واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image FX1S

FX1S (محصول قدیمی)

پی ال سی میتسوبیشی FX1S

کنترلرهای سری FX1S عملکرد فوق العاده ای را با حداکثر 30 ورودی و خروجی در یک فضای بسیار جمع و جور ارائه می دهند.
پی ال سی FX1S برای برنامه های کاربردی در تاسیسات و سیستم هایی که دسترسی به آنها دشوار است و سرویس عادی در آنها امکان پذیر نیست ایده آل است. ساعت یکپارچه Real Time و EEPROM بدون نیاز به تعمیر و نگهداری با ظرفیت تا 2000 استپ برنامه ، FX1S را به یک سیستم کاربر پسند تبدیل می کند.

نکات برجسته سری FX1S:
10 تا 30 ورودی و خروجی
سرعت پردازش بالا (0.55µs)
فضای ذخیره سازی برنامه زیاد و طیف وسیع پی ال سی • کنترلر موقعیت یکپارچه
گزینه های ارتباطی سریال (RS-232 ، RS-422 ، RS-485)
پردازش سیگنال آنالوگ با کارتهای آپشنال
ساعت یکپارچه Real Time
برنامه نویسی کاربر پسند با بسته نرم افزاری برنامه نویسی مبتنی بر MS Windows یا واحد برنامه نویسی دستی
قابل ارتقاء با ماژول های صفحه نمایش

image FX1N

FX1N (محصول قدیمی)

میتسوبیشی FX1N PLC

پی ال سی FX1N مزایای یک کنترل کننده جمع و جور ارزان را با قابلیت های انعطاف پذیر یک سیستم کنترل مدولار ترکیب می کند. می توان آن را تا 128 ورودی و خروجی و با طیف گسترده ای از ماژول های عملکرد ویژه افزایش داد. FX1N همچنین دارای یک کنترل کننده موقعیت یکپارچه قدرتمند است.
ارتباطات و قابلیت ارتباط داده FX1N آن را برای برنامه هایی که اندازه سخت افزار کنترل کننده ، ویژگیهای ارتباطی ، عملکردهای ویژه و سرعت پردازش همه آنها بسیار مهم است ایده آل می کند.

نکات برجسته سری FX1N:
14 تا 128 ورودی و خروجی
سرعت پردازش بالا (0.55µs )
ظرفیت ذخیره برنامه زیاد (8000 استپ) و طیف وسیع پی ال سی
کنترل کننده موقعیت یکپارچه
طیف گسترده ای از عملکردهای ویژه و ماژول های
کنترل کننده PID توسعه یکپارچه
پشتیبانی از اتصال به شبکه های باز
ساعت یکپارچه Real Time
برنامه نویسی کاربر پسند با بسته نرم افزاری برنامه نویسی مبتنی بر MS Windows یا واحد برنامه نویسی دستی
پردازش سیگنال آنالوگ با کارتهای اکسپنشن جانبی

image FX2N

FX2N

FX2N : پی ال سی میتسوبیشی نوع کامپکت

پی ال سی FX2N استانداردهایی را در بخش اتوماسیون صنعتی تعیین کرده است و یکی از پرفروش ترین کنترلرها در سراسر جهان است. این نرم افزار دارای ویژگی های زیادی است که معمولاً در کنترلرهای بزرگتر یافت می شود مانند ریاضی نقطه شناور ، توانایی پردازش کلمات داده 32 بیتی و طیف گسترده ای از گزینه های ارتباطی کاملاً قابل تنظیم.
با سرعت پردازش 0.08µs در هر دستورالعمل منطقی ، FX2N یکی از سریع ترین سیستم های PLC جمع و جور موجود است. دارای قابلیت ارتباطات گسترده و طیف گسترده ای از ماژول های توسعه و عملکرد ویژه برای پیکربندی سیستم های دقیق سفارشی در دسترس است.

