغییر بازار، نوید بزرگی را نشان می دهد. با این حال، تا کنون، نتایج متناقض و عدم یکپارچگی صنعتی مانع از آن شده است که چاپگرهای سه بعدی موقعیتی را در کنار ماشین‌ابزارهای سنتی در کف کارخانه به خود اختصاص دهند. آلسیو لوروسو، موسس و مدیرعامل Roboze، می‌گوید: «همکاری ما با B&R ثابت کرده است که اگر از ابتدا به‌عنوان ماشین‌های صنعتی کاملاً متصل طراحی شوند، چاپگرهای سه‌بعدی می‌توانند بسیار بیشتر از نمونه‌سازی ساده انجام دهند. "به لطف راه حل اتوماسیون پیشرفته ای که با B&R توسعه داده ایم، فناوری افزودنی Roboze راه را برای آینده تولید تطبیقی هدایت خواهد کرد."

کنترل و اتصال جامع

ARGO 500 کنترل کاملاً خودکار هر مرحله از فرآیند چاپ در دمای بالا را ارائه می دهد. پس از هر چرخه چاپ، یک گزارش جامع داده فرآیند تولید می کند تا یک مدل دیجیتال ایجاد کند و اجازه صدور گواهینامه خودکار برای هر قطعه تولید شده را بدهد. اتصال از راه دور، تشخیص پیش‌بینی‌کننده را قادر می‌سازد تا دسترسی و بهره‌وری را به حداکثر برساند، در حالی که به ARGO 500 اجازه می‌دهد در طول زمان با ویژگی‌ها، پارامترها و هوشمندی به‌روز شده به‌روز شود.

دقت مکاترونیک

سیستم کنترل پیشرفته و فناوری بدون تسمه ثبت شده Roboze سرعت چاپ را افزایش می دهد و دقت قابل تکرار را شش برابر بیشتر از آنچه با چاپگرهای تسمه دار به دست می آید ارائه می دهد. این دقت بسیار مهم است، زیرا ARGO 500 سوپر پلیمرها و مواد کامپوزیتی را چاپ می کند که جایگزین آلیاژهای فلزی در کاربردهایی می شود که در معرض دماهای بالا، مواد شیمیایی ساینده و استرس مکانیکی شدید قرار می گیرند. قطعات باید خواسته های دقیق در مورد خواص مواد و تحمل ابعادی را برآورده کنند که قبلاً فقط با استفاده از فرآیندهای سنتی مانند قالب گیری تزریقی یا ماشینکاری CNC به دست می آمدند.

لوروسو می گوید: «به لطف دیدگاه مشترک ما برای آینده تولید و تجربه عالی B&R در کنترل صنعتی و اتوماسیون، ما مفتخریم که بگوییم ARGO 500 نمایانگر هنر فناوری چاپ سه بعدی صنعتی برای سوپر پلیمرها و مواد کامپوزیتی است. . با هم، ما در راه رسیدن به هدف خود برای تغییر روش تولید اشیا هستیم.»تولید افزودنی آماده برای تولید در مقیاس صنعتی

image B&R1

Evolve انعطاف پذیری با سرعت کامل را به طبقه تولید می آورد

Evolve Additive Solutions موفق شده است انعطاف پذیری فناوری افزودنی را با حجم و کیفیت قالب گیری تزریقی ترکیب کند. پلتفرم Evolve SVP با داشتن یک سیستم اتوماسیون کاملاً یکپارچه B&R، دقت و قابلیت اطمینان را ارائه می‌کند تا ساخت افزودنی را به یک جایگزین واقعی برای تولید سریال با سرعت بالا و سفارشی‌سازی انبوه تبدیل کند.

