واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image Sick

Sick Sensor Intelligence

AG (یا همان SICK به گفته شرکت) ، مستقر در Waldkirch) Breisgau) ، آلمان ، یک تولید کننده جهانی سنسورها و حسگر برای کاربردهای صنعتی است. این شرکت در زمینه اتوماسیون کارخانه و لجستیک و اتوماسیون فرایند فعالیت دارد. این شرکت حدود 10344 کارمند در سراسر جهان استخدام کرده و در سال 2020 به فروشی معادل 1،7 میلیارد یورو دست یافته است.
این شرکت به ویژه برای اسکنرهای لیزری که به عنوان سنسور در زمینه های حفاظت از امکانات (امنیت) ، درگاه ها و رباتیک استفاده می شود ، بسیار مشهور است. از پنج LIDAR تولید شده توسط Sick AG برای شناسایی برد کوتاه در استنلی ، اتومبیل مستقلی که برنده مسابقه بزرگ DARPA 2005 شد ، استفاده شد. آنها در سقف وسیله نقلیه دیده می شوند. از SICK / IBEO LIDARs همچنین برای جلوگیری از مانع ، نقشه برداری و ردیابی عابر پیاده در WAMbot استفاده شد ، وسیله نقلیه مستقلی که در مسابقات MAGIC 2010 در جایگاه چهارم قرار گرفت. شرکت SICK AG چندین سال در میان بهترین کارفرمایان آلمان رتبه بندی کرده است.
SICK AG در سال 1946 توسط اروین سیک (1909-1988) تأسیس شد. وی مجوز فعالیت دولت مهندسی خود را از دولت محلی در آن زمان تحت مدیریت آمریكا دریافت كرده بود.
دستیابی به موفقیت اقتصادی در سال 1952 با تولید حجم پرده نور جلوگیری از تصادف ، در نمایشگاه بین المللی تجارت ابزار و ماشین آلات در هانوفر رخ داد. در سال 1956 ، این شرکت از Vaterstetten به) Waldkirch Breisgau) نقل مکان کرد. شرکت SICK AG با تقریباً 50 شرکت تابعه و مشارکت و همچنین آژانس های بیشماری حضور جهانی دارد. طبق گفته های خود شرکت ، این شرکت هر ساله حدود 11،8٪ از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.
سبد محصولات این شرکت شامل سنسورهای فوتوالکتریک ، شبکه های نوری ، سنسورهای القایی ، خازنی و مغناطیسی ، دستگاه های محافظ الکترونیکی الکترونیکی ، سنسورهای بینایی ، محلول های تشخیص ، تعیین و شناسایی مانند اسکنر بارکد و خواننده های RFID ، آنالیز کننده های تجزیه و تحلیل گاز و مایع و همچنین به عنوان دستگاه های اندازه گیری جریان گاز.محصولات

image sick-janebi

تجهیزات جانبی

از اتصالات الکتریکی از طریق بازتابنده ها و سیستم های نصب مکانیکی ، SICK طیف گسترده ای از لوازم جانبی را برای محافظت از در دسترس بودن راه حل های کاربردی ارائه می دهد. این لوازم جانبی که کاملاً با سنسورهای مربوطه مطابقت دارد ، زمینه ادغام مقرون به صرفه در سیستم ها را فراهم می کند و با زمان کوتاه هدایت در دسترس هستند. SICK حتی قادر است تحولات و تغییرات خاص مشتری را به سرعت تحویل دهد.

image sick-tahlil

تجهیزات تجزیه و تحلیل

تجهیزات تجزیه و تحلیل SICK مفاهیم آینده نگرانه ای را برای اندازه گیری وظایف در زمینه انتشار و اندازه گیری فرآیند ارائه می دهند. زمینه های معمول کاربرد شامل اندازه گیری میزان انتشار و فرآیند در نیروگاه ها ، نیروگاه های سوزاندن زباله ، کارخانه های سیمان و صنایع شیمیایی است.

