واتس آپ : 09210947604
تلفن : 36624083-025
logo
هوگر
image ltn

LTN Servotechnik GmbH

یک شرکت مهندسی متوسط است که در جنوب مونیخ واقع شده است. توسعه ، طراحی و ساخت لوازم جانبی برای دستگاه ها ، ماشین آلات در سراسر جهان تخصص این شرکت است.
یک تیم 250 نفره از مردان و زنان که با علاقه واقعی به فناوری متحد شده اند.

بعد از انکدرهای چرخشی نوری ، ریزالورها معمول ترین نوع سنسور تغییر مکان و زاویه هستند. آنها موقعیت زاویه ای روتور را به دو ولتاژ تبدیل می کنند. موقعیت مطلق را می توان به روشنی از این طریق نشان داد. ریزالورها معمولاً بدون جاروبک هستند و اطلاعات از طریق القا transmitted منتقل می شوند. برخلاف انکدرهای جرخشی یا افزایشی ، ریزالورها یک سیگنال مطلق را در یک دور واحد ارائه می دهند و بنابراین لازم نیست پس از روشن شدن کالیبره شوند.

از ریزالورها برای کارهای کنترل حلقه باز و بسته مانند سروو درایوها ، درایوهای موقعیت یابی و ماشین آلات دارای موتور استفاده می شود. استحکام و در دسترس بودن سیستم ها از اهمیت اساسی برخوردار است. ریزالورهای بدون جاروبک LTN بدون سایش کار می کنند , حتی در سخت ترین شرایط محیطی با دقت بالایی کار میکنند.

image resolvsr

کاربرد ریزالورها :
ماشین آلات نساجی
ماشین آلات معدن
سرو موتورها
ربات های صنعتی

عملکرد رزولورها

پس از انکدرهای چرخشی نوری، رزولورها رایج ترین نوع سنسور جابجایی و زاویه هستند. آنها موقعیت زاویه ای یک روتور را به دو ولتاژ تبدیل می کنند. موقعیت مطلق را می توان به وضوح به این شکل نشان داد. رزولورهای مدرن معمولاً بدون براش هستند و اطلاعات از طریق القاء منتقل می شود. بر خلاف انکدرهای چرخشی یا افزایشی، رزولورها یک سیگنال مطلق را در یک دور ارائه می دهند و بنابراین نیازی به کالیبره شدن پس از روشن شدن ندارند.
رزولورها برای کارهای کنترل حلقه باز و بسته مانند درایوهای سرو الکتریکی، درایوهای موقعیت‌یابی و ماشین‌هایی با موتورهای وابسته به هم استفاده می‌شوند. استحکام و در دسترس بودن سیستم ها از اهمیت اساسی برخوردار است. رزولورها بدون براش بدون سایش کار می‌کنند و در برابر خرابی ایمن هستند، حتی در سخت‌ترین شرایط محیطی مانند دماهای شدید.

LTN Resolver دارای تنوع بالایی میباشد :
LTN Resolver RE-08
LTN Resolver RE-15
LTN Resolver RE-10
LTN Resolver RE-21
LTN Resolver RE-27
LTN Resolver RE-35
LTN Resolver RE-43
LTN Resolver RE-165

image resolver1

حلقه های لغزنده LTN

اصل عملکرد یک LTN Slip Rings
حلقه‌های لغزشی اجزای الکترومکانیکی هستند که اجازه می‌دهند قدرت یا سیگنال‌های الکتریکی بین سیستم‌های ثابت و دوار یا بین دو جزء ضد چرخش از طریق یک کنتاکت کشویی (برس) منتقل شوند. جدا از الزامات اصلی مانند مقاومت در برابر سایش و کیفیت تماس، سیستم های حلقه لغزش بسته به شرایط واقعی استفاده و قدرت انتقال مشخص شده متفاوت است. سیستم‌های حلقه لغزنده ما در برابر تأثیرات محیطی سخت مانند هوای خورنده، شور یا لرزش شدید مقاومت می‌کنند. بنابراین آنها عملکرد قابل اعتماد کل سیستم های ماشین را تضمین می کنند. علاوه بر این، ما اتصالات چرخشی فیبر نوری بدون تماس را برای انتقال بدون تماس با سرعت داده بالا ارائه می دهیم. سیستم های حلقه لغزنده در بسیاری از ماشین های الکتریکی یافت می شوند. طیف از تنها چند میلی ولت یا میلی آمپر تا 200 آمپر و 1500 ولت متغیر است.
برنامه های کاربردی نمونه: سیستم‌های نظارتی (مانند رادار)، فناوری پزشکی (مانند لامپ‌های بازویی)، انرژی‌های تجدیدپذیر (مانند توربین‌های بادی)، فناوری فرکانس رادیویی، انتقال داده‌های دیجیتال، شبکه‌های فناوری اطلاعات .

LTN Slip Rings دارای تنوع بالایی میباشد :
LTN Slip Ring SC040
LTN Slip Ring SC050
LTN Slip Ring SC080
LTN Slip Ring SC100
LTN Slip Ring SC104-A01
LTN Slip Ring SC104-L01
LTN Slip Ring SH085

image resolver2

انکدرهای چرخشی LTN

عملکرد یک انکدر چرخشی برای سال‌ها، LTN Servotechnik در حال توسعه و تولید راه‌حل‌های انکدر چرخشی سفارشی برای محیط‌های شدید است تا اندازه‌گیری دقیق حرکات و موقعیت‌ها را امکان‌پذیر کند. انکودرهای چرخشی (یا انکدر موقعیت زاویه ای) حسگرهای نوری، مغناطیسی یا مکانیکی هستند که سیگنال هایی را از حرکات تشکیل می دهند. آنها موقعیت فعلی یک شفت را تشخیص می دهند و حتی کسری از یک درجه زاویه را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کنند.
سیگنال های خروجی دیجیتال یک انکدر چرخشی نقطه شروع برای سیستم های کنترل موقعیت مدرن و با دقت بالا هستند. بنابراین، یک واحد درایو می تواند حرکات قابل تکرار را انجام دهد و پس از یک فرآیند کاری به خانه یا موقعیت مرجع بازگردد.

انکدرهای چرخشی LTN دارای تنوع بالایی میباشد :
LTN Incremental encoders G24 Type S
LTN Incremental encoders G71 Type W
LTN Incremental encoders G71 Type S
LTN Incremental encoders G71 Type H
LTN Incremental encoders G58 Type W
LTN Incremental encoders G58 Type S
LTN Incremental encoders G58 Type L
LTN Incremental encoders G58 Type H
LTN Incremental encoders GA3
LTN Incremental encoders G36 Type S
LTN Incremental encoders G36 Type L
LTN Incremental encoders G24 Type W
LTN Incremental encoders G1B Type W

image resolver3