فناوری افزودنی ارزش خود را در نمونه سازی به اثبات رسانده است، با این حال عواملی مانند کیفیت مواد و هزینه های واحد تا کنون امکان سنجی آن را برای قطعات مصرف نهایی با مشکل مواجه کرده اند. Evolve اکنون در از بین بردن موانع باقی مانده موفق شده است. پلت فرم SVP (تولید حجم مقیاس پذیر) آن مجهز به یک راه حل کامل B&R است که کنترل حرکت، کنترل فرآیند، ایمنی و HMI و همچنین اتصال IIoT را ادغام می کند. Steve Chillscyzn، مدیرعامل Evolve می‌گوید: «با کارایی بالای قابل اعتماد راه‌حل B&R، ما آماده‌ایم تا فناوری افزودنی را به کف کارخانه هوشمند و متصل فردا بیاوریم».

10 برابر سریعتر از هر چاپگر سه بعدی صنعتی

هسته اصلی پلتفرم Evolve، فناوری STEP (فرایند الکتروفوتوگرافی گرمانرم انتخابی) آن است که لایه‌هایی از مواد را – که بر خلاف چاپگرهای لیزری دوبعدی نیست – قرار می‌دهد و سپس آن‌ها را به قطعات سه‌بعدی با چگالی و کیفیت یکنواخت تبدیل می‌کند. این رویکرد انقلابی با توانایی منحصر به فرد در ایجاد قطعات چند ماده ای و چند رنگ، سرعتی تا ده برابر سریعتر از هر چاپگر سه بعدی صنعتی دارد.

دقت کیفیت است

خواص مواد نیز یکی از موانع اصلی استفاده از فناوری افزودنی برای تولید سریال بوده است. Evolve با راه حل کنترل حرکت B&R خود قادر است به طور دقیق تراز لایه های چاپ شده دو بعدی را بین صفحات رفت و برگشتی و تسمه متحرک هماهنگ کند. همراه با کنترل فشار و دما با عملکرد بالا در مرحله ادغام، Evolve قادر است به زبری سطح متوسط تنها چهار میکرون دست یابد، حتی بدون پس پردازش.

اینترنت اشیاء صنعتی برای موفقیت پایدار آماده است

با سیستم B&R، پلت فرم Evolve کاملاً مجهز است تا به مشتریان خود راه حل های کارخانه ای متصل را ارائه دهد که آنها برای رقابتی ماندن نیاز دارند. با قالب‌های دیجیتالی که در فضای ابری ذخیره می‌شوند، می‌توانند قطعات یکسانی را در هر کجای دنیا تولید کنند و طرح‌های جدیدی را بدون نیاز به تولید قالب‌های فیزیکی جدید اجرا کنند.

در هماهنگی کامل

image B&R2

B&R ماژول رله ایمنی جدید را برای سیستم کنترل X90 معرفی می کند

ماشین های سیار به طور فزاینده ای مستقل می شوند. آنها به کنترلرهایی نیاز دارند که نه تنها فشرده، بلکه ایمن نیز باشند. B&R سیستم کنترل X90 خود را با یک برد آپشن گسترش داده است که امکان اتصال به زمین شناور دستگاه های ایمنی خارجی را فراهم می کند و ماشین های سیار را حتی ایمن تر می کند.

کنترلرهای موبایل با خروجی های ایمن و شناور قبلاً در بازار موجود نبودند. با ماژول رله ایمنی جدید B&R، اجزای ایمنی خارجی مانند درایوها یا اسکنرهای لیزری اکنون می توانند از طریق مدار توقف اضطراری زمین شناور به کنترلر X90 متصل شوند. سطح ایمنی PL / SIL3 را می توان به دست آورد. برد آپشن مخصوصاً برای وسایل نقلیه خودران کشاورزی و ساختمانی مناسب است.

ماژولار بودن تفاوت را ایجاد می کند

B&R با کنترلر قدرتمند و قابل ارتقا X90 خود آزادی طراحی را ارائه می دهد که در بازار منحصر به فرد است. طیف وسیعی از بردهای آپشن فرصت های جدیدی را برای پیاده سازی راه حل های اتوماسیون خاص مشتری باز می کند. علاوه بر این، کنترلر دارای بدنه مقاوم IP69K است. از آنجایی که به تابلو کنترل یا سیم کشی پیچیده نیاز ندارد، خدمات آسان تضمین شده است.