image sensor-araye

سنسورهای آرایه

سنسورهای آرایه بر اساس اصل اسکن مجاورت کار می کنند. آنها حتی کوچکترین لبه ها را نیز براساس تفاوت در مقیاس خاکستری در میدان دید تشخیص می دهند. به عنوان مثال موقعیت یابی یک وب کاغذی مبتنی بر لبه وب یا یک خط کنتراست تنها یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی است. عرض ، قطر و شکاف نیز قابل تشخیص است. در حالت بازتابنده ، سنسورهای آرایه حتی می توانند مواد شفاف را تشخیص دهند.

image noor-automasion

شبکه های نور اتوماسیون

وظایف بازرسی یا شمارش دو بعدی در اتوماسیون مهم است. شبکه های اتوماسیون SICK در تعدادی از این راه حل ها مانند تشخیص و شمارش اشیا shaped با شکل غیر منظم ، افراد و وسایل نقلیه و بررسی وجود و تشخیص برآمدگی پالت ها قابل استفاده است. کارها به قدری همه کاره است که یک شبکه نوری نمی تواند نیازهای هر برنامه را برآورده کند. شبکه های نوری از SICK چندین محدوده ، ارتفاع ، اندازه ، جهت گیری و وضوح را ارائه می دهند که ادغام را از طریق انعطاف پذیری و عملکرد بالا ساده می کند.

image hesgar-khazani

حسگرهای مجاورت خازنی و مغناطیسی

حسگرهای مجاورت ، امکان تشخیص عدم تماس از طیف گسترده ای از اشیا and و رسانه ها را فراهم می کند. سنسورهای SICK کاملاً متناسب با کاربردها و نیازهای صنعتی هستند. سنسورهای مجاورت خازنی و مغناطیسی SICK دارای طول عمر بالا ، ناهمواری فوق العاده و نهایت دقت هستند. SICK بصورت هوشمندانه و قابل اطمینان وظایف اتوماسیون خاص صنعت را حل می کند.

image hesgar-rangi

حسگرهای رنگی

سنسورهای رنگ رنگ یک سطح را تشخیص می دهند. این سنسورها نورهای LED (قرمز ، سبز و آبی) را روی اشیا to مورد آزمایش قرار می دهند ، مختصات رنگی را از تابش منعکس شده محاسبه می کنند و آنها را با رنگ های مرجع ذخیره شده قبلی مقایسه می کنند. اگر مقادیر رنگ در محدوده تحمل تنظیم شده باشد ، یک خروجی سوئیچینگ فعال می شود.

image sensor-contrast

سنسورهای کنتراست

سنسورهای کنتراست در درجه اول در دستگاه های بسته بندی / چاپ برای تشخیص علائم چاپی یا کنترل استفاده می شوند. خط سنسورهای کنتراست KT شرکت SICK حتی در کوچکترین کنتراست ها را در بالاترین سرعت مانند علائم چاپ روی فویل یا بسته بندی تشخیص می دهد. آنها تغییرات کوچک در مقیاس خاکستری بین علامت و پس زمینه را روی سطوح مات ، براق یا شفاف تشخیص می دهند. انواع مختلفی از دستگاه ها با روش های مختلف وضوح کنتراست و نسخه های آموزشی برای پاسخگویی به نیازهای گسترده در دسترس هستند.

image tashkis-damane

تجهیزات تشخیص و دامنه

فناوری اندازه گیری لیزر LiDAR (تشخیص و تابش نور) راه حل هایی برای طیف گسترده ای از کاربردها ارائه می دهد. داده های کانتور دو یا چند بعدی ثبت شده می توانند به دو صورت داخلی و خارجی پردازش شوند. این فناوری برای برنامه های داخلی و خارجی ، به عنوان مثال ضد برخورد در بنادر ، طبقه بندی در ترافیک ، تشخیص در اتوماسیون ساختمان یا ارزیابی موقعیت در ناوبری ، به عنوان مثال ایده آل است.

