واتس آپ : 09210947604
تلفن : 09124289146
logo
هوگر
image Rexroth

Rexroth bosch group

شرکت (Rexroth bosch group) در کشور آلمان قرار دارد,شرکت بوش رکسروت درسال ۲۰۰۱ میلادی از به هم پیوستن گروه اتوماسیون روبرت بوش (Robert Bosch GmbH تأسیس 1886 میلادی) و مانسمان رکسروت (Mannesmann Rexroth GmbH تأسیس 1795 میلادی) تأسیس گردید .

ctrlX PLC

image ctrlX PLC

ctrlX PLC یک راه حل کنترل PLC مقیاس پذیر ارائه می دهد و مزایای اتوماسیون کلاسیک PLC را با الزامات ارتباطی و عملکردی اینترنت اشیا ترکیب می کند - ترکیبی عالی برای کارخانه آینده.
ctrlX AUTOMATION در پلت فرم اتوماسیون باز تعبیه شده است و بر اساس سیستم عامل ابتکاری Embedded Linux Ubuntu Core با توسعه زمان واقعی است و گسترش بدون مشکل عملکردها را از طریق برنامه ها امکان پذیر می کند. ctrlX PLC را می توان به صورت جداگانه برای کار مربوطه تنظیم کرد.
برای این کار می توان از برنامه های فروشگاه برنامه ctrlX و همچنین برنامه های شخص ثالث استفاده کرد. امنیت همیشه اولویت اصلی است که با پیکربندی ctrlX AUTOMATION شروع می‌شود، رویکرد امنیتی بر اساس طراحی تا برنامه‌های امنیتی اختصاصی برای فایروال و VPN که می‌توانند به صورت جداگانه اضافه شوند و طبق استاندارد IEC 62443 تأیید شوند.

در حال حاضر نسخه سطح مبتدی نسبت به بسیاری از راه حل های قابل مقایسه، برنامه بیشتری ارائه می دهد و حافظه داده را حفظ می کند. ماژول های تابع آماده، قالب های برنامه و تولید کد خودکار از طریق یک رابط REST باعث افزایش اثربخشی و کارایی در مهندسی می شود. لایه داده ctrlX به طور مرکزی داده های انتخاب شده توسط کاربر را برای ادغام یکپارچه با سایر برنامه ها فراهم می کند.
از طریق استانداردهای ایجاد شده مانند OPC UA یا MQTT، داده ها را می توان با سیستم های دیگر مبادله کرد. برای کنترل درایوهای سروو، E/A و سایر دستگاه‌های میدانی، ctrlX AUTOMATION بیشتر از عملکرد و قابلیت اطمینان ثابت شده EtherCAT استفاده می‌کند.
شبکه سازی با سایر سیستم های کنترلی از طریق OPC UA، PROFINET و Ethernet/IP امکان پذیر است. برای شبکه‌سازی از طریق OPC UA، Bosch Rexroth به‌سرعت تعاریف Field Level Communication Initiative را در بنیاد OPC پیاده‌سازی می‌کند تا راه‌حل‌های پایدار را به کاربران خود ارائه دهد. این بدان معنی است که ctrlX PLC می تواند در متنوع ترین محیط های اتوماسیون یکپارچه شود. از طریق پورتال دستگاه ctrlX، سیستم ctrlX PLC را می توان به صورت مرکزی مدیریت کرد.