ایمنی بیشتر با پول کمتر

image B&R3

سروو درایو B&R با تعیین گشتاور یکپارچه هزینه ها را کاهش می دهد

B&R سروو درایو ACOPOS P3 را با تعیین گشتاور ایمن مجهز کرده است. این امکان استفاده از عملکردهای ایمنی متعددی را فراهم می کند که قبلاً به یک سنسور خارجی نیاز داشتند. هزینه انطباق دستورالعمل ماشین آلات کاهش می یابد.

تعیین گشتاور ایمن بر اساس اندازه‌گیری جریان داخلی است و عملکردهای ایمنی گشتاور محدود (SLT)، مشاهده‌گر سرعت ایمن (SSO) و تست ترمز ایمن (SBT) را فعال می‌کند. عملکردها برای برنامه های کاربردی تا 3SIL 2 / PL d / Cat مناسب هستند.

پیشگیری ایمن از اضافه بار

عملکرد SLT را می توان به عنوان مثال برای محدود کردن مطمئن گشتاور اعمال شده به سیستم انتقال قدرت استفاده کرد. بنابراین می توان از شرایط اضافه بار مکانیکی جلوگیری کرد و با خیال راحت از آن جلوگیری کرد. علاوه بر این، طراحی های مکانیکی را می توان با SLT مقرون به صرفه تر کرد. SLT همچنین خطر آسیب دیدگی اپراتورها از طریق نیشگون گرفتن یا له شدن هنگام کار بر روی دستگاه را به حداقل می رساند.

تضمین ایمنی اپراتور

عملکرد SSO یک سنسور سرعت مجازی است که استفاده از عملکرد ایمنی SLS را بدون نیاز به رمزگذار ایمن امکان پذیر می کند. این به ویژه هنگام استفاده از موتورهای خطی یا گشتاور مفید است، زیرا این نوع موتورها معمولاً رمزگذار امن یکپارچه ندارند.

تست ترمز نگهدارنده قابل اعتماد

عملکرد SBT را می توان برای نظارت و ارزیابی ایمن عملکرد ترمز نگهدارنده استفاده کرد. داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کند بینشی از وضعیت ترمز و هرگونه آسیب یا فرسودگی ارائه می‌کند.

image B&R4

آیا ابر جایگزین PLC خواهد شد؟

اینترنت اشیا، مجازی سازی و 5G امکانات جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد. آیا PLC های سنتی ما به زودی به ابر منتقل می شوند؟

مطمئناً می توانیم تصور کنیم که در آینده، برخی از فرآیندها از ابر کنترل می شوند. با این وجود، ما همچنان به سخت افزار در محل برای مدیریت انتقال داده ها نیاز داریم. و به محض اینکه سنسورها و محرک‌های درگیر از نظر زمانی همگام‌سازی شوند، خود هوشمند کنترل نیز باید در محل باشد. حتی با وجود سرعت‌های بی‌سابقه فناوری‌هایی مانند 5G و TSN، مجازی‌سازی کامل تمام کنترل‌های ماشین و انتقال آنها به فضای ابری کافی نیست.

آیا می توانید آن را با اعداد بیان کنید؟

در یک ماشین مدرن، وقتی دنباله‌های کنترل حرکت باید دقیقاً همگام شوند، ما در مورد زمان‌های چرخه زیر یک میلی‌ثانیه صحبت می‌کنیم. هر چیزی بالاتر از آن سرعت دستگاه را کند می کند و راندمان تولید را تحت تأثیر قرار می دهد. اگر به 5G نگاه کنیم، تأخیر واقعی در حال حاضر در محدوده دو رقمی میلی ثانیه است. علاوه بر این، نوسانات ناشی از اتصالات بی سیم را دارید. این یک راه حل برای برنامه های کاربردی کنترل حرکت است - به ویژه در هر جایی که ایمنی در میان باشد.