image sensor-fasele

سنسورهای فاصله

SICK دارای طیف گسترده ای از محلول های نوری و التراسونیک است که از زیر میکرون تا کیلومتر اندازه گیری می شود. آنها با استفاده از حالت های مثلث بندی و زمان پرواز ، برنامه های اندازه گیری ، شناسایی و موقعیت یابی را حل می کنند. سنسورهایی که از مثلث استفاده می کنند برای اندازه گیری کوتاه و بسیار دقیق ایده آل هستند. آنها می توانند قطعات مینیاتوری ، ضخامت و شکل و غیره را کنترل کنند. سنسورهای زمان پرواز در فواصل طولانی تر کار می کنند ، تحت تأثیر بازتابندگی یا نور محیط قرار نمی گیرند - برای موقعیت یابی AS / RS ، ماشین های ریلی و جرثقیل های دروازه ای مناسب است.

image sensor-gardoghobar

دستگاه های اندازه گیری گرد و غبار

SICK در حال تعیین استانداردهای جدید در اندازه گیری گرد و غبار با دستگاه های اندازه گیری ناهموار و با نگهداری کم برای تشخیص و نظارت بر غلظت گرد و غبار است. همه دستگاه های اندازه گیری گرد و غبار به راحتی با برنامه های موجود ادغام می شوند - و نصب و راه اندازی ساده همراه با عملکرد کاربر پسند را ارائه می دهند.

image sick-encoder

انکدرها

مسیرها ، موقعیت ، زاویه - انکدرها بهترین راه حل برای تشخیص دقیق موقعیت در اتوماسیون صنعتی است. همین امر برای اندازه گیری دورها و دور در دقیقه و همچنین سرعت و شتاب اعمال می شود. انکدرهای نوری با وضوح بالا و انکدرهای مغناطیسی بسیار ناهموار کاملاً مکمل یکدیگر هستند و امکان اندازه گیری دقیق در انواع برنامه ها را دارند. انکدرهای روتاری بصورت انکدرهای افزایشی و مطلق در دسترس هستند. انکدرهای دورانی و انکدرهای خطی با یک عنصر اندازه گیری در فناوری اندازه گیری خطی موجود هستند.

image hesgar-fibrnoori

حسگرها ی فیبر نوری

هنگامی که فضای نصب بسیار محدود باشد یا اشیا قابل ریز باشند ، سنسورهای فیبر نوری راه حل ایده آل هستند. اگر لازم باشد حتی الزامات بالاتر مانند محدوده سنجش ، مقاومت در برابر دما ، دوام مواد یا یک فرآیند نصب انعطاف پذیر برآورده شود ، ترکیب هوشمند سنسورها و کابل های فیبر نوری می تواند راه حل کامل را ارائه دهد. طیف گسترده ای از کابلهای فیبر نوری با هدهای نوری مخصوص برنامه ، تأمین هرگونه نیاز را تضمین می کنند.

image andezegiri-jarian

فناوری اندازه گیری جریان

فناوری اندازه گیری جریان تقریباً در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. SICK دارای ابزاری برای پاسخگویی به این چالش چند وجهی است و مجموعه محصولات جامع فناوری نوآورانه حسگر را ارائه می دهد. چه به عنوان کنتورهای انتقال حضانت و چه به عنوان دستگاههای اندازه گیری برای نظارت و کنترل: فناوری اندازه گیری جریان از SICK همیشه بر اساس به روزترین فناوری - حتی در فرآیند دشوار و شرایط محیطی - با خیال راحت و قابل اطمینان کار می کند.

image hesgar-maye

حسگرهای مایع

کنترل بهینه پارامترهای فرآیند عامل اصلی افزایش کارایی و کاهش ورودی منابع با ارزش است. این که اندازه گیری فشار ، اندازه گیری دما ، کنترل سطح یا اندازه گیری جریان باشد - SICK طیف گسترده ای از راه حل ها را برای اندازه گیری متغیرهای فرآیند مایعات ، گازها و مواد جامد فله ای و محافظت در برابر پر شدن بیش از حد و خشک شدن آن ارائه می دهد. دستگاه های SICK ناهموار و آسان برای استفاده هستند. فناوری حسگر نوآورانه اندازه گیری دقیق و جهانی را مستقل از نوع ماده امکان پذیر می کند.

