واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image sensor-Pilz

Sensor Pilz

پیلز (Pilz) یک شرکت فناوری اتوماسیون آلمانی است. علاوه بر دفتر مرکزی در آلمان، Pilz در 42 شرکت تابعه و شعبه در تمام قاره ها نمایندگی دارد. این شرکت به عنوان یک تجارت در صنایع شیشه توسط هرمان پیلز در اسلینگن در سال 1948 تاسیس شد. محصولات اولیه شامل دستگاه های شیشه ای برای فناوری پزشکی و رله های جیوه برای کاربردهای صنعتی بود. در دهه 1960، کنترل به پسر هرمان، پیتر، واگذار شد، که شرکت را به تامین کننده دستگاه های کنترل و نظارت الکترونیکی و کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی تبدیل کرد. در سال 1987 این شرکت رله ایمنی PNOZ، یک سیستم توقف اضطراری را راه اندازی کرد. سیستم های کنترل PSS در دهه 1990 توسعه یافتند.سایر محصولات و خدمات Pilz شامل فناوری حسگر، سیستم های بی سیم صنعتی، ارزیابی ریسک و دوره های آموزشی در مورد ایمنی ماشین آلات است.سنسورهای ایمنی PSEN

سنسورهای ایمنی برای مصارف صنعتی
پیلز طیف گسترده ای از سنسورهای ایمنی را ارائه می دهد که مطابق با استانداردهای بین المللی است و توسط سازمان های صدور گواهینامه آزمایش شده است. مجموعه فناوری سنسور شامل سوئیچ‌های ایمنی برای موقعیت‌های نظارت و همچنین محافظ‌ها است. سنسورهای نوری برای نظارت بر ناحیه و منطقه بسیار مناسب هستند. از مجموعه گسترده Pilz شامل پرده های نور، اسکنرهای لیزری ایمنی یا سیستم دوربین انتخاب شما را آسان میکند.
از سنسورهای ایمن Pilzدر ارتباط با فناوری کنترل ایمن با خیالی آسوده استفاده کنید. آنچه از پیلز دریافت می کنید یک راه حل کامل است که مقرون به صرفه و ایمن است. علاوه بر تضمین راندمان بالا برای برنامه ها در یک محیط صنعتی، حفاظت از انسان، ماشین آلات و محیط زیست برای ما به عنوان تولید کننده سنسور نیز اهمیت ویژه ای دارد.

فناوری سنسورهای هوشمند: تفکر کل نگر راه حل های مدولار

image pilz

با سنسورهای ایمنی صنعتی Pilz، شما همیشه در امنیت هستید. امروزه تولید بسیار چابک است، یعنی به سرعت در حال تغییر است. در نتیجه به سنسورهای منعطف و سازگار نیاز است.
برای تجهیز ایده آل برای نیازهای روزافزون در کارخانه مدرن و هوشمند، فناوری سنسور Pilz به سیستم های هوشمند تبدیل شده است که می توانند برای اجرای طیف گسترده ای از راه حل ها مورد استفاده قرار گیرند. مکانیکی، مغناطیسی، RFID، نوری یا مبتنی بر دوربین: سنسورهای ایمنی Pilz همیشه بر بهره‌وری و کاربرپسند بودن تمرکز می‌کنند.
هر سنسور صنعتی را که تصمیم دارید انتخاب کنید: در ارتباط با کنترل‌کننده‌های ما، فناوری درایو مناسب، چیزی که به دست می‌آورید یک راه‌حل یک مرحله ای ایمن، اقتصادی و کامل است. و بهترین چیز در مورد آن این است: راه حل های Pilz به صورت جداگانه قابل گسترش هستند، به طوری که شما از انعطاف پذیری بالایی بهره مند شوید.

image Relay-Pilz

Relay Pilz

رله ها

راه حل ایمنی بهینه برای هر نیاز
هدف رله‌های Pilz این است که خطر را برای انسان و ماشین تا حد امکان پایین نگه دارد. برای تضمین این حفاظت، برای چندین دهه پیلز رله های ایمنی نوآورانه ای را توسعه داده است که ارزش خود را در بازار میلیون ها بار ثابت کرده است.
برای نظارت مطمئن بر ایمنی عملکرد، Pilz رله ایمنی PNOZ و رله ایمنی مدولار myPNOZ را ارائه می دهد. شما از رله های مانیتورینگ الکترونیکی PMD برای نظارت بر ایمنی الکتریکی استفاده می کنید.
محصولات Pilz ایمنی با گواهینامه بین المللی را برای کارخانه ها و ماشین آلات تضمین می کنند.

image Relay2-pilz

myPNOZ جدید دامنه رله های Pilz را گسترش می دهد
رله ایمنی مدولار myPNOZ راه ‌حل‌های ایمنی سفارشی را قادر می‌سازد برای برآورده کردن نیازهای دقیق کارخانه و ماشین‌آلات. با myPNOZ Pilz فرآیندهای فروش B2C را به دنیای B2B معرفی می کند.