پس آیا کنترلرها تا پنج سال دیگر مانند امروز خواهند بود؟

هاگر: نه به طور کامل. عملکردهای اساسی که در هر PLC پیدا می کنید، پنج سال بعد همچنان یکسان خواهند بود. با این وجود، اینترنت اشیا و رایانش ابری در حال معرفی تقاضاهای کاملاً جدیدی هستند. ما نه تنها برای کنترل ماشین، بلکه برای جمع آوری و ارزیابی حجم عظیمی از داده ها و آماده سازی آن برای سیستم های سطح بالاتر به آنها نیاز داریم. ما همچنین از 5G برای مواردی مانند تعمیر و نگهداری ایمن از راه دور استفاده خواهیم کرد. بنابراین - به دور از زائد شدن - PLC در واقع با بر عهده گرفتن یک نقش اضافی اهمیت بیشتری پیدا می کند: به عنوان یک دستگاه لبه متصل به ابر.

image B&R5

پرکننده کپسول IMA با پلت فرم B&R یکپارچه به پیشرفت در چگالی تولید دست می یابد

IMA Active عملکرد پیشرفته‌ای را که در اعضای بزرگ‌تر خانواده پرکننده کپسول‌های پیشرفته‌اش یافت می‌شود و آن را در ADAPTA 50 جمع‌وجور بسته‌بندی کرده است. اعمال محدودیت‌های طراحی چالش‌های کاملاً جدیدی را از نظر هوشمندی غیرمتمرکز، هماهنگ‌سازی کنترل حرکت و پردازش فشرده داده‌ها ارائه می‌کند. . با همکاری نزدیک با شریک اتوماسیون B&R، متخصص داروسازی با دوز جامد یک پرکننده کپسول جدید جمع و جور و در عین حال با امکانات کامل ایجاد کرد که چگالی تولید بی سابقه ای را ارائه می دهد.

ADAPTA 50 همان کنترل در حین فرآیند، دقت بی عیب و نقص و انعطاف پذیری دوز ADAPTA 100/200 بزرگتر را در یک سوم ردپای کوچکتر ارائه می دهد. مارکو میناردی، مدیر اتوماسیون فعال IMA، می گوید: «طراحی بسیار فشرده نیاز به حل مشکلات عمیق در بسیاری از جنبه های راه حل اتوماسیون داشت. "از طریق همکاری عالی خود با کارشناسان B&R، ما توانستیم بر چالش های خاصی مانند اتلاف گرما و پردازش فشرده داده ها مسلط شویم، در حالی که در عین حال رویکردی جامع به مفهوم کلی حفظ کنیم."

پلت فرم یکپارچه برای عملکرد فشرده

میناردی می گوید: «در داروسازی، عملکرد در نهایت یک موضوع ایمنی بیمار است. بنابراین برای بهترین خط تولید در کلاس مانند ADAPTA، هر جنبه باید بالاترین الزامات را برآورده کند - به ویژه فناوری اتوماسیون. از رایانه‌های شخصی صنعتی گرفته تا کنترل حرکت و بینایی ماشین، اجزای اتوماسیون B&R به IMA کمک کردند تا عملکرد برتر را در فضاهای تنگ جمع‌آوری کند. و کل راه حل B&R توسط یک شبکه POWERLINK با زمان چرخه تنها 400 میکروثانیه وصل شده و در محیط مهندسی جهانی B&R پیکربندی شده است.

همکاری نزدیک برای موفقیت پایدار

میناردی تاکید می کند: "رابطه ما با B&R بر اساس چیزی فراتر از فناوری است." صحبت کردن با آنها آسان است، نیازهای ما را سریع درک می کنند و آماده حل چالش ها در هر مرحله از پروژه هستند. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده، حضور قوی B&R در جهان است - به ویژه برای شرکتی مانند IMA که 90٪ از ماشین های خود را در خارج از کشور می فروشد، مهم است. میناردی با اشاره به عواملی مانند در دسترس بودن محصول بلندمدت B&R و سابقه تحقیق و توسعه پیشرفته، می‌افزاید: «ما واقعاً برای تمرکز مشتری B&R در تمام جنبه‌های نحوه انجام تجارت ارزش قائل هستیم. این به ما اطمینان می دهد که همیشه جزو اولین کسانی خواهیم بود که از پیشرفت های آینده در فناوری اتوماسیون بهره مند می شویم.