image sensor-changal

سنسورهای چنگالی

سنسورهای چنگالی SICK فرستنده ها و گیرنده ها را در یک محفظه واحد ترکیب می کنند ، به این معنی که می توان آنها را به سرعت تنظیم کرد. به لطف پرتو نوری متمرکز و دقیق و تشخیص بالا ، سنسورها تفاوت های بسیار خوبی را در میزان استراحت نور نیز تشخیص می دهند. اندازه های مختلف چنگالی ، نصب مستقیم و مصونیت بسیار زیاد نور محیط تنها برخی از مزایای این سنسورهای چنگالی است.

image analizer-gaz

آنالایزر گاز

سنسورهای چنگال SICK SICK طیف گسترده ای از آنالایزرهای گاز را بر اساس اصول مختلف اندازه گیری قدرتمند ارائه می دهد. با تکنولوژی اندازه گیری درجا و استخراجی برای تجهیز امکانات کامل ، SICK همچنین می تواند راه حل هایی برای انواع سیستم ها و کارهای پیچیده اندازه گیری ارائه دهد.

image hesgar-gelare

حسگرهای Glare

سنسور Glare میزان تابش خیره کننده را در سطوح یکنواخت تشخیص داده و از یکدیگر تشخیص می دهد. همچنین حداکثر قابلیت اطمینان را فراهم می کند و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. پیش از این ، براق شدن روی سطح اشیا factor عامل برهم زننده ای بود که مهندسان به طور منظم عرق می کردند.
حال ، خواص براقیت یک معیار متمایز برای کنترل فرآیند است - صرف نظر از رنگ ، شفافیت یا الگو. و این چشم مهندسان است که می درخشد ، نه ابروهای آنها. Glare که به فناوری هوشمند Delta-S-Technology مجهز است ، نقطه عطف دیگری در توسعه حسگر مشتری مدار است. بار دیگر ، SICK در حال تشخیص موقعیت پیشرو خود در حسگرهای الکترونیکی برای تشخیص طیف وسیعی از اشیا است.

image tajhizat-shenasaei

تجهیزات شناسایی

تجهیزات ردیابی و ضد جعل کالا به محصولات شناسایی اتوماتیک قابل اعتماد نیاز دارند. SICK سه فناوری رایج شناسایی صنعتی را ارائه می دهد: اسکنرهای مبتنی بر لیزر برای کدهای 1D ، خواننده های کد 1D و 2D مبتنی بر تصویر و RFID. رابط های یکپارچه خوانندگان را قادر می سازد تا در داخل شبکه های صنعتی ارتباط برقرار کنند و قابلیت های ابتکاری راه اندازی و بهره برداری را آسان می کند.

image fidback-motor

سیستم های فیدبک موتور

تخفیف ، اندازه گیری موقعیت و سرعت با تعداد رابط متناظر مورد استفاده برای نیاز به سه سنسور. امروزه سیستم های فیدبک موتور SICK این توابع را در یک دستگاه واحد ارائه می دهند. یک رابط مکانیکی سازگار امکان انعطاف پذیری بالا را فراهم می کند. سیستم های بازخورد موتور SICK همچنین استانداردهایی برای رابط های الکتریکی مانند HIPERFACE و HIPERFACE DSLتعیین می کنند. آنها نیازهای مهم شامل مقاومت در برابر دما ، وضوح بالا و طراحی چند چرخشی را دارند. صدور گواهینامه برای SIL2 اجازه اجرای دستورالعمل ماشین آلات را طبق EN ISO 13849 میدهد.

image vijen

ویژن

راهکارهای بینایی برای کارهای بازرسی و اندازه گیری خودکار ایده آل هستند. در صورت نیاز به اندازه گیری ، مکان یابی ، بازرسی و شناسایی ، می توان از دوربین های بینایی 2D و 3D SICK برای حل طیف وسیعی از برنامه ها استفاده کرد. محصولات بینایی ما برای محیط های صنعتی ساخته شده اند ، که به دقت برای استفاده از تجربه 60 ساله شرکت SICK در زمینه سنسورهای صنعتی طراحی شده اند.