نکات برجسته سری FX2N:
16 تا 256 ورودی و خروجی
سرعت پردازش بالا (0.08µs )
ظرفیت ذخیره سازی برنامه زیاد (8000 استپ ، قابل افزایش تا 16000 استپ)
با حداکثر هشت ماژول عملکرد ویژه برای پردازش سیگنال آنالوگ ، جمع آوری داده های دما ، ارتباطات و موقعیت یابی برنامه ها تا 16 محور قابل افزایش است
گزینه های اتصال برای Profibus-DP ، CC-Link ، DeviceNet و AS-Interface
برنامه نویسی کاربر پسند با بسته نرم افزاری برنامه نویسی مبتنی بر MS Windows یا واحد برنامه نویسی دستی
کنترل کننده موقعیت یکپارچه

image FX3G

FX3G

FX3G : پی ال سی میتسوبیشی نوع کامپکت

پی ال سی FX3G در حالی که برای سیستم های کوچکتر در نظر گرفته شده است ، هنوز ترکیبی قدرتمند از ویژگی های ضروری را ارائه می دهد ، به علاوه موارد بیشتری که از کنترلر در این سطح انتظار نمی رود. این شامل؛ یک حافظه برنامه بزرگ برای پیاده سازی الگوریتم های پیچیده ، فضای کافی برای ذخیره داده ها ، ثبت یا دستور العمل ها ، به علاوه سرعت بالا برای افزایش بهره وری سیستم.

ادغام آسان سیستم
پی ال سی FX3G می تواند به عنوان یک کنترل کننده مستقل عمل کند ، اما برای زمانی که نیاز به ادغام با سایر اجزای سیستم است ، طیف وسیعی از ویژگی های استاندارد باعث می شود از دیگران متمایز شود. میتسوبیشی دستورالعمل های استانداردی را ارائه می دهد که امکان کنترل آسان اینورترهای ما را بر روی یک ارتباط دیجیتالی دقیق و قابل اعتماد فراهم می کند. این امر اتصال اینورتر مانند FR-D700 را برای عملکرد دقیق موتور و بهینه سازی مصرف انرژی ساده می کند.
با پی ال سی کامپکت Mitsubishi FX3G کنترل موقعیت نیز ساده است. FX3G کنترل مستقیم تا سه محور مستقل را بدون هیچ گونه سخت افزار اضافی فراهم می کند. بنابراین می توان سیستم های چند محور مقرون به صرفه را بدون نیاز به کنترل کننده پرهزینه ساخت.

پی ال سی کامپکت FX3G میتسوبیشی به راحتی قابل افزایش است. وقتی صحبت از افزایش قابلیت های FX3G می شود ، گزینه های شما افزایش می یابد و از مهارت ها و سرمایه گذاری شما محافظت می کند. معماری باس دوگانه در مقایسه با طرح های قبلی دو برابر بیشتر امکان توسعه را فراهم می کند. در یک باس ، FX3G از خانواده ورودی/خروجی FX اضافی ، آشنا و بلوک های عملکردی ویژه برای افزودن انواع جامع ورودی و خروجی و قابلیت های عملکردی خاص مانند آنالوگ و شبکه استفاده می کند. در باس سیستم دیگر ، FX3G از آداپتورهای ویژه FX3U موجود برای ارائه ارتباطات و عملکردهای آنالوگ با کارایی بالا که مستقیماً به CPU متصل هستند ، استفاده می کند. این امر برنامه نویسی را در عین افزایش عملکرد کاهش می دهد و منجر به توسعه سریعتر و بهره وری بیشتر می شود.

پی ال سی FX3G هنگام استفاده از شبکه و ارتباطات ، انتخاب گسترده ای را به شما ارائه می دهد. این امر با پشتیبانی از ارتباطات سریالی استاندارد شروع می شود و تا پوشش جامع شبکه های باز رایج اتوماسیون گسترش می یابد. اینها شامل CC-Link ، CANopen ، Profibus-DP و Ethernet هستند. علاوه بر این ، یک پورت USB داخلی امکان اتصال راحت به هر رایانه یا لپ تاپ را برای بارگذاری و بارگیری برنامه های سریع همراه با نظارت فراهم می کند.