عملکرد 100% در 50% فضا

image B&R6

خانواده PLC جدید جمع و جور B&R فضایی را در تابلو کنترل ایجاد می کند

B&R یک خانواده PLC جدید را معرفی می کند: X20 Embedded PLC ها عملکرد بالا و رابط های یکپارچه متعدد را در محفظه ای با عرض تنها 55 میلی متر ترکیب می کنند. این باعث می شود آنها فقط نصف عرض دستگاه های مشابه را داشته باشند.

PLC های جدید با پردازنده های قدرتمند Intel Atom خود برای برنامه های کاربردی با زمان چرخه کوتاه نیز مناسب هستند. دستگاه های جمع و جور حتی می توانند یک برنامه روباتیک کامل را کنترل کنند. ماشین سازان هم در هزینه ها و هم در فضای کابینت صرفه جویی می کنند.

آنها به طور استاندارد با دو پورت USB، یک کارت حافظه فلش یکپارچه و دو درگاه اترنت عرضه می شوند. یک سوئیچ یکپارچه از کابل کشی زنجیره ای بدون زیرساخت شبکه اضافی پشتیبانی می کند.

این دستگاه ها دارای رابط های سخت افزاری برای POWERLINK و RS485 هستند. رابط RS485 را می توان برای اتصال مستقیم اینورتر فرکانس به PLC بدون هیچ سخت افزار اضافی استفاده کرد. منبع تغذیه نیز یکپارچه است. علیرغم عملکرد بالا، PLC ها به هیچ فن یا باتری نیاز ندارند، و آنها را کاملاً بدون تعمیر و نگهداری می کند.

انواع اختیاری با شکاف رابط به PLC ها اجازه می دهد از پروتکل های فیلدباس اضافی پشتیبانی کنند. همه کارت های رابط B&R را می توان با سری X20 Embedded ترکیب کرد و همه ماژول های ورودی/خروجی X20 را می توان طبق معمول متصل کرد.

کنترلر و کامپیوتر در یک دستگاه

image B&R7

B&R Hypervisor باعث صرفه جویی در فضا در ماشین های متحرک می شود

B&R اکنون رایانه شخصی خود را برای ماشین آلات متحرک به نرم افزار B&R Hypervisor مجهز می کند. این امکان را به آن می‌دهد تا هم‌زمان به‌عنوان یک کنترل‌کننده با کارایی بالا و یک رایانه شخصی ویندوز یا لینوکس عمل کند و به برنامه‌های کشاورزی هوشمند اجازه می‌دهد تنها با یک دستگاه واحد پیاده‌سازی شوند.

سیستم عامل عمومی هدف (GPOS) و سیستم عامل real-timeاز طریق یک رابط شبکه مجازی به هم متصل می شوند. نرم‌افزار ویندوز با اتصال ابری می‌تواند برای محاسبه مسیر بهینه برای یک دستگاه تلفن همراه استفاده شود، برای مثال، در حالی که سیستم عامل real-time آن اطلاعات را به دستورات خاصی برای درایوها تبدیل می‌کند. ترکیب دو سیستم عامل در یک دستگاه هزینه تجهیزات را کاهش می دهد. همچنین امکان طراحی فشرده تری را فراهم می کند و از منابع سخت افزاری موجود استفاده موثرتری می کند.

برد آپشن برای اتصال I/O خارجی

B&R همچنین یک برد آپشن جدید برای اتصال ماژول ها یا سنسورهای I/O خارجی در ترکیب با نرم افزار Hypervisor ارائه می دهد. به سه رابط CAN POWERLINK و یک رابط پاورلینک real-time مجهز شده است.

ارتباطات استاندارد