image FX3S

FX3S

FX3S : پی ال سی میتسوبیشی نوع کامپکت

پی ال سی سری Mitsubishi FX3S کنترل کامل ، ورودی و خروجی های با سرعت بالا ، خروجی های رله موجود و چندین درگاه ارتباطی داخلی را ارائه می دهد. در FX3S گزینه های توسعه برای ارتباطات ، آنالوگ و کنترل دما وجود دارد. به عنوان بخشی از سری FX3 ، FX3S می تواند از بسیاری از منابع برنامه نویسی موجود که برای دیگر PLC های سری FX3 در دسترس است استفاده کند. این قابلیت زمان و هزینه سیستم را تا حد زیادی کاهش می دهد. طراحی PLC FX3S برای کنترل وظایف اصلی کنترل مانند موقعیت یابی ساده یا آنالوگ و عملیات کنترل دما انجام می شود. FX3S در برنامه های کوچک و مستقل که نیازی به کارهای پیچیده کنترلی ندارند برتری دارد. PLC جمع و جور به ویژه برای برنامه های غذایی و آشامیدنی ، و همچنین جابجایی مواد ، و برنامه های فن و پمپ برای آبیاری و اتوماسیون ساختمان مناسب است.
علاوه بر درگاه استاندارد رابط RS422 برای ارتباط سریال با 115.2 کیلوبیت بر ثانیه ، FX3S می تواند از طیف وسیعی از کارتهای اکسپنشن استفاده کند که گزینه
های ارتباطی RS232 ، RS485 و RS422 را ارائه می دهد. می توان از آنها برای اتصال و کنترل محصولات مختلف مانند بارکد خوان یا چاپگرهای پانل استفاده کرد. یک حافظه جانبی برای افزایش حافظه یکپارچه می تواند متصل شود.
در سمت چپ PLC ، آداپتور مخصوص ورودی های آنالوگ ، اترنت و ارتباط سریال (سازگار با MODBUS) را می توان به راحتی متصل کرد. علاوه بر این ، یک پورت USB داخلی (MINI B) در پنل جلویی امکان اتصال راحت به هر رایانه یا لپ تاپ را برای بارگذاری و بارگیری سریع برنامه ها همراه با نظارت فراهم می کند.

image FX3U

FX3U

FX3U : پی ال سی میتسوبیشی

سری جدید FX3U سومین نسل از خانواده PLC کامپکت موفق میتسوبیشی الکتریک است. کنترلرهای جدید که برای بازارهای بین المللی توسعه یافته اند ، دارای سیستم ویژه دو "باس آداپتور" هستند که مکمل باس سیستم موجود برای توسعه ، عملکرد ویژه و ماژول های شبکه است. حداکثر ده ماژول اضافی را می توان به این باس آداپتور جدید متصل کرد.
کنترلرهای FX3U همچنین با سرعت خود (0.065μs در هر دستورالعمل منطقی) ، یک دستورالعمل بسیار بزرگتر با مجموع 209 دستورالعمل و عملکردها و ماژول های بهبود یافته ، به ویژه برای موقعیت یابی ، تحت تأثیر قرار می دهند. پیشرفت های دیگر شامل قابلیت های ارتباطی پیشرفته با اتصالات اترنت ، USB و RS-422 mini DIN است.
همچنین پشتیبانی شبکه ای افزایش یافته ، ظرفیت ورودی/خروجی مدل پرچمدار جدید را افزایش می دهد ، که می تواند از جمله اتصالات شبکه حداکثر تا 384 ورودی/ خروجی افزایش یابد.


مزایای FX3U در یک نگاه:
سرمایه گذاری مطمئن
کاملاً با سری MELSEC FX موجود سازگار است. برنامه نویسی استاندارد IEC 61131-3 ؛ مقدار زیادی ذخیره برای به روز رسانی های بعدی
تنظیمات سفارشی
از بین طیف گسترده ای از محصولات برای موقعیت یابی ، پردازش سیگنال آنالوگ و ارتباطات انتخاب کنید
کنترل موقعیت یابی قوی
شمارنده های داخلی با سرعت بالا و خروجی های پالس (100 کیلوهرتز) ، آداپتورهای جدید شمارنده و پالس خروجی (200 کیلوهرتز) ، سیستم سروو برای کنترل تا 16 محور با
سرعت انتقال داده تا 50 مگابیت بر ثانیه
نصب و پیکربندی سریع
209 دستورالعمل آماده استفاده
اتوماسیون یکپارچه
ماژول ها ، عملکردها و دستورالعمل ها دقیقاً مطابق با فناوری اتوماسیون میتسوبیشی طراحی شده اند
عملکرد یک سیستم PLC مقیاس متوسط به قیمت یک PLC میکرو

image FX3UC

FX3UC

FX3UC : پی ال سی میتسوبیشی نوع کامپکت

پردازنده جدید MELSEC FX3UC انعطاف پذیری بیشتر و عملکرد بیشتری را برای برنامه هایی که فاقد PLC های سنتی هستند ، به ارمغان می آورد. مانند سایر اعضای خانواده FX ، هر PLC FX3UC شامل یک واحد پایه کاملاً یکپارچه است که شامل تمام اجزای PLC لازم از CPU تا حافظه و کنترلر I/O است.
کوچکترین واحد پایه با 8 ورودی دیجیتال و 8 خروجی ترانزیستور تنها 27٪ از فضای مورد نیاز برای یک واحد FX3U قابل مقایسه را اشغال می کند - و با این وجود FX3UC تمام ویژگی های FX3U را در خود جای داده است.
واحدهای پایه FX3UC همه دارای منبع تغذیه DC 24V هستند و در نسخه های 16 ، 32 ، 64 یا 96 ورودی/خروجی در دسترس هستند. با افزودن ماژول های توسعه و نقاط ورودی/خروجی شبکه ای می توان آنها را تا حداکثر پیکربندی 384 ورودی/خروجی گسترش داد.
درست مانند FX3U ، FX3UC اتصال فوق العاده ای را برای همه شبکه های استاندارد ارائه می دهد.
بلوک های ترمینال ورودی/خروجی با پایانه های پیچ دار یا فنری را می توان با اتصالات کابل استاندارد متصل کرد.


سیکل کاری 0.065 میلی ثانیه در هر دستورالعمل منطقی
حداکثر 40،768 ثبت اطلاعات
تا 7680 کویل داخلی
210 فرمان
حافظه تا 64 کیلوگرم مراحل برنامه PLC
این امر FX3UC را به یکی از سریع ترین و قدرتمندترین سیستم های PLC در کلاس خود تبدیل می کند. در واقع ، چند سیستم کنترل کننده مدولار بزرگتر را در سایه قرار می دهد.

image

FX2NC

FX2NC : پی ال سی میتسوبیشی نوع کامپکت

پی ال سی FX2NC که در سال 2002 تولید شد ، خود را در میلیون ها کار صنعتی دشوار اثبات کرده است. یک نوع فوق فشرده از کنترلر FX2N موجود ، FX2NC جدید همچنین یکی از سریعترین سیستم های PLC جمع و جور در بازار است. ابعاد بسیار کوچک آن ، آن را به گزینه ای ایده آل برای برنامه های کاربردی در مکان های تنگ تبدیل می کند.
پی ال سی FX2NC مکمل ایده آل برای خط FX2N است. با وجود اندازه کوچک ، FX2NC شامل تمام ویژگی های قدرتمند FX2N است ، از جمله سرعت پردازش 0.08µs در هر دستورالعمل منطقی.
این باعث می شود تا 256 نقطه ورودی/خروجی یکی از سریعترین سیستم های PLC موجود در بازار در این کلاس باشد. کوچکترین واحد پایه دارای هشت ورودی دیجیتال و هشت خروجی رله یا ترانزیستور است. اندازه آن 90×89×35 میلیمتر (W x H x D) یا تقریباً یک چهارم اندازه یک واحد FX2N قابل مقایسه است. این امر باعث می شود کنترل کننده انتخابی برای برنامه هایی
باشد که در محیط هایی با فضای کم در دسترس به قدرت کنترلر FX2N نیاز دارید.

با ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته ، FX2NC در واقع از عملکرد سیستم های کنترل کننده مدولار بزرگتر فراتر می رود. دارای شش شمارنده داخلی با سرعت بالا است که از فرکانس های ورودی تا 60 کیلوهرتز و منبع تغذیه DC 24V پشتیبانی می کند. واحدهای پایه FX2NC در نسخه های 16 ، 32 ، 64 یا 96 I/O یکپارچه موجود هستند. این پیکربندی اساسی را می توان به حداکثر 256 ورودی/خروجی در هر سیستم با ماژول های توسعه ، که در نسخه های 16 یا 32 ورودی/خروجی هر کدام ارائه می شود ، افزایش داد. طیف وسیعی از ماژول های توسعه تخصصی با عملکردهایی برای نیازهای خاص برنامه ، انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند. گزینه های زیادی وجود دارد - FX2NC با تمام ماژول های توسعه و عملکردهای ویژه خانواده FX ، از جمله ماژول های موقعیت یابی ، ماژول های آنالوگ و غیره ، کاملاً سازگار است.
مانند FX2N ، FX2NC نیز دارای قابلیت ها و پشتیبانی شبکه ای برجسته است. ماژول های ارتباطی FX2N برای Profibus-DP ، AS-Interface ، CC-Link ،
شبکه های CANopen ، DeviceNet و MELSECNET اختصاصی امکان اتصال بهینه به همه شبکه های متداول را فراهم می کنند. این پورت ها با پورت های سریال ، یک ماژول پیام متنی تلفن همراه SMS و ماژول جدید اترنت ، که تمام نیازهای ارتباطی شما را پوشش می دهد ، تکمیل می شود.
مانند همه کنترلرهای MELSEC ، FX2NC با بسته نرم افزاری قدرتمند و کاربر پسند GXIECDeveler برنامه ریزی شده است که از تمام زبان های IEC1131.3 پشتیبانی می کند. 40 سیستم مختلف HMI به عنوان پایانه های اپراتور و مانیتورینگ در دسترس هستند-از
نمایشگرهای دو خطی با چهار کلید عملکردی تا مدل صفحه لمسی 12 اینچی با صفحه نمایش رنگی.

image USB-SC09

USB-SC09

کابل برنامه نویسی پی ال سی میتسوبیشی (USB-SC09)

کابل USB-SC09 با عملکرد قابل اعتماد و قیمت مناسب جایگزینی مناسب برای کابل برنامه نویسی USB برای سری PLC میتسوبیشی FX / A است. همچنین می تواند جایگزین FX-232AW شود و از ارتباطات از راه دور پشتیبانی کند.
این کابل پورت USB را به عنوان پورت سریال سنتی معمولاً( COM3) شبیه سازی می کند ، این نرم افزار برنامه نویس را قادر می سازد تا از طریق پورت سنتی و دستگاه های PLC شبیه سازی شده ارتباط برقرار کند. برای برقراری ارتباط با PLC تجهیزات تبدیل داده لازم با این کابل تعبیه شده است.


امکانات
از FXGP / WIN V1.0 ، GPP V4.0 ، GX Developer V7.0 یا بالاتر پشتیبانی میکند.
از ویندوز 7/10/ ویندوز XP پشتیبانی میکند
نشانگر LED هوشمند. شناسایی خودکار وضعیت جداسازی نوری.
baud rate : 300 بیت در ثانیه ~ 1 مگابیت در ثانیه.
تغذیه USB ، با مصرف 50 میلی آمپر

درایورهای دستگاه USB باید قبل از استفاده از کابل برنامه نویسی نصب شوند.

USB_DRIVE(CH340).rar

USB_DRIVE.pdf

image USB-QC30R2

USB-QC30R2

کابل برنامه نویسی پی ال سی میتسوبیشی (USB-QC30R2)

USB-QC30R2 کابل برنامه نویسی است که در آن رابط USB هم اتصال سریال و هم تبدیل سیگنال RS232 را فراهم می کند. تحت کنترل درایور رایانه ای ، کابل برنامه نویسی امکان شبیه سازی سریال سنتی (رابط COM) برای رابط USB رایانه را فراهم می کند ، بنابراین نرم افزارهای مختلف برنامه نویسی موجود مانند نرم افزار ارتباطات ، نرم افزار نظارت و سایر برنامه ها می توانند به طور معمول استفاده شده. منبع تغذیه فعال این کابل مستقیماً از پورت USB است اما رابط برنامه نویسی PLC نیست. LED دو رنگ در جعبه مبدل نشان دهنده وضعیت انتقال داده است.

USB-QC30R2 برای PLC سری M میتسوبیشی قابل استفاده است (حالت Q)

اصل و شکل شکل USB-QC30R2:

image USB-QC30R2-diagram

کابل برنامه نویسی USB-QC30R2 پورت USB را به عنوان پورت سریال سنتی (معمولاً COM3) شبیه سازی می کند ، این نرم افزار برنامه نویسی موجود (GX Developer) را قادر می سازد تا از طریق پورت و دستگاه های PLC شبیه سازی شده ارتباط برقرار کند.


امکانات
● پشتیبانی از نسخه نرم افزار برنامه نویسی USB-QC30R2: GPP V4.0 ، GX Developer V7.0 و بالاتر.
● کاملاً سازگار با USB V1.1 و USB CDC V1.1 است
● تغذیه USB ، با مصرف فعلی 50 میلی آمپر
● baud rate : 300 بیت در ثانیه ~ 1 مگابیت در ثانیه به طور خودکار با نرخ استاندارد باود سازگار می شود دمای کار: -20 ~ +75

درایورهای دستگاه USB باید قبل از استفاده از کابل برنامه نویسی نصب شوند.

USB_DRIVE(CH340).rar

USB_DRIVE.pdf